Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ezandan rahatsız oldular (1 Kullanıcı)

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
tamamda türkiye de pek müslüman bi ülke sayılmazki bakarmısınız üniversitelere başörtü lü girilmesi için ne kadar uğraşıldı ve hala ..... zaten onlara görede türkiye müslüman ülke değil ve onlar türkiyedeki müslümanlara madem müslüümnsınız gidin o zaman müslüman bi ülkeye olarda bu şekil düşünüyorlar...

Milleti Müslüman olan ülke Müslümanlar Vatanıdır, ama birilerin sayesinde elden g-i-d-i-y-o-r! "Sahibsiz vatanın batması haktır ,sen sahib çıkarsan bu vatan batmayacaktır"

ama şu var" nasıl iseniz öyle'ce idare edilirsiniz." .....bu birilerin de çok derin bir uykuya dalmış olması gerekiyor ki hortlatıyorlar...

HANIM K

Kayıtlı Kullanıcı
daha onlara inat gümbür gümbür okutacaksın ezanı,onlar durdukları yerde delirecekler......bu ezanlar ki şehadetleri dinin temeli ebedi yurdumun üstünde .........Rabbim öle insanları affetsin

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bir yanda haklılar prıl pırıl kur' anda başörtüleriniz pırıl pırıl olacak die bişi varmı ya haşa bakıyorum deve bynuzu kadar bir topuz,altına pantolon,sonr renkli eşarplar ve sayre ya bunlara ne demeli dinimizle dalga geçiyorlar .örtü omuzlardan aşağı sarkacak kadar ve dikkat çekmeyecek renklerde olmalı sonra vücut hatları belli olmaması laım ama ben şimdi bunlr eşarplı die kalkıp böyle insanları savunamam ksura bakmayın...

SELAM ÜN ALEYKÜM ÇOK HAKLISINIZ KARDEŞİM BEN O KADININ
ÇEKEMİYORUM DEMESİNE BOZULDUM
NEYSE DEĞİŞTİREYİM KENDİ YAZDIĞIMI SLMÜN ALLEYKÜM

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
Bunlar Hiç Bir Sey Söylemeye Değmez Beş Para Etmez .... Insan Bile Diyemiyorum Rabbim ülkemizi Milletimizi Böyle Insanlarin Eline Birakmasin

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben akpli değilim ama şunuda unutmamak lazım chpye oy verenlerin arasında başörtülüler de var eminim namaz kılan insanlarda vardır...İstedikleri kadar kudursunlar.allahla uğraşmaya kimsenin gücü yetmez kuran ve islam allahın koruması altında selametle kalınız.

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
allah hidayet etsin ne diyeyyim;hangi ülkede yaşıyoruz.allah din düşmanlarına fırsat vermesin.

cusan.yenier

Kayıtlı Kullanıcı
Ezan

Ezan

Dıplomalar insanı insan yapmaya yetmiyor hatta bazı insanların diplomasız olmaları, diplomalı olmalarından daha hayırlıdır diyorum..
Saygılarımla,
cuşan yenier

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt