Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forum Islamiyet 2. AVATAR YARISMASI (1 Kullanıcı)

Forum Islamiyet 2. AVATAR YARISMASI

• **RaNa**

Oylama: 0 0.0%
  • Seyren

• Nadas06

• -Ammar Bin Yasir-

Oylama: 1 100.0%
  • ibra

• Kullanılan toplam oy
    1

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm avatarlar çk güzel. Bu yarışma benim için daha zor oldu..
Ben de iki avatar arasında kaldım.. Kime vereceğimi bilemiyorum.. Karar veremiyorum..
:a32:

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
Eee adayların vaadleri falan yok mu :D

Kazanan napacak foruma :D

:a41:Ben bol bol dulara ortak olur kazansamda kazanmasamda dualarımda olursunuz.
:a44:

İş siyasi kısma kayarsa siyasetçilerin yaptığı gibi 3 anahtar diyorum daha ne olsun.:a21::a21::G

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
:a41:Ben bol bol dulara ortak olur kazansamda kazanmasamda dualarımda olursunuz.
:a44:

İş siyasi kısma kayarsa siyasetçilerin yaptığı gibi 3 anahtar diyorum daha ne olsun.:a21::a21::G

:) Sevgili basbakanimiz gibi de dindar nesil vaad ediyorsaniz oyum hepinize :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun ablam....

3 anahtar ne ola ki ? :)

Anlasilan onemli vaad :D

Bu arada anketi ve konuyu acan akli baska yerde KatrePare'niz, anketi suresiz yapmis :a11:
Ohomm ohomm bu yuzden "Bitti" dedigim anda "bitti arhadaslar taamm mi daha fazla uzatmayacik :) -Rezil olunca sivede degisiyor haliyle :D-

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
öhm öhm :a11: avatarı değiştirme zamanı gelmiş :D

gel gelelim vaat işlerine eğer 1. olursam "zaten olamam problem yok :D" ayda bir kez nick değişimi :D "admin görmesinde :D" + forum çok hızlı olup forumda grup kurulması sağklanacak bununla beraber forumumuzun cafesi 1 yıl boyunca bedava olacak "bunuda patronla katre duymasın :D"

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
öhm öhm :a11: avatarı değiştirme zamanı gelmiş :D

gel gelelim vaat işlerine eğer 1. olursam "zaten olamam problem yok :D" ayda bir kez nick değişimi :D "admin görmesinde :D" + forum çok hızlı olup forumda grup kurulması sağklanacak bununla beraber forumumuzun cafesi 1 yıl boyunca bedava olacak "bunuda patronla katre duymasın :D"

:a22: Katre duymasin mi? Konuyu ben actim ibra :D Nasil duymayacagimi dusunebiliyorsun anlamiyorum. Ama vaad sonucta benden desteklisin sen :a21: Ama Patroncegizimi bilemem :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
:D Teşekkür ederim kardeşim :)
sanırım patronda bir kıyak geçer :D çünküü o da biliyor 1. olamayacağımı :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
:)
Teşekkür ederim kardeşim :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Onemi yok.. Sende tipki Nadas06 agabeyim gibisin. (Bu arada Nadas agabey ismini bildigim halde kullanamamak aci verici :D)

:) öyledir
:D benimkini biliyorsunuzda kullanıyormusunuz yada ben bildiklerimi kullanıyormuyum :D böyle nick daha iyi oluyor :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt