Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumda Neler Oluyor.? Yalnız Değiliz.! (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
🤦 @mavci abi , bir geliyor tam geliyor , akşama yine ben geride toz toplarım bu gidişle 😂

@Nur_u Secde , hiç söylemiyorum bile , fark gittikçe açılıyor😤

@Bilal21 zaten her an ensemde 😂

@leyla-1 de, bir yazınca aylık mesaj sayımı yazıyor. Allah'tan henüz girmemiş ki foruma ben mesaj sayısını artırıyorum azıcık😂

Taht mücadelesi hızla devam ediyor 😬🤔

Ekli dosyayı görüntüle 1865499
Ah kardeşim sürekli burada olmak istiyorum kalbim gönlüm dualarım burada zaten dünya telaşı birde çevremde acımasız vicdan yoksunu insanlarla mücadele ediyorum bazen giremiyorum girince zaman olunca affetmiyorum giremediğim günlerin acısını çıkarıyorum ☺️

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Yalnız Değiliz çok şükür 🤗🌼💯

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Buradayız yalnız değiliz çok şükür 🖐️

GEVHER

Yönetici
Ah kardeşim sürekli burada olmak istiyorum kalbim gönlüm dualarım burada zaten dünya telaşı birde çevremde acımasız vicdan yoksunu insanlarla mücadele ediyorum bazen giremiyorum girince zaman olunca affetmiyorum giremediğim günlerin acısını çıkarıyorum ☺️

Allah kolaylıklar versin size ve tüm kardeşlerimize , yardımlarıyla feraha çıkarsın hepimizi.

İşlerimiz, sorumluluklarımız elverdiğince burdayız hepimiz.

Dünya ve ahiret telaşı içinde o değerli vaktini ayırıp buraya gelen , emek veren tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. 🌹

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah kolaylıklar versin size ve tüm kardeşlerimize , yardımlarıyla feraha çıkarsın hepimizi.

İşlerimiz, sorumluluklarımız elverdiğince burdayız hepimiz.

Dünya ve ahiret telaşı içinde o değerli vaktini ayırıp buraya gelen , emek veren tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. 🌹
AMİN Allah hepinizden razı olsun kardeşim iyi ki buradayız 🌹

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt