Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

FORMAT ATAMIYORUM YARDIIIIIMMM :( (2 Kullanıcı)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: FORMAT ATAMIYORUM YARDIIIIIMMM :(

makinaci06 yazdı:
m_muaz yazdı:
makinaci06 yazdı:
Avukat yazdı:
makinaci06 yazdı:
zerrin yazdı:
makinaci06 yazdı:
SİZZ GÜLÜN ÖYLE KIS KIS AMA BEN BURDADA SORDUM KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL:D BUNDAN SONRA ORAYA DAHA ÇOK VAKİT AYIRAYIM BARİ:D

yok canım öyle deme. görmemişlerdir yazını. yoksa yardım ederlerdi dimi..
TABİ TABİ SEDE BENİ AVUT CANIM BENİM ŞAKA YAPIYORUM.GÖRSEYDİ SERT ABİ FALAN YARDIM EDERDİ.SELAMETLE BACIMM:D

S.A.BENDEN HİÇ YARDIM BEKLEME,AÇIP KAPAMAYI ANCAK ÖĞRENDİM.DERDİNİ OKUDUM AMA İNAN NE DEDİĞİNİ BİLE ANLAMADIM.:D
A.S. CANIM ABLAM VALLA BENDE ÖĞRENMEK ZORUNDA KALIYORUM.SEN BOŞVER SORUN OLUNCA ZERRİN MUAZ VE BİLENLER TOPARLANIP YARDIMA GELİCEZ:D BEN SANA ÖĞRETİRİM RESİM EKLEMEYİ ÖĞRENDİK YA GERİSİ VIZ GELİR:D

:D:D
BAK SENİ ÇOK GÜLDÜRDÜK BUGÜN HAA EVE GİDİNCE AĞLA BİRAZ:D:D:D İYİKİ ÇOK KİŞİ YOK SİTEDE AAA HERKES BANA GÜLECEKTİ OZAMAN:D

ZATEN MORALİM BOZUK KARDEŞİM...BAKMA GÜLDÜĞÜME SEN DUA ET...SELAMETLE..

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

BEN ÇIKIYORUM CANIM YA,SEN BİR DAHA AYRINTILI ANLAT HER AŞAMAYI BEN PZTS.DENERİM İNŞAALLAH.AE.O.B)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

BENDE BİR ŞEY DUYDUM BÜYÜK HARFLE YAZMAK SAYGISIZLIK OLUYORMUŞ NE KADAR DOĞRU bak gene untuttum hem soruyorum hem yazıyorum :D:D:D

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

Avukat yazdı:
BAK YAZDIM AMA OLMADI GALİBA.
BAK ŞİMDİ ABLACIM YAZIYI YAZDIN YA SEÇİYORSUN SECİNCE MAVİ OLUYO YAZININ ETRAFI ÖYLE SEÇİYORSUN YANİ SONRA FONT RENGİNEN HER HANGİ BİRİNE TIKLA GÖNDER. YADA ÖNCE RENGİ SEÇ FONT RENGİNDEN SONRA SIRT SIRTA VERMİŞ KÖŞELİ PARANTEZİN ARASINA TIKLAYIP YAZINI ORYA YAZ SONRA YOLLA BAK PAZARTESİ BAKICAM HIII.:D

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

m_muaz yazdı:
makinaci06 yazdı:
m_muaz yazdı:
makinaci06 yazdı:
Avukat yazdı:
makinaci06 yazdı:
zerrin yazdı:
makinaci06 yazdı:
SİZZ GÜLÜN ÖYLE KIS KIS AMA BEN BURDADA SORDUM KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL:D BUNDAN SONRA ORAYA DAHA ÇOK VAKİT AYIRAYIM BARİ:D

yok canım öyle deme. görmemişlerdir yazını. yoksa yardım ederlerdi dimi..
TABİ TABİ SEDE BENİ AVUT CANIM BENİM ŞAKA YAPIYORUM.GÖRSEYDİ SERT ABİ FALAN YARDIM EDERDİ.SELAMETLE BACIMM:D

S.A.BENDEN HİÇ YARDIM BEKLEME,AÇIP KAPAMAYI ANCAK ÖĞRENDİM.DERDİNİ OKUDUM AMA İNAN NE DEDİĞİNİ BİLE ANLAMADIM.:D
A.S. CANIM ABLAM VALLA BENDE ÖĞRENMEK ZORUNDA KALIYORUM.SEN BOŞVER SORUN OLUNCA ZERRİN MUAZ VE BİLENLER TOPARLANIP YARDIMA GELİCEZ:D BEN SANA ÖĞRETİRİM RESİM EKLEMEYİ ÖĞRENDİK YA GERİSİ VIZ GELİR:D

:D:D
BAK SENİ ÇOK GÜLDÜRDÜK BUGÜN HAA EVE GİDİNCE AĞLA BİRAZ:D:D:D İYİKİ ÇOK KİŞİ YOK SİTEDE AAA HERKES BANA GÜLECEKTİ OZAMAN:D

ZATEN MORALİM BOZUK KARDEŞİM...BAKMA GÜLDÜĞÜME SEN DUA ET...SELAMETLE..
YAA NEDEN KARDEŞİM SEBEP BEN DEĞİLİM İNŞALLAH ŞAKA YAPTIM VALLA.DUALARIMDASIN İNŞALLAH.ÜZÜLME BAK KIZARIM NEYSE KARIŞMAYIM ÜZÜLMEKTE İYİDİR DİMİ:) HADİ ASMA SURATINI BAK AVUKAT ABLAM YAPAMADI DAHA YAZIYI;)AMA YAPACAK İNŞALLAH O ÇOK AZİMLİ:DSELAMETLE

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

hafize yazdı:
BENDE BİR ŞEY DUYDUM BÜYÜK HARFLE YAZMAK SAYGISIZLIK OLUYORMUŞ NE KADAR DOĞRU bak gene untuttum hem soruyorum hem yazıyorum :D:D:D
NASIL YANİ HAFİZ ANNE KİME SAYGISIZLIK OLUYOMUŞ ANLAMADIM.AKLINA GELİNCE YAZ OLURMU MERAK ETTİK .BİLMEDEN AYGISIZLIK ETMEK İSTEMEYİZ.SELAMETLE UNUTKAN ANNEM:D:D

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

makinaci06 yazdı:
hafize yazdı:
NASIL YANİ HAFİZ ANNE KİME SAYGISIZLIK OLUYOMUŞ ANLAMADIM.AKLINA GELİNCE YAZ OLURMU MERAK ETTİK .BİLMEDEN AYGISIZLIK ETMEK İSTEMEYİZ.SELAMETLE UNUTKAN ANNEM:D:D

başka bir sitede gördüm özellile yazmışlar saygısızlık oluyor diye B)

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

ALLAH RAZI OLSUN ÇİĞDEMCİM,ÖPTÜM SENİ KOCAMAN.BU GARİBE BUNU DA ÖĞRETTİN YA SENDEN İYİ ÖĞRETMEN OLURMUŞ BAŞKA FORUMDAKİ LAFIMI GERİ ALDIM,HANİ ZOR SORUYORSUN DEMİŞTİM YA:D

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

AYYY İLAHİ ABLAM S.A. ÇOK SEVİNDİM MAŞALLAH YAPTIN BAK. :):)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

:):):):)

sercan_x

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşler kusura bakmayın ama ben kendi şahsım için konuşacağım yaşlılar falan olarak bazı kelimeler takıldı gözüme durun ya sizden daha çok şey öğrenecez sizler bizim örnek alacağımız insanlarsınız öyle yaşlıyız falan gibi olmuyor ama!!!! ayrıca yazdığımız yazıları küçük harflerle yazarsak daha iyi olmaz mı? işinize karışmak gibi olmasın ama büyük harfle yazmak karşıdakine bağırmak gibi oluyormuşta:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt