Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

gülmeye mi ihtiyacınız var?buyrun o halde... (3 Kullanıcı)

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
ya gerçekten üzgünüm dedim ya sadece bu sitenin islami şeyler yayınşladığını sanıyodum ya kızmayın fatmana abladan da çok özür diliyorum ön yargılı davrandım ama gördümkü herkes islam dışı herşeyi yayınlıyo hakkını yedim hellal et

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
bak ebru ben ön gargılı davranıp fatmana ablanın hakkını yedim sende ön yargılı davranıp benim hakımda yanlış düşünme ltf

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
ebru fatmana abla affedin ya gerçketen çok üzgünüm ltf

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
cevap bekliyorum ablalalrım
yaşıma verin üzgünüm

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
cevap bekliyorum ablalalrım
yaşıma verin üzgünüm
selamunlaeykum kardesim tanismak konusunda neden bu kadar israr ettigini alayamadim dogrusu ?? kullanici isimlerini biliyorsun bazen oturduklari yer ve yaslarida gorunuyor kisilerin e daha ne sitiyorsun tanismak anlaminda??? eger baska bir amacin varsa yanlis yerdesin derim ben ama yeni uye olmussun ayni zamanda uyeligin hayirli ve daim olur insAllah selam ve dua ile..:!

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum forumu açan tevbe ya hak kardesim ve eklenti yapan ebru kardeslerim ikinizede çok tesekkur ederim emeklerinize saglik guldurdunuz hepimizi Rabbimde sizleri guldursun insAllah selam ve dua ile...:K:K:H

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
çok pardon gerçketen sadece ii insanlarla hayırlı insanlarla abllalarla arkadaş olmak benim için çok önemli bu bir 2. ben sadece bayanlala tanışlmak ve msnde görüşmek istiyorum başak bi niyetim yok allaha şükür ben evt ısrar ettim dedimya etrafımdaii insnalara ihtiyacım var sadece analdınızmı başak hiç bi niyetim yok yolumu biliyorum hangi sitede olduğumu biliyorum dindar insanlarla beraber olan da dindar olur dimi o yüzden başak kötü arkadaşlarım olacağına bu abllalr olsun daha ii umarım kendimi ifade edebilmişimdir a.e.o

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
anladım ya yukarda da belirtiğim gibi sadece sohbet din hakkında bilmediğim çok şey var bilmediklerimi öğrenmek ama tabi siz bilirsiniz

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
çok pardon gerçketen sadece ii insanlarla hayırlı insanlarla abllalarla arkadaş olmak benim için çok önemli bu bir 2. ben sadece bayanlala tanışlmak ve msnde görüşmek istiyorum başak bi niyetim yok allaha şükür ben evt ısrar ettim dedimya etrafımdaii insnalara ihtiyacım var sadece analdınızmı başak hiç bi niyetim yok yolumu biliyorum hangi sitede olduğumu biliyorum dindar insanlarla beraber olan da dindar olur dimi o yüzden başak kötü arkadaşlarım olacağına bu abllalr olsun daha ii umarım kendimi ifade edebilmişimdir a.e.o
evet kardesim anladim niyetini açiga çikti bence. msn araciligiyla konusmak isityorsun ama bu istede boyle seyler yasaktir haburdan istedigin kadar selam verip hal ve hatir sorabilirsin ozel olarak msn de konusmaya bence hiç mi hiç gerek yok diger uyelerde benimle ayni fikirdedir unutma selam ve dua ile...

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
anlıyamıyorum sizi ne anmladınız sadece ben de kızım fatmana ve ebru ablallarla tanışamk istedim ayrıca msndede görüşsek ne yapıcazki sadece din hakkında sorular sorucaktım bilmediklerimi öğrenecektim özür dilerim kendimi çok yanlış ifade ettim ben sizi anlayamıyorum nedemk istediniz neymiş niyetim ben bi kızım ve diğer bayanlalar sohbet etmek istedim ne sakıncası var anlamıyorum

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
ya ne diyopsunuz siz ya tm ya ben kimseyle tanışmak falan istemiyorum ve ebn sadece ablalalrla tanışmak istedim anlatabildimi ayrıca ebnişm nyetim neymiş söyleyinde açık açık bilelim ne demek istediğimi

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
anlıyamıyorum sizi ne anmladınız sadece ben de kızım fatmana ve ebru ablallarla tanışamk istedim ayrıca msndede görüşsek ne yapıcazki sadece din hakkında sorular sorucaktım bilmediklerimi öğrenecektim özür dilerim kendimi çok yanlış ifade ettim ben sizi anlayamıyorum nedemk istediniz neymiş niyetim ben bi kızım ve diğer bayanlalar sohbet etmek istedim ne sakıncası var anlamıyorum
kardesim neden anlayamiyorsun eger din hakkinda ogrenmek istediklerin ve sormak istediklerin varsa 1-bu sitenin ana sayfasinda soru sorun kismi var oraya sorabilirsin , 2- internette derince arastirma yapabilirsin artik bu çok kolay , 3- islam dini hakkinda bilmediklerimizin yazili olup ogretildigi çok guzel ilim ilmihal kitaplari var en ince ayrintisina kadar anlatiyorlar onlari alip okuyabilirsin selam ve dua ile... çokmu zor sence bunlari yapmak ???

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
i43.jpg

S.A KARDEŞİM:K:K:K

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
yo kolay sadece şunu söylüyücem kötü bi niyetim yok kesinlikle tm özür dilerim tm lütfen sizdende rica ediyorum baya bi yanlış anladınız ahirette karşılaşıcaz o zman anlarsın niyuetimi merak etme sadece sabır et diğer dünya da sorasın artık niyetimin ne olduğunu ben kendimden eminim görüşürüz merak etme ayrıcada arkadaş edinmek bu kadar kötü bişimi yani anlamıyorum

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
yo kolay sadece şunu söylüyücem kötü bi niyetim yok kesinlikle tm özür dilerim tm lütfen sizdende rica ediyorum baya bi yanlış anladınız ahirette karşılaşıcaz o zman anlarsın niyuetimi merak etme sadece sabır et diğer dünya da sorasın artık niyetimin ne olduğunu ben kendimden eminim görüşürüz merak etme ayrıcada arkadaş edinmek bu kadar kötü bişimi yani anlamıyorum
tamam kardesim konuyu kapatalim istersen onemli degil kim senle msnde konusmak isterse konusabilir artik beni ilgilendirmez bu arada kalbini kirdim hakkini helal et selam ve dua ile...

inci ikra

Kayıtlı Kullanıcı
ya tm gerçekten kapatalım bu konuyu abim benim niyetim belli allah ikimizde de ii biliyo onun için sorun yok nasıl anşlarsanız anlayın önemi yok a.e.o

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt