Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gençsin güzelsin.. (1 Kullanıcı)

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
ben kapandığımda 12 yaşındaydım bu gibi sözleri uzun yıllar duydum. gerçekten güzel bir konuya değinmişsiniz emeğinize sağlık...

ağbet

Kayıtlı Kullanıcı
bende kapanmayı düşünüyorum ancak.benim şu anda ne engelliyor bilemiyorum.başörtüsü aldım duruyor.neden cesaret edemiyorum:(

nickyok

Kayıtlı Kullanıcı
belki benim gibi cevrenden etkileniyosundur ama boşwer kimseyi takmamayı ben öğrendim inşallah allah sanada kapanmayı nasip eder..

asirastr

Kayıtlı Kullanıcı
bende kapanmayı düşünüyorum ancak.benim şu anda ne engelliyor bilemiyorum.başörtüsü aldım duruyor.neden cesaret edemiyorum:(
Kapanmadan önce,kapandığımda,kapandıktan sonra zorluk çektiğim zamanlar oldu.Kapanalı 4 yıl oldu.Şu an ki aklım olsaydı daha erken kapanırdım.Hayatımın en güzel 4 senesiydi.Çok şükür ki Allah kapanmayı nasip etti. Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim.

asirastr

Kayıtlı Kullanıcı
Açılan konu da çok hoşuma gitti. Allah hepinizden razı olsun.

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm güzel kardeşlerim hepiniz okadar güzel yorumlar yazmişsinizki Allah hepinizden razi olsun

osmank

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm

Arkadaşlar kardeşlerim...geniş bir çevrem var her kesimden insanla muhatab oluyorum işim gereği.. insanları dinlemeyi severim.. doğruları alır yanlışları kulllanmamaya çalışırım hayatımda.. bukadar sohbet ve dinlemekten çıkardıım sonuç şudur...açık kızlar evet bakılır arkasından koşulur oynanır elde edilir yol ortasında bırakılır..... sebep kolay görülürler... bir erkek baktığınızda inancı zayıf vs... açıklarla gezer tozar .. sonra bir bakarsınız hanımhanımcık tesettürlü bir hanımla evlenir... anlayamazsınız...gezme tozmaya evet amaaaaa.... evleneceğim çocuklarıma anne deyince dinine bağlı tesettürlü hanım istiyorlar... lafın özü şu... dalga geçilmek isteyen kız kardeşimiz varsa açılsın... evlenmek düzgün bir ailem olsun diyende yolunda ilerler....ben sizler kadar çok bilgili değilim yeni yeni okuyorum öğrenmeye çalışıyorum bilmediklerimi.. şu eserde böyle diye dayanaklı fikirler değil bunlar... benim içimden gelenler...şunuda belirteyim samimi bir şekilde kapanan kızların içindeki nur yüzüne vuruyor... bence daha büyük bir güzellik olamaz..huzur veren .. tanımayan birinin baktığında kardeş olarak görmesi.. bence çok güzel bir durum....

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı

bence böyle bişeye hemen cesaret etmelisin .ama sakın ha kimsenin lafı seni yıldırmasın kimse seni engellemesin.her lafa karşı ayakta ve yılmadan durmalısınki karşındakiler sonunda yenilsin:a26:

EFECE

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efece.tr.cx
Kadin iyi bozulmuştur ama teşekkürlerr çok güzel bir cevap vermiş kiz

oznuragan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim çok güzel bahsetmişsiniz Allah a emanet olun

bm-7884

Kayıtlı Kullanıcı
ortunmek güzel tabiki bilinçli örtünmek

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
gençsin güzelsin derler aldanmaaaaa

emimur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm dış güzellik önemli değil deriz herzaman en azından ben öyle düşünüyorum ve herkesin herşeyi görmesi taraftarı değilim karşıdaki insanın görmesi gereken bence sadece kalp güzelliğidir sadece kalbimiz güzel olsun zaten o güzel olduktan sonra çuvalda giyilse kişi güzeldir kalbin dışa yansımasıdır.
nasıl bakarsan öyle görürsün.

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm dış güzellik önemli değil deriz herzaman en azından ben öyle düşünüyorum ve herkesin herşeyi görmesi taraftarı değilim karşıdaki insanın görmesi gereken bence sadece kalp güzelliğidir sadece kalbimiz güzel olsun zaten o güzel olduktan sonra çuvalda giyilse kişi güzeldir kalbin dışa yansımasıdır.
nasıl bakarsan öyle görürsün.

her şeyden önemlisi hemde en önemlisi İMAN GÜZELLİĞİ

yağmur ufuk

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten bir bayanın inancı sağlam olmalı.yoksa şeytanlık yapanlar çok.allah öyle insanlardan bizleri uzak tutsun.onlara da sağlam inanç nasip etsin

imren

Kayıtlı Kullanıcı
Nasıl bakarsan öyle görürsün.

selamun aleyküm emimur kardeşim .
çok güzel ifade etmişin kalbi ve imani güzel olmali insanin
iyi bakan göz iyi görür iyi gören iyi düşünür iyi düşünende iyiyi yaşar.insanin içi güzel olmadikça ne giyerse giysin birşey ifade etmez .
Allaha emanet ol.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt