Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Erkekler Eşlerinden Neler Bekliyor (2 Kullanıcı)

bizar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Erkekler Eşlerinden Neler Bekliyor

tam katılıyorum aynı sekılde hanımlarımıza da ıyı ve yerınde dogru davranmalıyız B)

psikolog_44

Kayıtlı Kullanıcı

MB)B)ERABA ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYE OLDUM İNŞALLAH HAYIRLI OLURB)

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı

teşekkür ediyorum, çook güzel bir paylaşımdı...

tamda aile kavramının artçılarla sallandığı! günümüzde,

sanırım bu kurallara riayet edilirse, birçok kişi hata yapmaktan kurtulur,,,

B)B)B)ALLAHA EMANET OLUNUZB)B)B)

bagban

Kayıtlı Kullanıcı

çok güzel bir paylaşım.teşekkür ediyorum....B)B)B)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Evli çiftlerin ömür boyu mutlu olmaları için gerekli şartlardan biri de birbirlerini yıpratmamalarıdır. Çünkü ömürlerinin sonuna kadar bir arada yaşamak zorundadırlar. Birinin yıpranmasıyla ailenin bütün yükü diğerinin üzerine kalır.
Önce şunu hatırlatayım ki, insanın ömrünün sonuna kadar en çok beraber olduğu, sırlarını verdiği kişi eşidir. Eşinin yıpranması ve hastalanması bütün ailenin huzurunu bozar. En çok da kendisi tedirgin olur. Yıpranan eşin huzursuzluğu daha çok, diğerini huzursuz ve tedirgin eder.
İnsanlar fıtratları gereği kendilerine ait olan her şeyi çok dikkatli kullanır, eskiyip yıpranmamasına özen gösterirler. Fakat ne gariptir ki, bir yastığa baş koyduğu hayat arkadaşına daha çok özen göstermesi gerektiği halde, onu hiç önemsemez, üzer ve gereksiz yere yorar, hastalanmasına sebep olur.
Bundan sonra da birçok masraflar yaparak ve zahmetlere katlanarak, onun tedavisine koşar. Halbuki eşler daha önceden dikkatli olsalar, hayatlarını ve aile düzenlerini iyi ayarlasalar bu zahmetleri çekmeden ömürlerinin sonuna kadar huzur içinde mutlu yaşarlar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt