Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hakkınızı helal edin !!! (1 Kullanıcı)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam Kıymetli Kardeşim,
Yazınızı üzülerek okudum,son kısımda sizi anlamaya çalışıyorum,lütfen eşinizde Allah rızası için bizlere hakkını helal etsin.
Kardeşim,bu sitede gerekli olduğunuzun farkındasınız,biz ne tür hakaretlere uğramış bir Peygamberin ümmetleriyiz (kaldıki ''Sen olmasaydın kainatı yaratmazdım''sözünün muhatabı oln biz değiliz.) Burada hepimiz Allah rızası için bulunmuyormuyuz,eksiklerimizi tamamlayacak kişiler olmazsa yanlışlarımızı nasıl göreceğiz.Kardeşim,şimdilik,ev durumunuzu anlıyorum,bende zaman zaman yaşıyorum,siteden kıskanılıyorum bile,şimdilik seyrek girsenizde,yapmayın kardeşim,Allah rızası için.
Sonuçta en iyi kararı verecek olan sizsiniz,inş. RABBİM en güzelini verdirsin,eşinize ve size Hayırlı,Sağlıklı,Hidayetli,Ehli cennet evlat nasibetsin,yuvanızı cennet bahçesi eylesin,Efendimiz şefaatciniz,Melekler duacınız olsun inş.
Hakkım varsa HELAL OLSUN
Selam ve Dua ile

_YUSUF_

Yönetici
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi
En kısa zamanda kıymetli paylaşımlarınıza Hak için devam edeceğinizi umuyor, sağlık, sıhhat ve huzur dolu bir yaşam temennisi ile, en derin saygı, sevgi ve muhabbet ile sizleri selamlıyorum.
Mevlaya emanet olun

berat05

Yönetici
VealeykümselamveRahmetullahi

Esselamunaleyküm

Değerli kardeşim

Kararınızın temelli gitmekten değilde, ara vermekten yana olduğunu görünce çok sevindim
Sizde haklısınız ki evimizdeki huzur ve düzeni bozmadan burdaki çalışmalarımıza devam etmeli gerektiğinde de ara vermeyi bilmeliyiz.

Rabbim hayırlısı ile evladınızın doğmasını nasip eylesin inşallah...

Tekrar aramıza dönene kadar Rabbimize emanet olunuz

Selam ve dua ile

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleyküm değerli abiciğim...
siz değerli abilerimizden büyüklerimizden çok bilgiler edindik,ALLAH'u teala razı olsun inşaALLAH...
tekrar aramızda görmek dileğiyle,ALLAH emanet olun...
selam ve dua'ile...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
aleykum selam muhretem hocamız .. :)

aziz ver kutlu misafiriniz yolda imiş . maşaALLAH , efendim siz gönlünüzde ve ömrünüzde ona yer hazırlamaya koyulun buraları hiç merak etmeyiniz ..

heyecanınızı ve telaşenizi anlayabiliyoruz.. hayatınızda bu duyguları hissedebileceginiz anlar arasında .. bu günler doruk noktası olmalı ..ne güzel binler maşaALLAH olsun ..

degerli kardeşim zevcenize selamlarımız ve hürmetlerimizi iletirseniz memnun oluruz . rabbim cennet hatunlarından eylesin .. yavrusu kendilerine huzur ve mutluluk getirsin ,hayırlı ve saglıklı kucağına almayı nasip eylesin inşaALLAH ..

cümleniz /maaile güzel rabbime emanet olunuz ..
selam ve dua ile ....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt