Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Fıkralar (1 Kullanıcı)

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
allah iyiligini versın kardeşim :K:K

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
Delileri uçağa bindirmişler, bir şehirden ötekine naklediliyorlardı.Ama o kadar çok gürültü yapıyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı, uçağı ikinci pilota teslim ederek içeride ne olup bittiğini görmek istedi.

Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardı.Baktı, en başta, bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, uslu oturuyordu.

-Sen neden bağırmıyorsun? diye soracak oldu.

Adam :

-Ben bunların öğretmeniyim, diye cevap verdi.Onlarda benim öğrencilerim.Şimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum.

Pilot, çaresiz yerine döndü. Bir süre geçti.Bir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi.

Pilot:

-Aman çok güzel! diye sevindi.Herhalde kendinin öğretmen olduğunu sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek, diye düşündü.

Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyordu.Pilot biraz daha bekledikten sonra merak etti.Gidip bakmak istedi.

Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok değil mi!

Dehşetle sordu :

-Öğrencilerin nerede?, diye...

-Dersler bitti.Hepsini evlerine gönderdim!

eline sağlık kardeşim deli fıkralarını çok severim

.berfin.

Kayıtlı Kullanıcı
cok hoşru guldurdun bizi yüreyine saglık kardesim

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Ögretmen ingilizce dersinde ögrencisine sordu:

- "çocuk kostu kostu, denize düstü, boguldu, cümlesini ingilizceye çevir bakalim."

- "the boy tikidik tikidik, culup, glu,glu,glu"

glm21jf2.gif

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Kadın :
– Evlendiğimiz zaman, senin bütün üzüntülerini ve sorunlarını paylaşmak istiyorum...
Adam :
– Çok tatlısın hayatım... Ama çok şükür, benim hiçbir üzüntüm ya da sorunum yok...
Kadın :
– Ama daha evlenmedik ki hayatım

glm21jf2.gif

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Temel bir gün doktora gitmiş. Doktor sıkıntısını sorunca

– Vallahi doktor bey, şu parmağımı nereme dokundursam oram ağrıyor. Başıma dokunuyorum başım ağrıyor. Karnıma dokunduruyorum karnım ağrıyor. Fakat inanın ben böyle bir ağrıyı kırk yaşıma kadar görmedim.
Doktor Temel’i muayene etmiş fakat hastalığın ne olduğunu, ağrının neden kaynaklandığını anlayamamış. Belki bir şey çıkar diye vücudun tamamının filminin çekilmesini istemiş.
Film çekilmiş ve doktora getirilmiş. Doktor filmi inceledikten sonra hastalığı keşfetmiş:

Temel’in parmağı kırıkmış. :D

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Temel bir gün tren kullanırken treni devirmiş, 400 kişi ölmüş. Amiri sormuş

-Oğlum nasıl oldu? demiş.
Temel:
-Tren rayına bir adam çıktı, onun yüzünden oldu, demiş.
Amiri:
-Oğlum ezseydin o adamı da 400 kişi ölmeseydi, demiş.
Temel'de:
-Ben de öyle düşündüm, adam raydan çıkınca onu ezmeye çalışırken tren devrildi, demiş. :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt