Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Değerli Kullanıcılarımız,
    İslami Sayfa, yenilen altyapısı ve tasarımı ile sizlere çok daha iyi hizmet sunabilmek adına büyük bir değişim ve yenilenme içerisindedir.
    Bu süreç içerisinde sizlerden ayrı kalacağımız kısa aralıklar olabilir, ek olarak kullanıcılarımız sitemizde mevcut üyeliklerine giriş yapmak istediklerinde "Şifre Sıfırlama"bağlantısını kullanarak mevcut e postaları ile bu süreci kolayca tamamlayabilirler.

Evlilik arasinda sır

Burhan95

New member
Selamunaleyküm
Benim bir konuda kafam karıştı ve nasıl davranacağımı bilmiyorum inşallah bana bu konuda yardımcı olursunuz.
Birgün beni babam çağırdı ve benden abim için borç istedi çünkü abimin borçları var onları kapatıp aydan aya bana ödicek. Aramızda kalmasını istedi ve karıma dahi söylemem gerektiğini söyledi.fakat durum şu. Ben karımdan böyle sırrı nasıl saklarım cünki buzamana kadar onuda ilgilendiren birseyi ondan hiçbir zaman saklamadim daha doğrusu benim kenardaki paramin nekadar oldugunu biliyo ve onun yok olduğunu öğrenirse iyi olmaz yani güvensizlik olur diye düşünüyorum ona söylemedigim icin.biz onu ev almak icin biriktiriyoruz. Bu konuyu onunla konuşsam hicbirsey demez yani vermemi söyler biliyorum. Sizce neyapmaliyim sonuçta o kenardaki parada onunda hakkı var.

İnşallah bana yardımcı olursunuz

Griş Yapın veya Üye Olun

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni hesap oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!
Üst Alt