Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gercek ve etkileyici (1 Kullanıcı)

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
bu olay şuan hatrlayamıyorum bi kaç sene önce ablamın başından geçti ablam o gece rüyasında dar bir sokakta birinin onu kamçıladığını ve namaz kılmazssan böle olucaksın dediğini görmüş ve sabah kalktığında çok korkmuştu hatta namaza başlıcam falan demişti ablamın işyeride tenha bi yerde öyle çok hareketli bi yer değil o gün sabah işe giderken bi yaşlı amca durdurmuş elindede küçük namaz öğreniyorum kitapçığı varmış bunu al kızım demiş ablamda yok amca param yok demiş oda kızım ben sana veriyorum demiş al demiş nese ablam almış giderken bi ara arkasını döndüğünde yaşlı amca yokmuş belki innamıcaksınız ama eksikzi anlattım size allahım bi yerlerden uyarı gönderdi sanırım bi ara namaza başladı fakat tekrra bıraktı işte böyle çok garip ama.....:a23:

lamia_melek

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm...
umarım ablanız tekrar namaza başlar ve devam eder Allah(c.c.) hidayete erdirsin...

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
a.s inş kardeşim bu ara kapanmayada niyet etti bakalım inşallah niyet ettiğini gerçekleşir bende öyle inşalahh amin...

NUR__

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim ablanızı uyarmış inşaallah tekrar namaza başlar...

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Allah kendi yolundan ayırmasın inşaAllah

esselamün aleyküm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt