Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farzetki ölüyorsun ... (2 Kullanıcı)

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
eline saglık kardeşim

Ölmemek, ilk ve son, büyük kelime;
Çarpıldık, ölmemek için ölüme!
Ver Allah'ım, büyük sırrı elime;
Geçmez ân, solmaz renk, kopmaz bütünlük.

selamunaleyküm ALLAH cc. razı olsun çok güzel olmuş hakkınızı helal edin evet ALLAH cc. şükür yaşıyorum şu an onun nebisi s.a.v efendimize yaraşır ümmet olmaya acizane yoluna bir kaplumbağa misali gitmeye çalışıyoruz inşallah rabbim hepimize nasip eder inşallah yolumuz islam ,kitabımız kur.an peygamberimiz s.a.v efendimiz şükürler olsun rabbime bizleri müslüman bir toplulukda yaratmış inşallah rabbimizin izniyle resulünün hürmetiyle bizleri affetsin bağışlasın affetsin hapimizi inşallah geç kalmadan hemen yaşadığımız yerde nere olursa olsun sarılalım islama kur.ana peygamber efendimizin sünnetine yoluna ALLAH cc. izniyle rabbim bizleri sonu hayırlı olan kullarından eylesin inşallah amin ALLAH cc. hepimizi korusun yolumuz bir inancımız daim olsun inşallah

Rabbim razı ola inşallah kardeşim...

Rabbimi özlüyorum ..ölümü özlüyorum ... ama biraz daha secde etmek için .. oruç tutabilmek için yaşamak istiyorum..

Rabbim razı oldugun bir anda iman ile yanına almanı diliyorum...
Allahım iki dünyada da saadetler versin kazananlardan eylesin cümlemizide inşallah (amin)

katkılarınız için hepinize teşekkürler ... allah celle hazretleri hepimizden razı olsun ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt