Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Foto makinemden bahçem... (1 Kullanıcı)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
RE: FOTO MAKİNEMDEN BAHÇEM...

Aleyküm selam

Abi süper ya cok Begendim__B).. Tam ustasiymissin abim__;)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

COK GUZEL RESIMLER EMEGINE SAGLIK SELAMETLE B)B)B)

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

haRİKA ÇİÇEKLER...
EMEĞİNE SAĞLIK...B)

l@l

Kayıtlı Kullanıcı

B) güzel bi bahçeymiş eline emeğine sağlık B)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm amatörcesi böyleyse kaan ustalığın nasıl olur acaba.
hep bi müstakil evim önündede kocaman bi bahçesi olmasını hatta biraz daha büyütüyüm hayali. bi çifliğimin olmasını çok isterdim. neyse bu kadar yeter eline sağlık ALLAH'A emanet ol.

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. COK GUZELLER AZ CALISMADIM BEN ORKIDELERLE EN GUZEL CICEK WALLAHA:DB)B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
hep bi müstakil evim önündede kocaman bi bahçesi olmasını hatta biraz daha büyütüyüm hayali. bi çifliğimin olmasını çok isterdim. neyse bu kadar yeter eline sağlık ALLAH'A emanet ol.

ALEYKÜM SELAM ABİM.İNANMAYACAKSIN AMA BENİMDE HAYALİM ŞÖYLE KUTU GİBİ BİR EVİM OLSUN.EVİMİN GENİŞ BİR BAHÇESİ OLSUN.BAHÇEMDE HER RENKTEN GÜLLERİM KOCAMAN GÜLLERİM OLSUN.BAHÇEMİN ETRAFI DIŞARDAN YABANCI BİRİNİN GÖRMEYECEĞİ ŞEKİLDE DUVARLA ÇEVRİLİ OLSUN.İNŞALLAH OLUR.:D:D

BU ARADA KAAN KARDEŞ RESİMLER HARİKA

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN ERDEM yazdı:
SA ARKADAŞLAR.DAHA ÇOK VAR AMA NET YAVAŞ ÇOK AĞIR GİDİYOR VE RESİM KOYAMIYORUM.DAHA SONRA TEKRAR EKLEYECEĞİM.ÇOK GÜZEL RESİMLER VAR.AMATÖRCE DİYELİM.

s.aleyküm elinize,makinenize sağlık:):)maşaAllah hepsi de çok güzeller..daha doğrusu çok güzel yaratılmışlar.. ''NE GÜZEL DEME,NE GÜZEL YARATILMIŞ DE'' sözünü hatırda bulundurmak gerek..belki fotoğraf amatörce:):):):) ama fotoğrafa konu olan eserler mükemmeller..yaratanı tesbih eder derecede çok güzeller..masamın üstüne kopyalıycam hakkınızı helal edin abi..ta ki tefekkür edeyim..bu tefekküri sunumunuzdan dolayı çok teşekkür ediyorum..rabbim razı olsun sizlerden..devamını bekliyoruz inşaAllah..ama profesyonelce:):):)elinize sağlık..güllerin ve alemlerin rabbi allaha emanet olun..

Kalb-i selim

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleykum

MaşAllah ne kader güzeller. Rabbim ne kadar güzel yaratmış,sen de ne kadar güzel yetiştirmişin. Bizim de bahçemiz var. Ama ben bahçedekileri koklayıcı ve yiyiciyim :D Babannem (Şuan babam devraldı) yetiştirir ben yerim :D Ama insanın böyle güzel bir bahçesi olması güzel birşey. Yaz akşamları ailece çay içmek, sohbet etmek. Küçükken biz Babam, Annem, Babannem, Abim, Ablam ve iki kardeşlerimle yapardık böyle çok güzel olurdu... Neyse çok konuştum Kusura bakma Kaan kardeş. Ellerine, yüreğine sağlık çok güzel yetiştirmişsin. Forum için Teşekkürler. Allah (cc) razı olsun. (Ya bu arada sen gerimi döndün. Yoksa gene misafirlikten felan mı giriyorsun? ne biliyim insan bu kadar akraba ziyareti yapar mı? :) Merak ettim )

Vesselam... B)

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm ~KAAN ERDEM kardeşim,

çok güzel fotoğraflar biz zamanlar bende amatörce çekerdim şimdi dijital fotoğraf makinaları çıktı her şey daha kolay inşaALLAH devamınıda bekleriz kardeşim.

selamünaleyküm

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

ALEYKÜM SELAM
MUHTEŞEM EMEĞİNE SAĞLIK

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

eline emegine saglik.kaan abi cok güzellerB)B)B)

Kaan Erdem

Yönetici

AS :D:D:D DÖNDÜM ARAMIZDA KALSIN.AMA:D:D:DSELAM VE DUA İLE KAL.SELAMETLE.

Kalb-i selim yazdı:
Selamun Aleykum

MaşAllah ne kader güzeller. Rabbim ne kadar güzel yaratmış,sen de ne kadar güzel yetiştirmişin. Bizim de bahçemiz var. Ama ben bahçedekileri koklayıcı ve yiyiciyim :D Babannem (Şuan babam devraldı) yetiştirir ben yerim :D Ama insanın böyle güzel bir bahçesi olması güzel birşey. Yaz akşamları ailece çay içmek, sohbet etmek. Küçükken biz Babam, Annem, Babannem, Abim, Ablam ve iki kardeşlerimle yapardık böyle çok güzel olurdu... Neyse çok konuştum Kusura bakma Kaan kardeş. Ellerine, yüreğine sağlık çok güzel yetiştirmişsin. Forum için Teşekkürler. Allah (cc) razı olsun. (Ya bu arada sen gerimi döndün. Yoksa gene misafirlikten felan mı giriyorsun? ne biliyim insan bu kadar akraba ziyareti yapar mı? :) Merak ettim )

Vesselam... B)

Kaan Erdem

Yönetici

AS ABİ ALLAH CC RAZI OLSUN.İNAN Kİ SENELERCE APARTMANDA OTURDUKTAN SONRA ALLAH CC İZNİ İLE YEMYEŞİL BİR BAHÇE İÇİNE GÜZEL BİR EV YAPTIK.ARKASI MEYVALIK ÖNÜ KOCAMAN ÇİÇEKLERİN VE ÇAMLARIN BOL OLDUĞU BİR BAHÇE.AMA HALA RESİM EKLEMEDE PROBLEM VAR SİTEDEN Mİ KAYNAKLI YADA İMAGE POGRAMINDAN MI BİLMİYORUM.ALLAH CC CÜMLEMİZE HAYIRLI VE GÜZEL OLAN GÖNLÜMÜZÜN İSTEDİĞİNİ HELALİNDEN VERSİN.SELAM VE DUA İLE KALIN.SELAMETLE.

meftun61 yazdı:
M DENIZ yazdı:

ALEYKÜM SELAM ABİM.İNANMAYACAKSIN AMA BENİMDE HAYALİM ŞÖYLE KUTU GİBİ BİR EVİM OLSUN.EVİMİN GENİŞ BİR BAHÇESİ OLSUN.BAHÇEMDE HER RENKTEN GÜLLERİM KOCAMAN GÜLLERİM OLSUN.BAHÇEMİN ETRAFI DIŞARDAN YABANCI BİRİNİN GÖRMEYECEĞİ ŞEKİLDE DUVARLA ÇEVRİLİ OLSUN.İNŞALLAH OLUR.:D:D

BU ARADA KAAN KARDEŞ RESİMLER HARİKA

Kaan Erdem

Yönetici

AS BİRAZDA İŞİN SIRRI GERÇEK GÜZELLİKLE VE TEKNOLOJİNİN BİRLEŞMESİ BEN SADECE DÜĞMESİNE BASTIM.:D:D:DSELAM VE DUA İLE KALIN.

evindar yazdı:
selamünaleyküm ~KAAN ERDEM kardeşim,

çok güzel fotoğraflar biz zamanlar bende amatörce çekerdim şimdi dijital fotoğraf makinaları çıktı her şey daha kolay inşaALLAH devamınıda bekleriz kardeşim.

selamünaleyküm

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşim..çok güzel resimler. emeğinize sağlık..selametle kalın inş..

Kaan Erdem

Yönetici

AS :(:(:( DİĞER RESİMLERİ EKLEYEMİYORUM.:(:(:(

nigdeli yazdı:
s.a kardeşim..çok güzel resimler. emeğinize sağlık..selametle kalın inş..

Kaan Erdem

Yönetici

AS BAHAR KARDEŞİM.İNAN MARİFET DEDİM YA MAKİNADA VE TABİ ALLAH CC YARATTIĞI GÜZELLİKLERDE.SELAM VE DUA İLE KAL KARDEŞİM ALLAH CC EMANET OL.SELAMETLE.

Bahar_58 yazdı:
Aleyküm selam

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN ERDEM yazdı:
AS BAHAR KARDEŞİM.İNAN MARİFET DEDİM YA MAKİNADA VE TABİ ALLAH CC YARATTIĞI GÜZELLİKLERDE.SELAM VE DUA İLE KAL KARDEŞİM ALLAH CC EMANET OL.SELAMETLE.

Bahar_58 yazdı:
Aleyküm selam

"TABİ ALLAH CC YARATTIĞI GÜZELLİKLERDE."__B)B)B)B)
Abi marifet dedigin gibi sende yoksa o zaman senin makina sihirli__:D
(((Fotograf makinanin mega pixel i kac sorabilirmiyim_ Bide digital mi_B)???)(Abi beni cirak olarak alsana yanina fazla eziyet vermem cok hevesliyim__:D hemen ögrenirim__:D)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt