Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HaFTANIN ücretTTSİZ proGRAMI (4 Kullanıcı)

HaFTANIN ücretTTSİZ proGRAMI

• İnternet Explorer 8

Oylama: 0 0.0%
  • Mozilla Frefox

• Netscape Navigator 9

• Opera

• Google Ghrome

• Avant Browser

• Apple Safari

• Hiçbiri

• Kullanılan toplam oy
    0

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı

ya onun jpg olduğunu bende biliyorum ...
ben onu değil ,sizin flash ınızı kopyaladım kod içine...

basit işlem ama olmuyor işte benim suçum mu ...

ayrıca çok uzaması için bir gayret sarf etmiyorum , heveste .............................

:(

üzdüm mü yoksa sizi
sadece yadımcı olmaya çalışıyorum
hala yapamadınız mı o linki en son verdiğim linki kopyalayı flash kodu ekleyin

Allah razı olsun sürekli aradığım virsten güvenip indiremediğim programlardı :)

cümlemizden inşALLAH

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Photo DVD Maker Professional v8.05 (kurulumsuz)

download
http://hotfile.com/dl/12853996/948f748/Photo_DVD_Maker_Professional_8.05_Portable.rar.html

alternatif
http://uploading.com/files/5ced19f4/Photo+DVD+Maker+Professional+8.05+Portable.rar/

Photo DVD Maker programi mukemmel ozelliklere sahip bir fotograf albumu olusturma yazilimidir Yazilim ile bilgisayarinizdaki fotograflarinizi istediginiz duzene gore yuksek goruntu kalitesinde slayt gosterisi,Video CD, DVD Disk, Video, calistirilabilir exe dosyasi, tv de seyredebileceginiz bicimlerde album haline getirebilirsiniz Olusturdugunuz slayt show lara arka plana muzik ekleyebilirsinizHazirladiginiz slayt show lar icin program icerisinde pek cok efekt de mevcuttur

hayatısev

Kayıtlı Kullanıcı
MAAŞALLAH NE KADAR ÇOK PROGRAM VE BİLGİ...
LOGO PROGRAMINI İNDİRDİM ve BİRKAÇ TANE DAHA PROG OKULUMUZ İÇİN AMBLEM YAPMAMIZ GEREKİYOR LOGO PROGRMINDAN BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞTIM OLMADI

YARDIMCI LBİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM ALLAH RAZI OLSUN....

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
yeni
TingleSoft Desktop Recorder (kurulumsuz)

İNNDİR

versiyon 1.6.245 - 5.81 MB

Bu program ile masa üstünde yaptığınız işlemleri video (*.3g2, *.3gp, *.avi, *.flv, *.mp4, *.swf, *.wmv) olarak kaydedip görüntüleyebilirsiniz.

Programın Özellikleri:
1. Masaüstünde yaptığınız işlemleri 3g2 videosu olarak kaydetmek 3GPP2 - 3rd Generation Partnership Project 2 (*.3g2)
2. Masaüstünde yaptığınız işlemleri 3gp videosu olarak kaydetmek 3GPP - 3rd Generation Partnership Project (*.3gp)
3. Masaüstünde yaptığınız işlemleri avi dosyası olarak kaydetmek AVI - AVI Video (*.avi)
4. Masaüstünde yaptığınız işlemleri flv olarak kaydetmek FLV - Flash Video Format (*.flv)
5. Masaüstünde yaptığınız işlemleri mp4 seçeneği ile kaydetmek MP4 - MPEG-4 Video (*.mp4)
6. Masaüstünde yaptığınız işlemleri swf olarak kaydetmek SWF - SWF Format (*.swf)
7. Masaüstünde yaptığınız işlemleri wmv videosu olarak kaydetmek WMV - Windows Media Video (*.wmv)
(full ekran yada istediğiniz bir ekran karesini bu vidyo formatlarında kaydedebilirsiniz)

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.ismaile kardeşim banada yardım et lütfen pc ye format atılmıştı ama tekrar kurulduktan sonra word ve excel yüklenmemiş.sadece bu iki programı veya benzerini bulmamda yardım edersen çok sevinirim.Ayrıca boyutu çok fazla olmayan bir program olursa sevinirim malum kota problemi :)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışıcam iyi akşamlar

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
yeni
Microsoft Office XP Türkçe ( Portable-kurulumsuz)

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Microsoft Office XP Türkce. Kurulum gerektirmez. 80 MB

Microsoft Office XP Türkce.. Kurulum gerektirmez. Boyutu sadece 80 MB.. Sizin yapmaniz gereken sadece dosyayi indirip RAR'dan cikardiktan sonra cift tiklamak..

içindeki programlar;

Word
Excel
Access
Snapview
Powerpoint

------------

yeni BUDA 2003 office SETUP yani kurulumlu olanı

Microsoft Office 2003 Türkçe + Tek Link

Microsoft Office 2003 Türkçe standart her şey içinde kota dostu tek link sadece 200 mb boyutunda kurulurken ne serial nede key ister...
Siz sadece tıklayın ve arkanıza yaslanın o herşeyi sessiz bir şekilde kurup hazır eder...

burdan

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
-SON EKLENEN PROGRAM-

yeni
Microsoft Office XP Türkçe ( Portable-kurulumsuz)

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Microsoft Office XP Türkce. Kurulum gerektirmez. 80 MB

Microsoft Office XP Türkce.. Kurulum gerektirmez. Boyutu sadece 80 MB.. Sizin yapmaniz gereken sadece dosyayi indirip RAR'dan cikardiktan sonra cift tiklamak..

içindeki programlar;

Word
Excel
Access
Snapview
Powerpoint

çok teşekkür ederim.Rabbim razı olsun

hayatısev

Kayıtlı Kullanıcı
bütün konularınız için ayrı ayrı teşekkür ederim birkaç program aldımç Allah razı olsun ben resimlerle uğraşmayı seviyorum çocuklar için çizgi karakterli çerçeveler ve resmin arkasına manzara ekleme programları arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
KoolMoves v7.2.2.0 Portable

Program çok fazla flash bilgisi olmadan basit ve pratik bir şekilde flash animasyonlar hazırlamak isteyenlere yönelik bir yazılım.

innDirr

Program çok fazla flash bilgisi olmadan basit ve pratik bir şekilde flash animasyonlar hazırlamak isteyenlere yönelik bir yazılım.

Yazı, imaj ve ses dosyalarını bir araya getirerek flash dosyaları oluşturmanın yanı sıra hareketli GIF dosyaları oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Program ile metin efektleri, reklam banner'ları, etkileşimli reklamlar, slayt gösterileri, hareketli açılış sayfaları,men üler ve etkileşimli oyunlar tasarlayabilirsiniz. Kütüphanesinde 343 clipart, 44 script ve 16 web arayüzü hazır geliyor. Ayrıca programla yazılarınıza 100 animasyon stili uygulayabilirsiniz.

PORTABLE ÖZELLİĞİ SAYESİNDE
BİLGİSAYARINIZA KURMADAN TEK TIKLAMAYLA KULLANABİLİRSİNİZ

[FLASH]http://s8.directupload.net/images/090927/dc8twpe3.swf[/FLASH]

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
bütün konularınız için ayrı ayrı teşekkür ederim birkaç program aldımç Allah razı olsun ben resimlerle uğraşmayı seviyorum çocuklar için çizgi karakterli çerçeveler ve resmin arkasına manzara ekleme programları arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Selamun Aleykum Rabbim cümlemizden razı olsun inşALLAH
en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışıcam inşALLAH hayırlı akşamlar

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı

ÇERÇEVELER

8 adet çerçeve

indir

40 adet çerçeve

part 1
part 2

52 adet çerçeve

part 1
part 2
part 3 islamiyet.gen.tr

şimdilik bu kadar yeterli olur sanırım
program konusuna gelince istediğinizi yapacak en profesyonel program photoshop tur
sizde yoksa temin ederiz inşALLAH

hayatısev

Kayıtlı Kullanıcı
çoook teşekkürler Rabbim hayırlı işlerinizi daim etsin ....

yalnız bu çerçevelere paintte resim ekleniyor galiba , ben daha önce sizin eklediginiz program gibi istemiştim neyse yine de çoook teşekkürler...

hanif 2

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm arkadaşlar.Bilgisayar programları adlı bölüm açıkçası çok iyi düşünülmüş zaman zaman bende yararlanıyorum.Emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun şunu sormak istiyorum ben excell den ön muhasebe tutuyorum 2003 sürüm otomatik formul atmıyor yalnızca =topla(x+x) şeklinde yapıyorum.Buna ayrıyeten bir programmı indirmek kurmak gerekli yoksa benmi yapamıyorum. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Selametle kalın.

-TUANA-

Kayıtlı Kullanıcı

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
o çerçeveleri photoshop programı ile kullanabilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt