Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Foxit Reader 3.1.0.0824 (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,061
Tepki puanı
33
Puanları
48
Konum
Ankara
PDF dosyalarını görüntüleyebilen ve yazıcı çıktısı alabilen küçük bir uygulama.

x46wkjdtqs.gif

Adobe Reader'dan farklı olarak oldukça küçük (1MB civarında) olan ve kurulum gerektirmeyen versiyonu olan uygulama, PDF (Portable Document Format) dosyalarınızı Adobe Reader'dan daha hızlı açıyor. Görüntüleme, içerikten metin ya da resim kopyalama ve yazdırma işlemleri dışında Pro versiyonun bir özelliği olan "Typewriter tool" ile PDF dökümanlarının içerisine "not" yazmayı deneyebilirsiniz. Ancak Foxit PDF Reader'in ücretsiz versiyonunda yaptığınız değişiklikleri kaydedemiyorsunuz.

Ücretli olan ve kurulum gerektiren Pro versiyonu ile PDF dökümanlarınıza değişik şekilde notlar yazabiliyor, değişiklikleri kaydedebiliyor, PDF dökümanını tümüyle düz metine dönüştürebiliyor ya da içeriğinin kopyalanması ile ilgili daha gelişmiş özelliklere sahip oluyorsunuz.

Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://mirrors.foxitsoftware.com/pu.../3.x/3.1/enu/FoxitReader31_enu_Setup_0824.exe
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt