Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

güzel bir slayt... (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: güzel bir slayt...

Kardeş hakkını helel et bu slaytını izinsiz indirdim vede izledim Allah'a emanet ol..... keşke herkes duyarlı olsa ama nerde sadece dedikleri yukarda Allah var hayır efendim Allah her yerde bu paylaışın için sağol bilgilenmek bilgi tazelemek müslmanlara mahsustur

dervisveysel

Kayıtlı Kullanıcı

kardeş saol çok güzel di

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN SAĞOL

tebessum

Kayıtlı Kullanıcı

gerçekten bu çok önem verilmesi gereken konuda bizi aydınlattığın için sağol.Rahmana emanet....

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

Bizleri bilgilendirdiyiniz için Allah razı olsun.

genc_musluman

Kayıtlı Kullanıcı

ilginiz için çok sağolun..

allah hepinizden razı olsun... B)

macarzade

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH (C.C.) razı olsun kardesim güzel paylaşımın için

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeş Allah razı olsun dikkate alacağım ancak benim branşım bilgisayar olduğu iç,n ne derece bu konuda hassas davranabilirim Allah biliyorya bi office cd sini bile 150 dolar dediler gitip çekme cd aldım eğer bütün ihtiyacım dahilindeki programları lisanslı yani orjinal olarak almak istesem onuda geçtim mp3 konusunda kendi kendimize zarar veriyoruz yani hem ortamı biz hazırlıyoruz hemde hırsız konumuna düşüyoruz.hiç kimse bedava indirmek varken cd sini almaya tenezzül etmediği için bi cd 10-15 milyon herkes orjinalini alsa hem bukadar fiyatı yüksek olmaz hemde emeğe saygısızlık edip kul hakkına girmemiş olur...

:( kardeş anlaşılan o büyük günde benim durum vahim ne yapayım microsoft dan bile helallik dilemem lazım..ama bende bu düzeni kuranlara hakkımı helal etmiyorum... çünkü hassas kelime oyunları yapıp insanları soyuyolar

Miraj

Kayıtlı Kullanıcı

Ya kardes, benim bilidyim ticari maksatlara yapilirsa soylediyin seyler kul hakkina girer, yani coaltma falan icin... mesela simdi senin koydun bu slayti izlemememizmi gerek, eger oylese adam bi uyari yazar.. zaten uyari yazilar yerlerde bile coaltilmasi ve satilmasi yasak diyo, bildiyim kadariyla ... mesela benim bi sitem var, oylesine sevdiyim resimleri filan koydum, onlari ora millet baksin yararlansin diye koydum, yaptim seyi millete gostermek icin koydum, neden hakkim gecsin ki?

seren_13

Kayıtlı Kullanıcı

s.a cok saolun allah sizden razı olsun

mr.Art

Kayıtlı Kullanıcı
Hepinizden Benim Ve Eşim Için Dualar Istiyorum.

Hepinizden Benim Ve Eşim Için Dualar Istiyorum.

Selamun Aleykum arkadaşlar. Ben 8 aydır evliyim , hanımımda da ben de de dışarıdan huzursuzluğumuz için yapılmış olan bir takım kötü musibetler ve büyü mevcut. Şu anda bunlardan kurtulmak için Allah yolunda savaşıyoruz. Açık açık olayları anlatmak istemiyorum , Allah razı olsun bir insandan yardım alıyoruz dualarla kurtulabilmek için, para da almıyor. Ben de ellerimi açarak her zaman Allah'a sığınıyorum kurtulabilmek için bu hastalıktan. Sizlerden istediğim eşim ve benim için dualar etmeniz. Allah'a sığınmaktan başka çaremiz yok ve sizler gibi inananların da bizim için ellerini açıp dua etmenizi istiyorum. Bizim yuvamızın huzuru için ellerinizi açıp bizim için dua eder misiniz arkaşlar? Allah 'a emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt