Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HaFTANIN ücretTTSİZ proGRAMI (1 Kullanıcı)

HaFTANIN ücretTTSİZ proGRAMI

• İnternet Explorer 8

Oylama: 0 0.0%
  • Mozilla Frefox

• Netscape Navigator 9

• Opera

• Google Ghrome

• Avant Browser

• Apple Safari

• Hiçbiri

• Kullanılan toplam oy
    0

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
kardeş bana geniş seçenekli bir gif praogramı bulabilirmisin .. adres site linki değil de sende varsa direk indirme linki olursa sevinirim.. tüm güzel gif programları kısıtlı oluyor günü dolunca satın almak gerekiyor..
sınırsız olanlarıda geniş seçenekli olmuyorlar :(

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
bu bendede vardı .. ama neresine tıklarsam tıklayayım başka bir resim koyamıyor veya kaydedemiyordum.. başka yazı gif programlarını kurcaladığımda hemen çözerim ama bunu çözememiştim. canımı sıktığı içinde uğraşmaya devam etmemiştim ?

sizdeki o program full olmadığından kaydedememeniz normaldir benim yayınladığım hem full hemde kurulumsuzdur

kardeş bana geniş seçenekli bir gif praogramı bulabilirmisin .. adres site linki değil de sende varsa direk indirme linki olursa sevinirim.. tüm güzel gif programları kısıtlı oluyor günü dolunca satın almak gerekiyor..

kendi kullandığım bir program var onu upload edip buraya eklerim inşALLAH hayırlı akşamlar

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı

gülüşüyaralı ben bu programı kullanıyorum şimdi upload ettim alttaki linkten indirebilirsin (kurulumsuzdur) ve türkçedir iyi akşamlar kardeşim. inşALLAH faydası dokunur

RapidShare: Easy Filehosting

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
online tv - radyo
BvT Live TV 3.0.0.2 (portable)
Versiyon: 3,0,0,2
Boyut: 3 MB
Lisans: Ücretsiz
İşletim Sistemi: WindowS Tümü
Dil : Türkçe
Kyıt tarihi:21,06.09

Burdan İnnDiiir

Online televizyon ve radyolardan, medya ve ses dosyalarınızı yürütmeye, tam ekran online oyunlardan online sözlüğe kadar bir çok özellik sizi bekliyor.
Canlı Tv :
Yüzlerce Tv ve Radyo kanalını tv kartına ihtiyaç duymadan ve ücretsiz olarak takip edip kendi favorilerinizi oluştura bilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği ile istediğiniz radyo ve tv kanalına kolayca ulaşabilmenizin yanı sıra ülkelere ve dillere göre sıralama da yapabilirsiniz.
Medya Oynatıcı :
3.0.0.2 versiyonunun en önemli özelliklerinden biri olan medya oynatıcısı bölümü sayesinde BvT Live Tv yalnızca bir online yayın programı olmaktan çıkıp tam bir medya yazılımına dönüştü. Bu sayede bilgisayarınızdaki yerel ses (mp3,ma,wav) ve video (avi,mpg,wmv) dosyalarını kolayca yürütebileceksiniz.
Eklentiler :
İnternet kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hazırlanan eklentiler bölümü ile bir çok ek özelliğe hızlıca ulaşabileceksiniz.
Kurulum ile gelen Eklentiler :
Oyunlar eklentilesi ile bir birinden güzel online oyunları tam ekran oynama zevkini yaşayacaksınız.
Haber eklentisi ile türkiyenin bir çok büyük haber sitesinin son dakika haberlerine hızlı ve kullanışlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.
Vakitci eklentisi ile dünyanın 8000 farklı merkezi için namaz ve ezan saatlerini örenebileceksiniz.
Sözlük ekşlentisi ile günlük hayatta sıkça karşımıza çıkan dil problemlerini bir nebze olsun giderebilir farklı dilleri kullanan insanlarla daha rahat anlaşma fırsatı bulabilirsiniz.
Komedi eklentisi ile özel olarak seçilmiş birbirinden komik videolara tek bir tıklama ile ulaşabileceksiniz.
BvtLiveTv.Com adresinden yükleyebileceğiniz daha bir çok eklenti farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecek.
Ses Kaydedici :
Ses kaydetme özelliği, oynatmakta olduğunuz medyanın sesini wav yada mp3 formatında kaydetmenize imkan sağlıyor.
Arayüz (Skin) Desteği :
İlk kurulumda gelen iki farklı arayüze ek olarak sitemizde yayınlanacak olan bir çok arayüzü kullanarak programınızı kişiselleştirebilirsiniz.
Çoklu Dil Desteği :
Dil desteği sayesinde programınızı istediğiniz dilde kullanabilirsiniz. Kurulumda gelen Türkçe ve İngilizce dillerine ek olarak sitemizde yayınlanacak olan diğer dil desteklerinide programınıza ekleyip
Güncelleme Sistemi :
Gelişmiş otomatik güncelleme sistemi programda yapılacak olan her değişikliği sizi rahatsız etmeden kurulu olan sisteminize uygulayacaktır.
Bu sayede programın yeni sürümlerini takip etmenize gerek kalmayacak. Her yeni sürüm otomatik olarak bilgisayrınıza yüklenecek.
Bvt Live Tv, online yayınlar medya oynatıcı ve eklentileri ile sizin için vazgeçilmez programlar arasında yerini kısa sürede alacak.

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim indirmek için nereyi tıklamam gerekiyor ?

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim indirmek için nereyi tıklamam gerekiyor ?

Resmin üzerinde burdan indir yazan yere tıkla
Açılan pencerede free user yazan butona tıkla
ardından geri sayım başlayacak geri sayım bitince gelen
download yazısına tıklayınca program bilgisayarına inmeye başlayacaktır
iyi geceler

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Resmin üzerinde burdan indir yazan yere tıkla
Açılan pencerede free user yazan butona tıkla
ardından geri sayım başlayacak geri sayım bitince gelen
download yazısına tıklayınca program bilgisayarına inmeye başlayacaktır
iyi geceler

Allah razı olsun kardeşim, hemen denicem inş.
İyi geceler....

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Hak Teala hepimizden razı olsun inşALLAH

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim kusuruma bakma rahatsız ediyorrum ama, ben pek pc kullanımını bilmiyorum.

Kaydettimde, nasıl çalıştırıcam ?

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
indirdiğiniz programa çift tıklayın karşınıza çıkacaktır

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Allah razı olsun kardeş...
BvT Live TV 3.0.0.2 (portable) bu program süresiz değil mi ?
duraklama falan oluyor . duraklama olmadan zilememiz mümkün mü ? yada ne yapılmalı

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeş...
BvT Live TV 3.0.0.2 (portable) bu program süresiz değil mi ?
duraklama falan oluyor . duraklama olmadan zilememiz mümkün mü ? yada ne yapılmalı

Program full sürümdür(süre kısıtlama yok) [ kısıtlamalı program yayınlamam] benzer programlar arasında favori gösterilen bi program bazı yayınlarda duraklama olmasının nedeni internet hızınızla alakalı yada o yayının orjinal adresinin yoğun olmasıyla alakalı olabilir genelde duraklama olmadan online tv izlenebilen bir program Hak Teala hepimizden razı olsun inşALLAH iyi geceler

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Program full sürümdür(süre kısıtlama yok) [ kısıtlamalı program yayınlamam] benzer programlar arasında favori gösterilen bi program bazı yayınlarda duraklama olmasının nedeni internet hızınızla alakalı yada o yayının orjinal adresinin yoğun olmasıyla alakalı olabilir genelde duraklama olmadan online tv izlenebilen bir program Hak Teala hepimizden razı olsun inşALLAH iyi geceler

tekrar sağol kardeşim.. benim ilgi alanım olan bir sayfa(lar) hazırladınız. beni buralarda çok göreceksiniz. :) çaresiz:a32: başınız şişireceğim belki ama :(:a11:

o verdiğiniz gif programını indirdim lakin bende olanın aynısıymış isminden çıkartamamıştım.
ben hareketli olarak sormuştum var mı diye
okadar çok araştırdım ki böyle programları.. dediğim gibi hep en güzelleri süreli oluyor :(
belki siz daha bilgilisiniz vardır diye sordum size..

tekrar teşekkürler B)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı

tekrar sağol kardeşim.. benim ilgi alanım olan bir sayfa(lar) hazırladınız. beni buralarda çok göreceksiniz. :) çaresiz:a32: başınız şişireceğim belki ama :(:a11:

o verdiğiniz gif programını indirdim lakin bende olanın aynısıymış isminden çıkartamamıştım.
okadar çok araştırdım ki böyle programları.. dediğim gibi hep en güzelleri süreli oluyor :(
belki siz daha bilgilisiniz vardır diye sordum size..

tekrar teşekkürler B)

Estağfirullah yardımcı olabiliyorsam ne mutlu size verdiğim o programda süre ksıtlama gibi problemler yok zaten ben burda paylaşmam o tip sorunlu programları burda yayınladığım programlar aynı zamanda benimde kullandığım programlardır

selametle

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Estağfirullah yardımcı olabiliyorsam ne mutlu size verdiğim o programda süre ksıtlama gibi problemler yok zaten ben burda paylaşmam o tip sorunlu programları burda yayınladığım programlar aynı zamanda benimde kullandığım programlardır

selametle

tamam anladım orasını ama dedim ki;

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
tamam anladım orasını ama dedim ki;

tam olarak anlayamadım hareketli derken :?:?

[FLASH]http://www.xs4all.nl/~jvdkuyp/flash/see.swf[/FLASH]

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

ya hani yaptığımız gifler resim formatında değil. mesela hareketli parıltılı kımıldayan yazı ,
ve örneğin hareketli bir gif resmini koyduğumuzda bozmayacak sabit şekle sokmayacak vesair

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

bu arada size yanıt yazarken birden bire garip garip sesler :O :a40::eek:
amanın noluyoz dedim :confused: korktum bianda yaw :D
sonra fark ettim ki sizin eklediğiniz şu yukardaki flash mış :a21:

Allah sizi netmesin :K

.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt