Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GÖZLERİME BİR BAKIN...... (2 Kullanıcı)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
RE: GÖZLERİME BİR BAKIN......

:(:(:(:(:(:(:(
Rabbim yardımcıları olsun... Dualarımız onlarla inş...:(:(:(:(:(

hatice-e

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim yar ve yardimcilari olur insaAllah
Anca dualarimizla yanlarinda olabiliriz insaAllah
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Kaan Erdem

Yönetici

ALLAH CC RAZI OLSUN.SELAM VE DUA İLE.ALLAH CC EMANET OLUN...

hatice-e yazdı:
Rabbim yar ve yardimcilari olur insaAllah
Anca dualarimizla yanlarinda olabiliriz insaAllah
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

efsude

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKUM
OY KURBANI OLAYIM YARADANINA!
ULKEMIZDE HANGI COCUGUN YUZUNE BOYLE SINEKLER YAPISMIS? VARIN GERISINI SIZ DUSUNUN....:(:(:(
RABBIM SEN HEPIMIZE ACI,RAHMETINI ESIRGEME UZERIMIZDEN.
SELAM VE DUA ILE...

Kaan Erdem

Yönetici

A.S :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

efsude yazdı:
SELAMUNALEYKUM
OY KURBANI OLAYIM YARADANINA!
ULKEMIZDE HANGI COCUGUN YUZUNE BOYLE SINEKLER YAPISMIS? VARIN GERISINI SIZ DUSUNUN....:(:(:(
RABBIM SEN HEPIMIZE ACI,RAHMETINI ESIRGEME UZERIMIZDEN.
SELAM VE DUA ILE...

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

bu gozlerin gulmeye ihtiyaci yokmu? onun suçu ne suçlu olanlar bizi aslinda onun gozyaslarina derman olamadigimiz için ALLAH razi olsuin kardesim kendime geldim selam ve dua ile insallah amin..
:(:(:(

Kaan Erdem

Yönetici

ALLAH CC RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

huzunlu_gurbet yazdı:
bu gozlerin gulmeye ihtiyaci yokmu? onun suçu ne suçlu olanlar bizi aslinda onun gozyaslarina derman olamadigimiz için ALLAH razi olsuin kardesim kendime geldim selam ve dua ile insallah amin..
:(:(:(

ireme

Kayıtlı Kullanıcı

:(:(:(:(:(:(

s.a..ne desem boş..içim parçalandı..bakamadım fazla...insanlığımdan utandım da bakamadım..kendimden utandımda bakamadım...yavrum senin bu halinden ben sorumluyum...nolur ağlama..bırak biz ağlayalım..gelde şu durumda olduğun için her türlü hakaretleri et bize...her şeyi hak ediyoruz..nasıl insanlarız biz...Allah (cc) bizi affetsin...yavrum dualarımdasın inşaallah...nolur beni affet...nolur affet...:(:(:(

l_papatya

Kayıtlı Kullanıcı

ireme yazdı:

s.a..ne desem boş..içim parçalandı..bakamadım fazla...insanlığımdan utandım da bakamadım..kendimden utandımda bakamadım...yavrum senin bu halinden ben sorumluyum...nolur ağlama..bırak biz ağlayalım..gelde şu durumda olduğun için her türlü hakaretleri et bize...her şeyi hak ediyoruz..nasıl insanlarız biz...Allah (cc) bizi affetsin...yavrum dualarımdasın inşaallah...nolur beni affet...nolur affet...:(:(:(

yazacak bişi bulamıyorum kelimeler boğazımda düğümlendi:( ağlıyorum inanın şuan
nolur yarabbim affet bizi :(:( B)B)

peygambersevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

mehmet29 yazdı:
S.A. ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM. BU İBRETLİK RESİMİ GÖRÜNCE AKLIMA 1993 YILINDA FENERBAHÇENİN BEŞİKTAŞI YANLIŞ HATIRLAMIYOSAM 4 YIL SONRA YENDİĞİ MAÇ GELDİ. O MAÇTA FENERBAHÇE BEŞİKTAŞI 2 -1 YENMİŞTİ 2. GOLÜMÜZÜ SON DAKİKADA BİR AFRİKALI, NİJERYALI UCHE OKECHUKWU KAYDETMİŞTİ. BANA O GÜN MÜTHİŞ SEVİNÇ YAŞATAN GÜZEL KITANIN GÜZEL İNSANI UCHEYE TEŞEKKÜRLER. BİLİYORUM ALAKASI YOK AMA UCHE FENERBAHÇENİN EN ÇOK FORMA GİYEN YABANCI FUTBOLCUSU OLARAK TARİHTEKİ YERİNİ ALMIŞTIR. 1993- 2002. UCHE DE NİJERYALI OLUP AFRİKANIN EN ÖNEMLİ FUTBOLCULARINDANDI. TEŞEKKÜRLER UCHE, İNŞALLAH BİR GÜN MÜSLÜMAN OLMAK SANADA NASİP OLUR, AMİN.

HAKİKATEN HİÇ Mİ HİÇ ALAKASI YOK...
YAZDIKLARININ...
TÖVBE TÖVBE...

seher vakit

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN EMEGINIZE SAGLIK

ahududu

Kayıtlı Kullanıcı

HAKK RAZI OLSUN SİZDEN ŞU AN RESMİ GÖRÜNCE KALBİM ERİDİ GEÇTİ VE DUA EDİYORUM ALLAHIM ONLAR HELEDE ÇOCUKLAR BU KADAR ACIYA DAYANAMAZ AMA SEN HEPİMİZDEN MERHAMETLİSİN ALLHIM ONLARA GELEN NEKADAR ZORLUK VARSA HAFİFİLET ALLAHIM VE ONLARDAN ZULMU KALDIRDA ZALİMLERİN BAŞINA YIK.AMİN

Kaan Erdem

Yönetici

A.S :(:(:(:(:(:(

ireme yazdı:

Kaan Erdem

Yönetici

A.S :(:(:(:(:(

l_papatya yazdı:
ireme yazdı:

yazacak bişi bulamıyorum kelimeler boğazımda düğümlendi:( ağlıyorum inanın şuan
nolur yarabbim affet bizi :(:( B)B)

Kaan Erdem

Yönetici

ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

ahududu yazdı:
HAKK RAZI OLSUN SİZDEN ŞU AN RESMİ GÖRÜNCE KALBİM ERİDİ GEÇTİ VE DUA EDİYORUM ALLAHIM ONLAR HELEDE ÇOCUKLAR BU KADAR ACIYA DAYANAMAZ AMA SEN HEPİMİZDEN MERHAMETLİSİN ALLHIM ONLARA GELEN NEKADAR ZORLUK VARSA HAFİFİLET ALLAHIM VE ONLARDAN ZULMU KALDIRDA ZALİMLERİN BAŞINA YIK.AMİN

_İnşiraH_

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun...
ürperdim ama gerçek bu...
ne gelir elden duadan başka..
ALLAH yar ve yardımcıları olsun..
hayırlı ve bereketli geceler...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı

kaan kardeşim yuregimin taa derinelrinde yankılandı bu resim ve sözler içim sızladı kibirlenmek adına söylemıyorum hakkınızı helal edın ama gercekten cok etkilendim ALLAH razı olsun ki vicdanımı tazelediniz.rabbim o yavrularıma sabırlar ihsan eylesin ne kardeşlerimiz vardı ya oralarda o durumlarda şimdi helal mi yedigmiz yemek yattıgımız yatak.ya onlar ne yapacaklar ya şimdi kaç ac insan vardır.saolun inşaALLAH dualrımızın faydası olur.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt