Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esmaül Hüsna nın tecelli tecrübeleriniz (1 Kullanıcı)

ozkan3419

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Allah'ın isimlerinin herbirinin anlamı ve tecellisi farklıdır ve biz bunları çok kez zikrettiğimiz zaman Allah'ın izniyle biz de tecelli ediyor bu isimler.Bu konuyu açmamın sebebi esma yapan yani zikreden arkadaşlarımız varsa ne kadar zikrettikleri ve üzerlerine etkileri/tecellileri nelerdir lütfen paylaşırsanız hem bilgilenmiş oluruz hem de zikre daha bir heveslenmiş oluruz :)

turkoglu_91

Kayıtlı Kullanıcı
Benim ailevi bir soru um var, arada bir nefret konusu vardı, 1000 defa YA CAMİ diyerek zikrettim ve telefonum çaldı, benden nefret eden insanın yerinde sanki bir melek vardı

sirona

Kayıtlı Kullanıcı
ben hergun zikrediyorum cok sukur.. ve hayatım daha ıyı guzel yönlenmeye basladı :) her gecen gun cok mutlu oldugumu gördum :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt