Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Guo1903'den Veda... (1 Kullanıcı)

allies

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH yardımcınız olsun Engin kardesim.

berat05

Yönetici
Ve Aleyküm selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhu

Ve Aleyküm selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhu

Selamün Aleyküm..

Değerli kardeşlerim, özel bir sebepten dolayı aranızdan ayrılma kararı almış bulunuyorum. Çok değerli siz kardeşlerimin bulunduğu bir ortamdan ayrı kalmak her ne kadar zor olsada doğru olanın bu olduğu kanaatindeyim..

Aslında sessiz sedasız gidecektim ama helallik almadan ayrılmayı doğru bulmadığımdan böyle bir veda yazısı yazma gereği duydum. Benden yana herkese hakkım helaldir. Sizlerde haklarınızı helal ederseniz sevinirim.

Bu arada sizlerden ricam, başımda bulunan sıkıntımın en kısa sürede çözüme kavuşması için dualarınızda bu kardeşinize de yer verirseniz çok mutlu olurum..Şimdiden hepinizden Allah razı olsun..

Hepiniz Allah Celle Celalühe Emanet olun..

Guo1903 / Engin

Çok çok üzüldüm değerli kardeşim

Allah c.c. yar ve yardımcınız olsun..Karar verirken hayırlısı ne ise o yolu seçmeyi nasip eylesin.Hak yoldan ayırmasın Rabbim...Mesajınızı şimdi görebildiğim için kendime çok kızıyorum hakkımız helaldir değerli kardeşim.

Dualarımızdasınız inşallah.

Rabbim , Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v.) Efendimiz hürmetine , Mübarek CUMA günü hürmetine ,duaları kabul edilen ALLAH c.c. dostları hürmetine sizinde sıkıntınız her ne ise gidersin hayırlısıyla aydınlığa çıkın inşallah ...hem siz hem cümle derdi olan kardeşlerim...

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah

En kısa zamanda aramıza dönmeniz duasıyla Allah'a c.c. emanet olunuz...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam helal olsun kardeşim Rabbimiz tez zamnanda sıkıntınızı gidersin dönersiniz inşaallah

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim sıkıntılarınızı tez zamanda giderir inşallah gülegüle rabbime emanetsiniz

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam Guo 1903 kardesımız.eger varsa hakkımız benden yana helal olsun.siz de helal edin.gidişinize ben de cok uzuldüm.güzel paylaşımlarınızla nasıplendik ya Allah razı olsun sizden.cuma gününün yüzü suyu hürmetine, Ramazan ayımızın hürmetine Rabbim sizin sıkıntılarınızı gidersin insallah.sizin için yasin okuyacagım ınsallah.Rabbım aılenızle bırlıkte saglıklı mutlu huzurlu gunler gecırmenızı nasıp etsın degerli kardesımız.
Allah'a emanet olun.

Selametle...

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
benden yana sadece sana değil herkeze helal olsun.

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Vealeykümselam Engin kardeşim...
Hakkımız yoktur varsada helal olsun...
Rabbim yardımcınız olsun ...
Hem dünyevi hem uhrevi huzur versin Rabbim...
Herşey gönlünüzce olsun...Alllaha emanet olun...

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam değerli kardeşim;

Bu konuya yeni vakıf oldum,gidişinize ve sıkıntınıza derinden ve yürekten üzüldüğümü belirtmek isterim.

Bizler değer verip ALLAH celle celalüh rızası için sevdiğimiz kardeşlerimizi hep merak ederiz.Nerede,nasıl ne yapıyor,sağlığı sıhhati yerindemi? ve buna dair yokluğunuz esnasında akla gelebilecek ne varsa.

İnşaALLAH en kısa zamanda düze çıkar sabır ve şükür ile sıkıntınızı atlatırsınız.Yine en kısa zamanda sizi tekrar aramızda görmek dua'sı ve ümidiyle.

Selametle kalınız hakkımız var ise helal olsun değerli kardeşim.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
varsa helal olsun.
Allah yardımcın olsun

berat05

Yönetici
esselamünaleykümverahmetullahiveberakatuhu

esselamünaleykümverahmetullahiveberakatuhu

KARDEŞİMİZ

tekrar hoşgeldiniz aramıza

İnşallah hep beraber oluruz tekrar

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
sizi tanımıyorum ama yazılan yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla herkes sizi çok sevmiş saymış.hakkım olduğunu sanmıyorum abi ama eğer ki varsa sonuna kadar helal olsun.Allah daima yar ve yardımcınız olsun.sizi doğru yoldan ayırmasın.inşallah özel dediğiniz durumlarınız en kısa zamanda çözüm bulur.Allah a emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt