Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GUNES'E ASK (1 Kullanıcı)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
RE: GUNES'E ASK

M DENIZ yazdı:
B)B)B):(:(:(:(SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM OKUDUĞUM EN GÜZEL FORMLARDAN BİRİSİ ALLAH(C.C) RAZI OLSUN BİZİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN.BU KADAR GÜZEL ANLATILIR PEYGAMBER SEVGİSİ, AŞKI. ALLAH'A(C.C) EMANET OL. SELAMUN ALEYKÜM:(:(:(:(:(

B)B)B)ve aleyküm selam abim..Beğenmiş olmanıza çok sevindim..Sağolasınız..Ecmain inş..
Rabbimize emanet olun.. Selametle kalın..ve aleykum selam vr. vb..B)B)B)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm

cok güzeldi gercekten emeginize saglık Allah c.c. razı olsun selametle..

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamun aleyküm
Rahman razı olsun çok güzel bir paylaşımdı emeğinize sağlık.
Rabbim efendimizin şefaatinden mahrum etmesin inşaallah
selam ve dua ile...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

hayirsever yazdı:
SELAM ALEYKUM. ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GUZEL BİR PAYLAŞIM EMEĞİNİZE SAĞLIK.ALLAH (C.C)CUMLEMİZİ PEYGAMBERİMİZ (S.A.V)MİN YOLUNDAN AYIRMASIN,ONA LAYIK BİR ÜMMET EYLESİN ...SELAM VE DUAYLA.ALLAHA EMANET OLUN BİZİDE ONA EMANET EDİN..

ve aleyküm selam kardeşim..Ecmain inşaAllah..Sağolasınız.. Amin..Siz de Rabbimize emanetsiniz inş kardeşim..;)Selametle kalın..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

EBRARNISA yazdı:
[marq] S.A. ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM .ÇOOOOOOOKKKKK GÜZEL
VE DUYGULU BİR PAYLAŞIMDI. RABBİM CÜMLEMİZE BU KARDEŞİMİZ GİBİ
HER AN PEYGAMBER EFENDİMİZİN SEVGİSİ VE HASRETİYLE YAŞAMAYI NASIP ETSİN...
RAVZASINA VARIP GÜL KOKUSUNU ALABİLMEK DUA VE DİLEĞİYLE YARADAN'A EMANET...
[/marq]

ve aleyküm selam kardeşim..Cümlemizden inşaAllah..Teşekkür ederim..Güzel duanıza tüm içtenliğimle Amin diyorum kardeşim..Allah razı olsun..Efendimizi ne kadar özlüyoruz..İnşaAllah bizlere de nasip eyler Mevlamız O'nun Ravza sına varmayı..Yar'ımıza emanet olun..B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB-I KAMER yazdı:
-Bak yavrum doğru, bütün dünyayı ısıtan bir güneş var ama bir de alemleri ısıtan ve aydınlatan güneş var. O güneş de Medinede olunca sıcaklık iki kat oluyor.
-Senin hasretinden içim üşüyor. Belki hasretin herkesi yakar, beni de üşütüyor işte. Çünkü benim ruhum doğduğumdan beri senin sevginle ısınmaya alışkın.

-Yetimlerin efendisi,yetimlerini hiç ışıksız bırakırmı?
selamun aleyküm niğdeli kardeşim;
Allah(c.c.)razı olsun elinize,emeğinize sağlık olsun inşaAllah..gerçekten çok güzel bir paylaşımdı..okurken duygulandığım gibi kendimden de utandım:(:(:(:(bu ne güzel bir sevgidir ya rabbim..yaşı küçük ama sevgisi olabildiğince büyük..nasıl büyük olmasın ki..kainattaki her sevgiden hayırlı ve elemsiz bir sevgi..öylesine coşkulu anlatmış ki duygularını MAŞAALLAH,BAREKALLAH..çocuk ama babasından hiç birşey istemiyor ne parka gitmeyi,ne oyuncağı..peygamber(s.a.v.) sevgisi o kadar işlemiş ki ruhuna başka birşeye hacet bırakmamış..hakikati o denli idrak etmiş ki çok sevdiği terliklerini dahi oraya bırakıvermiş..madem ben kalamıycam buralarda bari benim bir eşyam olsun buralarda..hem efendiler efendisiyle,hem de biricik rahmetli babasıyla..başta da söyledim ya okurken çok utandım çok..acaba biz ne kadar sevebiliyoruz ''CANLAR CANINI'',acaba O'nun için nelerimizi feda ediyor,nelerden vazgeçebiliyoruz diye düşünceli bir hal aldı beni..acaba bu ''yaşı küçük sevgisi büyük''çocuk gibi tüm servetimizi feda edebiliyormuyuz,edebilecekmiyiz..yoksa fani dünyanın bitmeyen dertleri mi meşgul ediyor zihnimizi,kalbimizi..O'nu görmek istiyoruz ya hani hepimiz..keşke görebilsek,cennette beraber olup sohbetine iştirak edebilsek diyoruz ya hani..ama bu zihin karışıklığı ile nasıl göreceğiz ki O'nu..kalbimiz de,zihnimiz de dünya ile dolu iken zor görürüz diye düşünmeden edemiyorum..:(:(:(:(eğer ki seviyoruz ve görmek istiyoruz diyorsak tıpkı bu çocuk gibi sevmeli,fedakarlıksa böyle olmalı,hakiki ve baki huzuru ve elemsiz muhabbeti O'nun nurlu yolunda bulmalı..ve kalbimiz sadece O'nun sevgisi ile dolmalı..''gönlümüzün sultanına'' hakiki manada ümmet olabilmek,sünnet-i seniyyesini hayatımıza aynen tatbik edebilmek ve bu küçük çocuk gibi sevebilmek duası ile..Alemlerin Rabbine emanet olunuz,selamun aleyküm..bu güzel ve sevgi dolu paylaşımınız için çok teşekkür ederim..Rabbim cennette görebilmek,mahşerde nebilerin dahi ''medet'' isteyeceği efendimizin(s.a.v.)sohbetine iştirak edebilmek nasib etsin bizlere..AMİN AMİN AMİN..

ve aleyküm selam Recep kardeşim..Rabbimiz sizden de razı olsun inşaAllah..Beğenmiş olmanıza sevindim..Vakit ayırıp okuduğunuz için ben teşekkür ederim.. Çok güzel yorumlamışsınız yine..Allah razı olsun..Rabbim O'nun (sav.) razı ve hoşnut olacağı bir hayat sürebilmeyi, Cennet-i firdevs te cemalini görebilmeyi nasip eyler inşaAllah bizlere..Güzel dualarınıza amin.. inşaAllah Rabbimiz kabul buyurur..Selametle kalın.. Allah'a emanet olun..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

m_muaz yazdı:
selamun aleyküm

cok güzeldi gercekten emeginize saglık Allah c.c. razı olsun selametle..

ve aleyküm selam. sağolasınız. Beğenmenize sevindim. Ecmain inşaAllah. Allah'a emanet olun..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

zynp_rukiye yazdı:
Esselamun aleyküm
Rahman razı olsun çok güzel bir paylaşımdı emeğinize sağlık.
Rabbim efendimizin şefaatinden mahrum etmesin inşaallah
selam ve dua ile...

ve aleykum selam güzel kardeşim..Rabbim sizden de her daim razı olur inşaAllah..Sağolasınız..Duanıza Amin diyorum..inşaAllah..Selametle kalın..Allah'a emanet olun inş kardeşimB)..

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı
Esselemü alayküm verahmetullahi vebereketuh
Çok değerli dini yaşayan ve yaşanmasında gayret gosteren kardeşim Allah c.c. sizden razı olsun ki bizlerin bu güzel paylaşımı öğrenmesinde ve hayata geçirme noktasında vesile oldunuz.Rabbim yapmış olduğunuz hayırları,yapacak olduğunuz hayırları dergah izzetinde kabul ve makbul eylesin.Amin.Diğer kardeşlerimizin yapmış olduğu yorumlarından dolayı onlardan da Allah c.c. razı olsun...
Hayırlı ramazanlar,Allah c.c. yar ve yardımcınız olsun....

Selam ve dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim eline gönlüne sağlık allaha emanet ol

tuana_39

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun. Böyle Allah ve Peygamber aşkıyla yanan insanların varlığını bilmek gönlümü huzurla doldurdu. Allah bize de nasip eder inşallah Medine'nin taşlarında koşmayı. Selametle kal.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Esselemü alayküm verahmetullahi vebereketuh
Çok değerli dini yaşayan ve yaşanmasında gayret gosteren kardeşim Allah c.c. sizden razı olsun ki bizlerin bu güzel paylaşımı öğrenmesinde ve hayata geçirme noktasında vesile oldunuz.Rabbim yapmış olduğunuz hayırları,yapacak olduğunuz hayırları dergah izzetinde kabul ve makbul eylesin.Amin.Diğer kardeşlerimizin yapmış olduğu yorumlarından dolayı onlardan da Allah c.c. razı olsun...
Hayırlı ramazanlar,Allah c.c. yar ve yardımcınız olsun....

Selam ve dua ile

ve aleyküm selam verahmetullahi veberakatuh muhterem kardeşim..
Estağfirullah kardeşim, o sizin hüsnü zannınız. Rabbim gördüğünüz gibi kılsın inşaAllah..Rabbim c.c cümlemizin hayırlarını makamında kabul ve karin eylesin inşaAllah.Amin...Rabbim dualarınızı da kabul buyursun inş. Allah c.c. razı olsun..Cezakallahu hayran..

Size de hayırlı ramazanlar değerli kardeşim,Amin..ecmain.
yorumunuz için teşekkür ediyorum..Baki selam ve dua ile inşaAllah-u Rahman

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Senin sıcaklığına o kadar muhtacım ki. Ne olur ben sana gelemesem bile sen beni hiç bırakma. Işığınla gecelerimize nur ol. Sıcaklığınla bütün zerrelerimizi ısıtıver. Hani sana Medineyken komşuydukya, evlerimiz birbirine çok yakındı. Senin varlığın bize güven verirdi hep. Yine öyle ol, arasıra da olsa evimizi
şereflendiriver.

:A:A:A

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun. Böyle Allah ve Peygamber aşkıyla yanan insanların varlığını bilmek gönlümü huzurla doldurdu. Allah bize de nasip eder inşallah Medine'nin taşlarında koşmayı. Selametle kal.

cümlemizden inşaAllah kardeşim
amin, amin ecmain..:gulegule
selam ve dua ile..

A

Arzu_76

Selamün aleyküm

Emeğinize ve yüreğinize sağlık sevgili kardeşim.

Rabbim peygamberimize layık ümmet eylesin. Onun aşkını gönlümüzden almasın.

Dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt