Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gelinimiz ve Damatımız (1 Kullanıcı)

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
RE: RABBİMİN BANA EN GÜZEL ARMAĞANI BEBEĞİM:)

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH.
BANADA NASİB ETSİN İNŞALLAH...

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
RE: çeçenistan

YİNEDE ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM

azra6313

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
YAAA NE KADAR GÜZEL BİŞEY BU NUR TOPU DERLER YA AYNEN ÖYLE BEN ÖPE ÖPE BİTİREMEZDİM HERHALDE.. MAAŞALLAH RABBİM NAZARLARDAN SAKLASIN ABLACIM DİKKAT ET BOL DUA OKU NAZAR DEĞMESİN BU MELEĞE.. RABBİM HAYIRLI EVLAT ETSİN İNŞALLAH.. B)B)B)
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM VALLA BİZ NE ÖPMEYE NEDE SEVMEYE DOYAMIYORUZ SELAM VE DUA İLE...

azra6313

Kayıtlı Kullanıcı

adviye_34 yazdı:
Rabbim sizlere bağışlasın gözünüzden evlat acısı yaşı çıkarmasın mutlu ve dua ile kalın
AMİN İNŞALLAH KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE...

azra6313

Kayıtlı Kullanıcı

Ahmed_1907 yazdı:
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH.
BANADA NASİB ETSİN İNŞALLAH...
AMİN İNŞALLAH KARDEŞİM RABBİM HERKESE NASİP ETSİN BU MUHTEŞEM DUYGUYU SELAM VE DUA İLE...

azra6313

Kayıtlı Kullanıcı

333333 yazdı:
Rabbim size bağışlasın ve ameli salih ile yetiştirmeyi nasip etsin İnşallah. Maşallah Rabbim nazardan korusun.
Selam ve dua ile...ALLAH EVİNİZDEKİ HUZUR VE MUTLULUĞU BOZMASIN. EVİNİZDE Kİ GÜZELLİK KALBİNİZEDE YANSIMIŞTIR O IŞIK NURUNU SAÇIN Kİ YOLUNU KAYBETMİŞLERE REHBER OLASINIZ..ALLAH EVLADINIZI BAĞIŞLAŞIN..HAYIRLI UZUN ÖMÜR VERSİN..SELAM..VE..DUA..İLE
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE....

NAZLIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
RE: selamün aleyküm;

RE: selamün aleyküm;

arkadaşlar resmi gönderemedim kusura bakmayın ama kanal7 nin arşivinden 7 aralık 2006 gününe "çeçenistan semalarında ALLAH yazısı"haberinden ulaşabilirsiniz.saygılarımla

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Hakkını helal et kardeşim senin forum başlığına ben resim ekledim.Arkadaşlar en baştaki görüntü Çeçenistan semalarında yakın zamanda görüntülenmiştir.Alttakiler de Allah(c.c.)'ın imzasının her yerde olduğunun kanıtıdır.

Göklerde ve yerde nice deliller vardir ki, onlar bu delillerden yüzlerini çevirip geçerler.(Yusuf,105.)

[big]Secde eden kaya[/big]

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

bresimdirnncec1drana01tvx5.jpg

bu çeçen ninem bize kelimelein anlatamayacağı pek çok şeyi anlatıyor

asuman altunbay

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar ben ilk defa burada cevap yazıyorum.umarım bir hata yapmam.bu forumla ilgili resmi ben daha önce sitemizin ibretlik resimler bölümüne göndermiştim.son sayfasında yayınlanıyor.umarım çeçenistan için bir zafer işaretidir.

NAZLIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı

helal olsun kardeşim ne demek ha sen ha ben farketmez kardeşiz değilmi.

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KEMİK KİLİSESİNİN SIRRINI ÖĞRENDİM ARKADAŞLAR

RE: KEMİK KİLİSESİNİN SIRRINI ÖĞRENDİM ARKADAŞLAR

İşte Haçlı seferleriyle insanoğlunu barbarlık ve terörizm ile tanıştıran Avrupanın hali. Çek Cumhuriyeti'deki bu kilisenin normal kiliselerden farkı tamamen gerçek insan kemiklerinden oluşması. İşte o fotoğraflar...

Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'ın 70 km doğusunda Sedlec kasabasında görenleri dehşete düşüren bir kilise var.

Kilisenin normal kiliselerden farkı tamamen gerçek insan kemiklerinden oluşması.

1218 Yılında Abbot Henry isminde bir şahıs kutsal topraklara hacca gider ve oradaki mezarlıktan bir kavanoz toprak getirir ve kilisenin üzerine serper.

Böylece kilise daha kutsal bir yer olarak görülür ve popüler bir gömülme noktası olmaya başlar.

1318' kadar 30,000'den fazla beden buraya gömülmüştür ve 1511'de yeni bedenlere yer açabilmek için eski kemiklerin bir kısmının yerlerinin değiştirilmesi gerekmiştir. Bunlar daha sonra ürperten eserlerin malzemesi olmuştur.

1870 Yılında Shwartzenberg dükü tarafından yerel bir ahşap oymacısı kilisenin içini insan kalıntıları (yaklaşık 40,000 set insan kemiği ile dekore edilmesi için tutmuştur​

BATU_BATU

Kayıtlı Kullanıcı
RE: <KEMİK KİLİSESİ>

YİNE BULDUN GÜZEL RESİMLERİ BE KARDEŞİM.SÜPER SÜPER...

duru aysim

Kayıtlı Kullanıcı

S.A Arkadaşım nerden buldun bunu böle?Allah akıl fikir birde vijdan versin bunlara...Koskoca ülkede adamları gömecek yer bulamamışlarda cenazelerini boncuk gibi kilise duvarlarına asmışlar...Bu kadarıda pess...

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

S.A. ÇEÇENİSTAN BİZİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK DERİN BİR YARA, MAALESEF Kİ ORADA SADECE VE SADECE DİNİM İSLÂM , PEYGAMBERİM HZ. MUHAMMED S.A.V. , ALLAH C.C. BİR DEDİKLERİ İÇİN SENELERDİR BİR ZULME MAARUZ KALAN KARDEŞLERİMİZ VAR VE BİZDE SÖZDE %99 MÜSLÜMAN BİR TOPLUM OLARAK, BU OLAYLARA SEYİRCİ KALIP DAHA KİMİ YERDEDE ALDIĞIMIZ DEVLET KARARLARI İLE ZULME ORTAK OLUYORUZ.
ARKADAŞLAR BU DURUM SİZLER GİBİ BENİDE GERÇEKTEN ÇOK DERİNDEN ETKİLİYOR. EN KÖTÜSÜ DE BU KADAR ŞEYİ BİLİP TE HİÇ BİR ŞEY YAPAMAMAK.

BU VESİLE İLE TÜM KARDEŞLERİMİN GELEN KURBAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM.( TABİ BAYRAMI BAYRAM YAPAN TÜM DEĞERLERİMİZ AYAKLAR ALTINDA İKEN NASIL KUTLAYACAKSAK)
K.SE.O.

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH BAĞIŞLASIN ABLACIM EN AZ BENİM YEĞENİM KADAR TATLI:D MAŞALLAH RABBİM HAYIRLI SALİH EVLAT OLARAK YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN

uAsinner

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM SEN BİZLERİ AFFET :(

ALLAHIM SEN BİZLERİ AFFET :(

ESSELAMUALEYKÜM KARDEŞLERİM HAKKINIZI HELAL EDİN DEĞERLİ ZAMANINIZI ALIYORUM ANCAK BU FOTĞRAFI BELKİ ÇOĞUMUZ BİLİYORUZDUR, ÇOĞUMUZ HABERDARIZDIR AMA BEN BİLMEYEN VE GÖRMEYEN KARDEŞLERİME GÖSTERMEK SİTEDİM. MUSA A.S İLE FİRAVUN HİKAYESİNİ HEPİMİZ AZ ÇOK BİLİYORUZ. İŞTE BENDE BU HİKAYENİN BU ZAMANA KADAR DURMUŞ, KIZIL DENİZDEN ÇIKARILMIŞ BİR İBRETİNİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. ANCAK FOTOĞRAFI ATMAYI BANA ÖĞRETİRSENİZ ÇOK MAKBULE GEÇER VE RESMİ DE YAYINLARIM :)ALLAH RAZI OLSUN. RABBİM BİZLERİ AFFEYLESİN, İNŞALLAH HİDAYETİNE KAVUŞURUZ.

azra6313

Kayıtlı Kullanıcı

makinaci06 yazdı:
ALLAH BAĞIŞLASIN ABLACIM EN AZ BENİM YEĞENİM KADAR TATLI:D MAŞALLAH RABBİM HAYIRLI SALİH EVLAT OLARAK YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt