Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esmâ-ül Hüsnâ (1 Kullanıcı)

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm değerli Hülya ablacım.
Değerli emeğinize sağlık olsun inşallah.
Ablam, esmaül hüsna ile ilgili tüm çalışmalarınızı beğeniyle takip ettim, istifadelendim. Rabbimiz c.c razı olsun, sevabınızı yazsın inşallah..Güzel paylaşımlarınız daim olsun inşallah..Rahman ve Rahim olan Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile...B)

ALEYKÜM SELAM ABLACIM..
RABBİM SENDENDE RAZI OLSUN İNŞAALLAH..
HAYIRLI GÜNLER..

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Hülyacım teşekkür ederim 99 isminden daha fazla ismi sıfatı olduğunu duymuştum 1001 diyen olmuştu. ama alıntı yaptığım kısmı ilk defa okudum Allah razı olsun senden.

BEN TŞK.EDERİM SILACIM..
HAYIRLI GÜNLER..

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim çok güzel paylaşımlardı emeğinize sağlık Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.Rabbim hepimizin dualarını kabul edip ellerimizi dergahından boş çevirmesin hayırlısıyla inşallah..
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

HAYIRLI GÜNLER.KARDEŞİM...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Hülya ablacım.
Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..
Çok güzeldi. Rabbimiz c.c daim etsin bu değerli paylaşımlarınızı ve bu ism-i celilelerini üzerimizde tecelli ettirsin inşallah. Amin. Allah c.c razı olsun. Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile..B)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hülyacım Allah razı olsun. gerçekten çok faydalı yaızyorya Allah mülkün gerçek sahibi olduğu gibi gerçek varisidir de. düşündürücü gerçekten bu sahip olduklarımız bizim değil atalarımız da hep bıraktı gitti. kimse bişey götüremiyor.
Allahım doğru yoldan ayırma tüm sevdiklerimize doğru yolu göster.dalaletten sana sığınırız amin.

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Hülya ablacım.
Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..
Çok güzeldi. Rabbimiz c.c daim etsin bu değerli paylaşımlarınızı ve bu ism-i celilelerini üzerimizde tecelli ettirsin inşallah. Amin. Allah c.c razı olsun. Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile..B)

aleyküm selam aliyecim...
rabbim sendende razı olsun inşaallah..

rabbime emanet ol dua ile..hayırlı akşamlar..

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
hülyacım Allah razı olsun. gerçekten çok faydalı yaızyorya Allah mülkün gerçek sahibi olduğu gibi gerçek varisidir de. düşündürücü gerçekten bu sahip olduklarımız bizim değil atalarımız da hep bıraktı gitti. kimse bişey götüremiyor.
Allahım doğru yoldan ayırma tüm sevdiklerimize doğru yolu göster.dalaletten sana sığınırız amin.

Sılacım..
rabbim sendende razı olsun inşaallah..

rabbime emanet ol dua ile..hayırlı akşamlar..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt