Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HAKKARİ de 10 ŞEHİT daha ... (1 Kullanıcı)

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Hakkari'de çatışma: 10 asker şehit

Hakkari Yüksekova'da askeri birliğe PKK'lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda 10 asker şehit oldu. Sabaha kadar devam eden çatışmada 8 asker de yaralandı.

21 Ekim 2007 10:35

63544.jpg

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nin İran sınırındaki kesiminde PKK'lı bir grup teröristle güvenlik güçleri arasındaki dün gece çıkan ve sabah saatlerine kadar devam eden çatışmada ilk gelen bilgilere göre 10 asker şehit oldu.

Yüksekova'ya 50 kilometre uzaklıktaki İran sınırındaki Dağlıca Beldesi yakınlarında dün gece operasyon yapan Yüksekova 21'inci Sınır Jandarma Taktik Tugay Komutanlığı'na bağlı Komando Taburu'ndaki askerler bir grup teröristle karşılaştı. Güvenlik güçlerinin `dur' ihtarına teröristlerin ateşle karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı.

İlk belirlemelere göre teröristlerin açtığı ilk ateşle aralarında bir uzman çavuşun da bulunduğu 10 asker şehit oldu. Sabah saatlerine kadar devam eden çatışmada yaralanan 8 asker, Yüksekova'da hastaneye kaldırıldı.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Döktükleri şehit Kanlariyla Boğulurlar Inşallah..

Döktükleri şehit Kanlariyla Boğulurlar Inşallah..

ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..

RABBİM ŞEHİTLERİMİZE RAHMET, AİLELERİNE SABIR VERSİN İNŞALLAH..:A
BÖLÜCÜ ÖRGÜTTE Bİ KAYIP YOK MU...
RABBİM ONLARI KAHRU PERİŞAN ETSİN..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim allah belalarını versin bu gencecik pırıl pırıl geclerimizi şehit eden insan bile demeye dilim varmayan hainlerin şehitlerimize allahtan rahmet yakın akrabalarına sabır dilerim allahtan tüm türkiyenin başı sağolsun allaha emöanet olun

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Yeter Yeter Yeterrrrrrrrrrrrr Artik......askerlerimizin öldüğünü Birdaha Duymak Istemiyorum...............allah C.c. P.k.k. Denen Bu Illeti Kahru Perişan Etsin Inşallahhhhhhhhhhh...........amin Amin Amin

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Şu an alınan bilgiye göre şehit sayısı 12 ye çıktı :( ALLAH (c.c.) Yardımcımız olsun inş ŞEHİTLER Ölmez MEkanları cennet olsun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
allah kahretsin bu hayinleri allah hepisini tez zaman da hak ettiklerini bulsunlar inşallah

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
RABBİM BU HAİNLERİ KAHRETSİN YİNE YÜREĞİMİZİ YAKTILAR..AMA EN ÇOK DA O YAVRUCUKLARIN ANALARINI DAĞLADILAR ALLAH KAHRETSİN DURSUN ARTIK BU KAN BU VAHŞET KENDİ EVLATLARIMIZI NE UĞRUNA ŞEHİT VERDİĞİMİZ BİLE BELLİ DEĞİL YAZIK BU YAVRULARIMIZA YAZIK GENÇ YAŞTA BİNBİR UMUT BİNBİR EMEKLE YETİŞTİRİLEN EVLATLARIMIZI BİR HİÇ UĞRUNA TOPRAĞA VERİYORUZ

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
bilgilenmek isteyenler şu an NTV den takip edebiliirler üzülerek söylemeliyimki 13 oldu şehit sayısı dahada yükselmesi bekleniyo Gencecik pırıl pırıl Gençler Şehit oluyo VATAN saolsunn Şu an sinirimden ağlıyorum yaaa yeeter artıkkkkkkkkk

yames

Kayıtlı Kullanıcı
selamu aleykum

selamu aleykum

ben diyarbakırda yaşıyorum burda yaşananları sadece tv lerde veya haberlerde duyduğunuz kadarıyla biliyorsunuz.....acı gerçeği ve maruz kaldığımız olayları tüm çıplak gerçeğiyle yaşayan bizleriz.dinleri imanları olmayan bu insanların şerrinden ALLAH hepimizi korusun.şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum.

CEVDET ABİ NASILSIN......SENDEN BİR ŞEY RİCA EDİYORUM BUGÜNKÜ ŞEHİTLERİMİZE HATİM İNDİRELİM.KONUYU SEN AÇ İLK CÜZ Ü DE BANA VER OLURMU ABİM .ALLLAHA EMANET OLUN......

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim sayı 15 oldu allah rahmet eylesin 10 kayıp 16 yaralı askerimizde var

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.yürekler yanıyo gene,resmii 15 ama bilediğimiz neler var..Rabbül alemin kahretsin inşallahhhh.

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Basimiz Sagolsun

ALLAH Rahmet Eylesin__ Yakinlarina Sabir Versin

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm..Rabbim rahmet eylesin.yakınlarına bol bol sabır versin inş.bizim de askerimiz var doğuda, çok acı bir durum. Rabbim hiçbir anneye, hiçbir aileye yaşatmasın bu acıyı inş..:A

kahru perişan eyle bunları sen Ya Rabbii :A:A

Mohaç

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH c.c. biliyor.... Şehit e de ailesine de üzülmüyorum da... Üzüldüğüm yanı... Bu pekeke olaylarını üreten ve bir şekilde kardeş kardeşi karşı karşıya getiren kafirin elinin altından olduğuna üzülüyorum... Irakta yaptığını gibi....

Şehitlere gelince... Ahiretlerini kazanmışlar... Aileleride Şehitler kervanının akrabaları konumunda... Daha ne olsun...

Şehitlerimize ALLAH rahmet eylesin.. Ailelerine sabır... sukunet nasip eylesin...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum. Allahım cennetteki derecelerini yükseltsin inşaallah
bir daha böyle vakaların olmaması dileğiyle. selam ve dua ile kalın.

kbraa

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH YARDIM ETSIN ŞEHITLERIMIZE.....ŞUANDA ACIYI BIZ CEKIYORUZ AMA ONLARIN ACISI COK DAHA KÖTÜ OLUCAK....... benım anlamadığım ney bılıyormusunuz bizden okadar kişi ölüyor ama onlara hıç bişey olmuyor....

monece

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Cezalarini Versin O Zalimlerin Inşallah

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Terörü Lanetliyoruzz..zaten Rabbim Onlari Lanetlemiştir..

Terörü Lanetliyoruzz..zaten Rabbim Onlari Lanetlemiştir..

ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..
DEVLETİMİZİ SARSMAYA ÇALIŞAN BU LANETLİ BÖLÜCÜ ÖRGÜT EMELİNE ASLA ULAŞAMAYACAK..:GTÜRKİYE BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR.İMANLI OLAN İNSANLARIN DUALARI VE BAŞLARININ DİK OLMASI VE TERÖRE BOYUN EĞMEYECEKLERİNİ GÖSTERMELERİ ÇOK ÖNEMLİDİR..
İSLAMİYET GEN.TR AİLESİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DUA BÖLÜMÜ AÇMIŞ..İNŞALLAH KATILALIM..
VE DESTEKLERİMİZİ ASKERLERİMİZDEN VE DEVLETİMİZDEN EKSİK ETMEYELİM İNŞALLAH..
RABBİM HERAN ÜMMET_İ MUHAMMEDLEDİR...

SELAM VE DUALARIMLA..

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
kayıp 8 er bulunmuş...

kayıp 8 er bulunmuş...

esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu..

"dua ordusu"adı altında başlayan dua kampanyası,BAYRAM ALİ ÖZTÜRK HOCAEFENDİ nin konuşmalarıyla anlatılıyor..inşallah,üye olamadım,ama 313 ayetel kürsi okumamız gerekiyormuş..her kişi 313 ayetel kürsi..mehmetçiğe bu dualarımızla destek olalım,inşallah Rabbim yardımcıları olacaktır..

selam ve dualarımla...

müjdeeeee......
ırak sınırında yapılan çatışmalarda 8 askerimiz için kayıp deniliyordu..Rabbimin izniyle bulunmuşlar ve teslim edilmişler..Rabbim kafir pkkteröristine fırsat vermesin,vermiyor inşallah..bu arada teslim olan teröristler de(katillerde) olmuş..bu haberlere biraz olsun sevindim..Rabbim askerlerimize güç ve azim ve iman gücü versin inşallah..
selam ve dualarımla..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt