Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a benim konularım bu konunun yanında hiç kalır.o gadar gomikki süper elazığlıların konuşması da çok güzel.tebbessüm için allah razı olsun

mürtap

Kayıtlı Kullanıcı
güzeldi kardeşim güldürdün bizi sağol :)

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun güzeldi
bende Kahraman Diyarbakırlıyım :) selametle...

mürtap

Kayıtlı Kullanıcı
bende kahraman angaralı oluyom ozaman..:B

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
:BSelamün Aleyküm Talip Amcamız, aslında nalbur dükkanının sahibi, başka bir şeyi kast etti gibi geldi:D..Emeğinize sağlık Talip amca, çok güzeldi, Allah c.c razı olsun inşallah.Allah'a emanetsiniz.Selam ve dua ile.
VeAleykümSelam Yeğenim...öyle olsun ! benimde bir karadenizli olduğumu unutuyorsun..BURNU kast ettiğini söylemeye çalışıyorsun değil mi?..
Sizin bu sayfaya girebileceğinizi hiç aklıma getirmemiştim..bayağıdır da ben bile bakmamışım..mesaj birikmiş..Şimdi Oflu kardeşime ne diyeceğim bakalım..hemşehrisini karadeniz'de boğsa yeridir(!)..
Cümlemizden..Sizde Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
VeAleykümSelam Yeğenim...öyle olsun ! benimde bir karadenizli olduğumu unutuyorsun..BURNU kast ettiğini söylemeye çalışıyorsun değil mi?..
Sizin bu sayfaya girebileceğinizi hiç aklıma getirmemiştim..bayağıdır da ben bile bakmamışım..mesaj birikmiş..Şimdi Oflu kardeşime ne diyeceğim bakalım..hemşehrisini karadeniz'de boğsa yeridir(!)..
Cümlemizden..Sizde Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz.

Selamün aleyküm Talip Amcamız,
Ben burnu kast etmemiştim, aklıma bile gelmedi. Est. böyle bir şeyin de istihzasını yapmam elbette..Benim ilk okuyuşumda anladığım şu oldu : Nalburcunun şu memleket sorma durumunu, ''bunu sorsa sorsa karadenizli sorar'' manasında söylediğini düşünmüştüm:).. Hakkınızı helal edin inşallah yanlış anlaşıldıysa..Rabbimize emanet olun siz de..Selam ve baki dua ile..

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm Talip Amcamız,

Ben burnu kast etmemiştim, aklıma bile gelmedi. Est. böyle bir şeyin de istihzasını yapmam elbette..Benim ilk okuyuşumda anladığım şu oldu : Nalburcunun şu memleket sorma durumunu, ''bunu sorsa sorsa karadenizli sorar'' manasında söylediğini düşündüm:).. Hemşerisini boğmaz hiç Talip amcamız, biz kefiliz inşallah:).. Rabbimize emanet olun siz de..Selam ve baki dua ile..
VeAleykümSelam..yoo yoo..istihza olarak değilde..şöyle diyeyim..
Bir adamın karşısına beş kişi dizseler ve ona sorsalar "bil bakalım içlerinden hangisi lazdır? deseler..Dış görünüşü olarak belirgin bir özelliğimizdir de ondan..Hem sizin bunu yapmıyacağınızı bildiğimden.. hem de benim güzel hemşehrilerim kendileriyle çok barışık insanlar olup,Halık-ı ZülCelal'in bizi böyle yaratmasından Elhamdülillah hiç rahatsızlık duyulmamasından..hani sadece belirgin özellik manasına dedim..Sorduğu zaman lehçesinden zaten anlar..Hamsi zaten başlı başına deşifre olmasına sebeptir..severiz..hamsi de bizi sever..:K
"Laz uşağu dünyada birincudur..biruncu.." :K
Selam ve dua ile sizde Rabbime emanet olunuz.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm çok Komikti Ama Bunlara Sadece Hamamböceği Ve Yahut Sadece Böcek Dersek Daha Iyi Olur Diye Düşünüyorum . özelliklede Karafatma Demeyin Sakin Olaki Kendi Nickim Için Dediğimi Düşünmeyin Fatma Peygamber Efendimizin Kizi Onun Için Dedim .Isim Takamyalim Diye. Selametle...

aleykümselam ama bu bir böcek adı H.Z FATMA anamızla hiç ilgisi yok Allah muhafaza okuyunca bile içim ürperdi bu fıkra türü bir tazı selametle:A

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Elime Bir Firsat Geçseydi

ishakyakup

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm çok Komikti Ama Bunlara Sadece Hamamböceği Ve Yahut Sadece Böcek Dersek Daha Iyi Olur Diye Düşünüyorum . özelliklede Karafatma Demeyin Sakin Olaki Kendi Nickim Için Dediğimi Düşünmeyin Fatma Peygamber Efendimizin Kizi Onun Için Dedim .Isim Takamyalim Diye. Selametle...

selamün aleyküm :,

1-- karafatma ismini; hz.fatıma'nın tesettürü siyah olduğu ve pek ortalıkta gözükmediği için yahudiler kendisini bu böceğe benzetip hz. fatımaya hakaret etmek kastı ile bu böceğe takmıştır

2--cemile; efendimizin mübarek hanımlarından biridir...

3--ismail; bu isim bir böceğe takılmayacak kadar şerefli bir isimdir. bir peygamber ismidir hemde efendimiz'in soyundan geldiği bir peygamber...

iğrenç böceklerin bu isimler ile anıldığı bir hikayeyi bu siteye nasıl yazıyorlar anlamıyorum...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Elime Bir Firsat Geçseydi !!!

Elime Bir Firsat Geçseydi !!!

EVET ARKADAŞLAR NE YAPARDINIZ ?....YAPABİLECEĞİNİZ ŞEYLER OLSUN AMA:evet

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm :,

1-- karafatma ismini; hz.fatıma'nın tesettürü siyah olduğu ve pek ortalıkta gözükmediği için yahudiler kendisini bu böceğe benzetip hz. fatımaya hakaret etmek kastı ile bu böceğe takmıştır

2--cemile; efendimizin mübarek hanımlarından biridir...

3--ismail; bu isim bir böceğe takılmayacak kadar şerefli bir isimdir. bir peygamber ismidir hemde efendimiz'in soyundan geldiği bir peygamber...

iğrenç böceklerin bu isimler ile anıldığı bir hikayeyi bu siteye nasıl yazıyorlar anlamıyorum...

SİZLERDE HER ŞEYDEN BİR ŞEYLER ÇIKARTIYORSUNUZ O DA ALLAHIN YARATTIĞI BİR BÖCEK İĞRENÇ KELİMESİ NERDEN ÇIKIYOR YAPMAYIN ALLAHAŞKINA BU KADAR İSİMLERİ TATIŞACAK OLURSAK HİÇ ŞAKALAŞMAYALIM NE KARIŞTIRIYORSUNUZ PEYGAMBER ANNELERİMİZİ OKUMAYIN O ZAMAN :!

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
:B:K:Ks.a Ablacı emeğine sağlık tek kelimeyle hariha selam ve dua ile ae.e.o.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt