Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Google Yazısını Değiştirin (1 Kullanıcı)

c_zurnacioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Guo 1903, tesekkür ederim. Böyle bir sey benim icin cok iyi oldu. Allah razi olsun...

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
delete oldu keşke şunun merve olnadıda çıksa kendi adınla olsa işte öyle birşey var mı?

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
süper oldu ya emeğine sağlık :D allah cc razı olsunn....selam ve dua ile....

gulmelekgul

Kayıtlı Kullanıcı
s.a gerçekten çok hoş oluyor ama nasıl yaptınız ben neden yapamıyorum?Kızımın çok hoşuna gitti.Ben yapınca boş sayfa çıkıyor...

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
s.a gerçekten çok hoş oluyor ama nasıl yaptınız ben neden yapamıyorum?Kızımın çok hoşuna gitti.Ben yapınca boş sayfa çıkıyor...

Burda ki adrese tıklayın kardeşim.

Personal search engines : Logo maker Search engine maker maker matrix_revolutions googletestad rune fonts perm style

Açılan sayfada adınızı yazdıktan sonra
Create My Search Engine ye tıklayın ve grafik oluştuktan sonra
üstteki adres satırını kopyalayın.

Masa üstünüzdeki İnternet simgesinden özelliklere gelin ve buradaki
giriş sayfası kısımndaki URL yi değiştirin. :)

gulmelekgul

Kayıtlı Kullanıcı
Evet kardeşim dediğini aynen yaptım ama geçersiz istek diyor ve web adresi bulunamıyor diyor,sizi yordum delete kardeş hakkınızı helal edin.Ama gerçekten yapamadıkça iyice hırslandım nerede yanlış yapıyorum acaba?

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı

Karaman'lı

Kayıtlı Kullanıcı
adszxg6.jpg

gulmelekgul

Kayıtlı Kullanıcı
Personal search engines : Logo maker Search engine maker maker matrix_revolutions googletestad rune fonts perm style

burayı tıklayın naçılan sayfaya isminizi yazın türkçe karakterler kullanmayın alt tarafta '' create my search engine'' yazıyo oraya tıklayın isminiz yazılmış olucak
[SIZE=-1]Make As Your Homepage! daha sonra buraya tıklayın ve anasayfa yapın... tekrar deneyin inşallah olur...[/SIZE]
[Çok teşekkür ederim kardeşim şimdi oldu,sorun türkçe karaktermiş...Sonunda ve sayenizde.

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı

burayı tıklayın naçılan sayfaya isminizi yazın türkçe karakterler kullanmayın alt tarafta '' create my search engine'' yazıyo oraya tıklayın isminiz yazılmış olucak
[SIZE=-1]Make As Your Homepage! daha sonra buraya tıklayın ve anasayfa yapın... tekrar deneyin inşallah olur...[/SIZE]
[Çok teşekkür ederim kardeşim şimdi oldu,sorun türkçe karaktermiş...Sonunda ve sayenizde.

rica ederim yapabilmenize sevindim hayırlı sabahlar....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt