Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Foto makinemden bahçem... (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
RE: FOTO MAKİNEMDEN BAHÇEM...

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

s.aleyküm elinize,makinenize sağlıkmaşaAllah hepsi de çok güzeller..daha doğrusu çok güzel yaratılmışlar.. ''NE GÜZEL DEME,NE GÜZEL YARATILMIŞ DE'' sözünü hatırda bulundurmak gerek..belki fotoğraf amatörce ama fotoğrafa konu olan eserler mükemmeller..yaratanı tesbih eder derecede çok güzeller..masamın üstüne kopyalıycam hakkınızı helal edin abi..ta ki tefekkür edeyim..bu tefekküri sunumunuzdan dolayı çok teşekkür ediyorum..rabbim razı olsun sizlerden..devamını bekliyoruz inşaAllah..ama profesyonelce :):)elinize sağlık..güllerin ve alemlerin rabbi allaha emanet olun..
bu yorumu daha önce yazmıştım abi ama maşallah,barekallah,fesüphanallah hepsi de birbirinden güzel..mükemmel yaratılmış ve profesyonelce çekilmiş:):)..rabbim razı olsun sizden..elinize sağlık..kopyalıycam müsadeniz olursa hakkınızı helal edin..s.aleyküm..allaha(c.c.)emanet olun..

Kaan Erdem

Yönetici

ALLAH CC RAZI OLSUN KARDEŞİM BEYENMENİZ ÇOK HOŞUMA GİDİYOR:D:D:DALLAH CC KAT KAT RAZI OLSUN YAZDIKLARINIZ O KADAR GÜZEL Kİ KATILMAMAK MÜMKÜN DEĞİL SELAM VE DUA İLE KALIN ALLAH CC EMANET OLUN.SELAMETLE İNŞALLAH.

RECEB BOZKUS yazdı:

s.aleyküm elinize,makinenize sağlıkmaşaAllah hepsi de çok güzeller..daha doğrusu çok güzel yaratılmışlar.. ''NE GÜZEL DEME,NE GÜZEL YARATILMIŞ DE'' sözünü hatırda bulundurmak gerek..belki fotoğraf amatörce ama fotoğrafa konu olan eserler mükemmeller..yaratanı tesbih eder derecede çok güzeller..masamın üstüne kopyalıycam hakkınızı helal edin abi..ta ki tefekkür edeyim..bu tefekküri sunumunuzdan dolayı çok teşekkür ediyorum..rabbim razı olsun sizlerden..devamını bekliyoruz inşaAllah..ama profesyonelce :):)elinize sağlık..güllerin ve alemlerin rabbi allaha emanet olun..
bu yorumu daha önce yazmıştım abi ama maşallah,barekallah,fesüphanallah hepsi de birbirinden güzel..mükemmel yaratılmış ve profesyonelce çekilmiş:):)..rabbim razı olsun sizden..elinize sağlık..kopyalıycam müsadeniz olursa hakkınızı helal edin..s.aleyküm..allaha(c.c.)emanet olun..

Kaan Erdem

Yönetici

SA ARKADAŞLAR BU RESİM KEFKEN'E GİDERKEN YOLDA TESADÜF OLARAK GÖRDÜK.BİR GEZİ SIRASINDA ORMAN İÇİNDE KAYBOLDUK VE SİNCAPLA KARŞILASTIK.YABANİ HAYVANLARIN OLDUĞU BİR ALAN İÇERSİNDEYDİK ALAHTAN FARKLI BİR YABANİ HAYVANLA KARŞILAŞMADIK.:D:D:D

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun aleykum..
Nekadar güzeller ya kardeşim sen serada falan mı yaşıyorsun ne bu güzellik..:)
Çok imrendim vallahi Allah c.c. herkeze nasip etsin böyle güzel bir bahçeB)B)B)
Çokda güzel çıkmış fotoğraflar tebrik ederim.
Selam ve dua ile kal inşaAllah kardeşimB)

Kaan Erdem

Yönetici

:eek::D:D:D:D:DAS KARDEŞİM.ONUN GİBİ BİRŞEY BU.ASLINDA TÜM EMEK VE ÇABALAR ANNEMİN BELKİDE BAŞLIK ŞÖYLE OLMALI İDİ ''FOTO MAKİNEMDEN ANNEMİN BAHÇESİ''DİYE.:D:D:D:DALLAH CC RAZI OLSUN SELAM VE DUA İLE KAL KARDEŞİM.ALLAH CC EMANET OL.SA

desertrose yazdı:
Selamun aleykum..
Nekadar güzeller ya kardeşim sen serada falan mı yaşıyorsun ne bu güzellik..:)
Çok imrendim vallahi Allah c.c. herkeze nasip etsin böyle güzel bir bahçeB)B)B)
Çokda güzel çıkmış fotoğraflar tebrik ederim.
Selam ve dua ile kal inşaAllah kardeşimB)

Kaan Erdem

Yönetici

AS KARDEŞİM.ALLAH CC RAZI OLSUN.SELAM VE DUA İLE KALIN.

aliye_aliye yazdı:
selamün aleyküm, resimler gerçekten çok güzel.. tam bir doğa harikası, sübhanallah..Allah razı olsun paylaştığınız için. selam ve dua ile.

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

S.A Abi
Son Eklediklerinde cok güzel emegine saglik

Kaan Erdem

Yönetici

AS KARDEŞİM.SEN BIRAKTIN AMA BEKLİYORUZ GÜZEL RESİMLERİ SELAM VE DUA İLE KAL ALLAH CC EMANET OL.

Bahar_58 yazdı:
S.A Abi
Son Eklediklerinde cok güzel emegine saglik

hakan can

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM ÇEKTİGİN GÖRÜNTÜLER GERÇEGİ YANSITMAMIŞ GEÇMİŞTE OLDUGU GİBİ ORDA OLMAYI ÇOK İSTERDİM HELE O BALKONDA BAHÇEDEKİ SOHBETLER MANGALLAR VARYA GERÇEKTEN ÇOK GÜZELDİ İÇİM GİDİYOR ENKISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE KARDEŞİM A.E.O

Kaan Erdem

Yönetici

AS KARDEŞİM.EN KISA ZAMANDA BEKLERİM HATTA BEKLERİZ AMA YAZ BİTMEDEN GELMEN LAZIM.BİLİYOSUN BURALARIN TADI SADECE YAZIN GÜZEL OLUYOR.İNŞALLAH KARDEŞİM.SELAM VE DUA İLE KAL SELAMETLE.

hakan can yazdı:
S.A KARDEŞİM ÇEKTİGİN GÖRÜNTÜLER GERÇEGİ YANSITMAMIŞ GEÇMİŞTE OLDUGU GİBİ ORDA OLMAYI ÇOK İSTERDİM HELE O BALKONDA BAHÇEDEKİ SOHBETLER MANGALLAR VARYA GERÇEKTEN ÇOK GÜZELDİ İÇİM GİDİYOR ENKISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE KARDEŞİM A.E.O

emine364

Kayıtlı Kullanıcı

emeğine sağlık çok güzel resimler ya özellikle sarı çiçeklere bayıldım.
Hayırlı günler

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN BEN SİZİN EVE EVLATLIK GELEBİLİRMİYİM.NE GÜZEL KARDEŞ KARDEŞ GEZERİZ O BAHÇEDE.:D:D:D:D

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

sa abi eline saglik cok güzeller.gercekten ordami oturuyosun?cok sanslisin.ALLAH agiz tadi versin.
Allah´a emanet olun

liseli

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun kardeşim çok güzel

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

S.ALEYKÜM ABİ ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN ABİMM YAA ÇOK GÜZELLER,RABBİM ÇOOK GÜZEL YARATMIŞ ELHAMDULİLLAH..ELİNİZE,MAKİNENİZE SAĞLIK DEYİM HER ZAMANKİ GİBİ..:)ABİ BİZ İSTANBUL YERİNE SİZİN BAHÇENİZE Mİ GELSEK ACABA..NEYSE ABİ ÖNCE İSTANBULA GİDERİZ DAHA MÜSAİT BİR ZAMANDA DA DAVET EDERSENİZ:)O GÜZELLİKLERİ GÖRMEK İSTERİZ..(BİRAZ YÜZSÜZLÜK GİBİ OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN ABİ)ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN ABİ BELKİ BİZİM ÖYLE BİR BAHÇEMİZ YOK AMA GÖRDÜK VE TEFEKKÜR ETTİK BU VESİLEYLE..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN

Kaan Erdem

Yönetici

emine364 yazdı:
emeğine sağlık çok güzel resimler ya özellikle sarı çiçeklere bayıldım.
Hayırlı günler

Allah (c.c) razı olsun kardeşim selam ve dua ile B)B)

Kaan Erdem

Yönetici

a.s abla evt orda oturuyorum:D:D Rabbim inş cümlemize ağız tadıyla böyle güzel yerlerde oturmayı nasıp eder ;););) selam ve dua ile kalın

quote]gurbetten yazdı:[
sa abi eline saglik cok güzeller.gercekten ordami oturuyosun?cok sanslisin.ALLAH agiz tadi versin.
Allah´a emanet olun[/quote]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt