Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GİZLİ numaralardan kurtulmanın yolu (1 Kullanıcı)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
Haklısınız kardeşim bu konu üzerinde araştırmalarım vardı zaten bu yazıyı bulmuş olmam iyi oldu.Hatta bu araştırmamı daha ileri götürüp mümkünse aramasını istemediğimiz kişileride engelleyebileceğimiz bir program bulmayı düşünüyorum.Hayırlısı bakalım.SELAM VE DUA İLE
ABLAM BEN YANLIŞ BİLMYORSAM VAR ÖYLE BİŞEY BENİM TELEFONUMUN ÖZELLİKLERİNDE ARAMA ENGELLEME ADINDA BİRŞEY VAR HİÇ KULLANMADIM AMA.VAR DİYE BİLYORUM.
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN RAVZAN UR ABLAM BEN DENEİP SİZE HABER VERMEK İSTİYORUM İNŞALLAH.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
ABLAM BEN YANLIŞ BİLMYORSAM VAR ÖYLE BİŞEY BENİM TELEFONUMUN ÖZELLİKLERİNDE ARAMA ENGELLEME ADINDA BİRŞEY VAR HİÇ KULLANMADIM AMA.VAR DİYE BİLYORUM.
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN RAVZAN UR ABLAM BEN DENEİP SİZE HABER VERMEK İSTİYORUM İNŞALLAH.
O özelliği bende biliyorum ama benim dediğim farklı bir program telefona yükleniyor ben biara kullandım ama daha sonra program müddeti bitti şimdi bulamıyoruz.Programı telefona yüklüyorsun görüşmek istemediklerinide ekliyorsun o numara seni arayamıyor arasada ulaşamıyor.

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
O özelliği bende biliyorum ama benim dediğim farklı bir program telefona yükleniyor ben biara kullandım ama daha sonra program müddeti bitti şimdi bulamıyoruz.Programı telefona yüklüyorsun görüşmek istemediklerinide ekliyorsun o numara seni arayamıyor arasada ulaşamıyor.

tamam ablacım anladım sen de bize ön olursan biz de nasiplenmek isteriz inşALLAH
selam ve dua ileB)B)B)

kavlak74

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim allah razı olsun bizi aydınlattığın için

awdar_34

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
öyle bir program varsa bilmek isteriz
Allah razı olsun kardeşlerim

FATMA-ZEHRA

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...
vodafone böyle bir şey yok:((((
insallah en kısa zmanda olur....

imported_hilal_71

Kayıtlı Kullanıcı
merak etmeyin arkadaşlar.2008 de özelden aramalara kalkacak........

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
sağol....

sağol....

ben de günlerdir bunu arıyordum teşekkür ederim....:)

karam1224

Kayıtlı Kullanıcı
Görünmeyen numaralardan sıkıldı iseniz ve bunların sizi aramasına engel olmak istiyorsanız bir çözüm yolu var. GİZLİ numara sizi arayamıyor, üstelik karşıya bir de sesli mesaj gidiyor.

Bu hizmeti şimdilik sadece Turkcell veriyor. Turkcell, bu konuda Haber 7'ye şu açıklamayı yaptı:

"Gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek istemeyen müşterilerimiz ücretsiz olan bu servis aracılığıyla gizli numaralardan gelen çağrıları rahatlıkla engelleyebilecekler.

Servisin kullanılması durumunda gelen arama telefon çalmadan otomatik olarak geri çevrilecektir.

Arayan kişi "Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz" anonsunu duyacaktır.

Gizli numaradan arama kısıtlama servisini;
aktif hale getirmek için *253# ;
iptal etmek için #253# yazıp YES tuşuna basmak yeterli."

kardeş ben denedim de izin verilmiyor diyor ne yapmam gerterkir acaba vodafon kullandığım için midir

hayat87

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim aynı numarayı avea dan aramayı denedim. şunu dedi: TALEBİNİZ ALINDI.GİZLİ NUMARALARDAN GELEN CAĞRILAR HATTINIZA YÖNLENDİRİLMEYECEKTİR. yani aynı numara avea için de geçerli

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt