Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Google yazarken dikkat!!! (1 Kullanıcı)

canan_18

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cnn17.tr.gg
Arama yapmak için sık sık ziyaret ettiğimiz Google'ın adresini yanlış yazmak, tüm verilerinizi riske atıyor

Dünyanın en çok tıklanan siteleri arasında yer alan Google'ın adresini yanlış yazmak başınızı ağrıtabilir. F-Prot ve F-Secure güvenlik firmaları tarafından yayınlanan duyuruda, "Googkle.com" adresi kullanıcılar için ciddi bir tehdit oluşturuyor. k ve l harflerinin yan yana olmasından dolayı kullanıcılar kolaylıkla "googkle" yazabiliyor ve bunun sonucunda da sistemlerine tehlikeli bir truva atı bulaşıyor.

Güvenlik firmaları, kullanıcıları kesinlikle "googkle.com" sitesine girmemelerini konusunda uyarıyor.

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
ya ben bişey sorcam denemelik googkle yazdım googleye de siteye girmedim bulaşmamıştır dimi virüs :S:S:S yardım edersen sevinirim kardeşim...

gewezef

Kayıtlı Kullanıcı
ya ben bişey sorcam denemelik googkle yazdım googleye de siteye girmedim bulaşmamıştır dimi virüs :S:S:S yardım edersen sevinirim kardeşim...

Fazla merak iyi değildir dostum teori doğruda olabilir bence sen antivirüs programını bir çalıştır.....

dream&esra

Kayıtlı Kullanıcı
bncede tara bilgisayarını..yalnız dha önce duymamıştım.çünkü trojanlar bilgisayarınız çk ii korunuyor olsa bile sisteminizin içerisinde bulunun bir programa gizlenmiş olup program açalıştırıldığına ortaya çıkarak değişik programlar kurabilir weya sisteminizin içindeki gizli bilgileri dışarıya iletebilir.we trojanlar genellikle exe com scr sys msı gibi çalıştırılabilen programlar içine yerleştirilirler. bu yüzden googlenin yanlış yazılmasından dolayı nasıl trojan bulaşıyor pc ye anlamdım.bu konuda daha detaylı bi açıklama yaparsan sewinirim..selametle..

Kahramankentli

Kayıtlı Kullanıcı
bizleri bu konuda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim Allah (cc.) razı olsun

ya51n_

Kayıtlı Kullanıcı
aLLAh razı oLsun tesekkuR ederım guseL PayLasım...vesseLam...

zikra_

Kayıtlı Kullanıcı
tskk edriim gercekten deişik bi paylasım ALLAH RAZı Olsun kardesim

knoxand

Kayıtlı Kullanıcı
bizi bilgilendirdiğin için çok saol ben hiç googkle yazmadım ama artık daha dikkatli olcam

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

ben bu haberi başka yerde görmüştüm ama malesef geç görmüştüm..
yani başıma geldikten sonra .......
hemen bende uyarmıştım sonra milleti.. :(
buraya doğruluğunu kanıtlamak adına yazıyorum yani...

teşekkürler uyarı için kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt