Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

EN SEVGİLİYE ŞİİR (1 Kullanıcı)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Başörtüsü

RE: Başörtüsü

B)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: unutabilsem

RE: unutabilsem

s.a ismi güzel kardeşim bu şarkımı hakkını helal et.B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: FİLİSTİN

m_muaz yazdı:
o sizin güzelliginiz arkadaşlar m_muaz islam yolıunda acizane yürümeye çalişan allah ın bana verdiklerini bildigim kadarıyla paylaşan garip bir hizmeti seven bir kul..allah a emanet olun.tşk.B)

RABBİM DAİM ETSİN İNŞ.ALLAH RAZI OLSUN.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Allah sabredenlerle beraberdır ...

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

allah arzı olsun.B)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
SEN DE KUCAKLA İMANI

SEN DE KUCAKLA İMANI

Bir akşam daha
ÜstÜ başı açık geceler
Hepimizin kÜçÜmsediği o kadın yine yollarda
Etini pazarlıyor
Hiç bilmeden şeytanı kucaklıyor
Gözlerinde yaşlar
Mazinin derinliklerinde sÜrÜnÜyor yine

Neden
KÜçÜmseyelim
GÜnahlar tövbelerle buluşunca
Affetmez mi yÜce sultanımız
Sende gel kardeşim
Bırak hataları bir yana
Her şeyi bir yana atıp
Hayata devam etmeyi bırak
İçinden dualar sal yeryÜzÜne
Vazgeç gitsin bu zifiri karanlık geceler
Menzile giden yol gözlerinde olsun
Bir tövbe
Sonra seni affeden yÜce yaradan
Sende kucakla imanı
Onun yolu doğru yoldur
Korkma
Allahın rızk sözÜ var hepimize
Bir çizgi kadar yakın ölÜm bedenimize
Son anda olsa
Pişmanlıklarla diz çökÜp yalvar kerimine
O ne gÜzel bağışlayıcıdır
Kardeşim
MÜmin mÜminden sorumludur
Gel dostum
Unut geçeni
Secdelerle nurumuzun şefkati yeter hepimize
Onun gÜcÜ her şeye kâfidir
Sen bir adım at
ŞÜpemiz yok
O hepimizi dÜşÜnÜr
sen yeter ki
ölesiye Allah aşkı için yaşa

B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

S.A. KARDEŞİM
ALLAH SENİN GİBİ ARKADAŞLARIMIZI TOPLUMUMUZDN EKSİK ETMESİN, İNŞALLAH O GÜN BİZİMDE O ÇOCUKLARIN, GENÇLERİN, İHTİYARLARIN, KADINLARIN KURTULUŞU İÇİN HER YÖNÜYLE CİHAD EDENLERDEN OLUR VE ŞEHİD OLURUZ.
ÖZELLİKLE FİLİSTİN VE ÇEÇENİSTAN BENİM İÇİN AYRI YERLERİ OLAN ÜLKELER, BİLMİYORUM SANKİ KENDİMİ ONLARIN BİR PARÇASI GİBİ HİSSEDİYORUM. İNŞALLAH ŞEHİD OLARAKTA BUNU İSPATLAYACAĞIM.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SEN DE KUCAKLA İMANI

ALLAH RAZI OLSUN.RABBİM TÖVBELERİMİZİ KABUL,GÜNAHLARIMIZI AF BUYURSUN İNŞ.

NE OLURSAN OL YİNE GEL(MEVLANA)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

amin abicim inşaallah o mertebeye beraber ulaşırız.allah a emanet olun.B)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

dogrudur ne olursan ol yine gel bu tovbe kapısı herkese açıktır. Allah a emanet olun.B)

tebessumd

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN.ALLAH CC. FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZİN İŞKENCE VE ZORLUKLAR İÇİNDE YAŞAYAN BÜTÜN MÜMİN KARDEŞLERİMİZİN YARDIMCISI OLSUN DUA ETMEKTEN BAŞKADA BİRŞEY GELMİYOR ELİMİZDEN:(:(:(

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

amin dua ediyoruz inşaallah.B)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

s.a.
dün haberleri takip ederken arap birliği filistine ambargoyu delme kararı aldıklarını açıkladı.bu güne kadar bu ambargoya destek mi veriyorlardı.bu nasıl bir zillet.bu nasılbir vurdumduymazlık.saolsunlar ama atı alan üsküdarı geçti.gaybı ancak ALLAH bilir ama benim bir düşüncem var yanlışım varsa rabbimden af dilerim.bence zulüm gören kanı akıtılan müslümanların hesabını ahrette onlara zulmedenler kadar onlara seyirci kalan ,rabbimin verdiği petrol nimeti ile saltanat süren ,cebi akrep yuvası olmuş kişilerde verecekler.yanılıyormuyum yanılıyorsam beni ikaz edin.önemli olan hiç içki servisi yapılmamış diye yeni kadehlere .bardaklara onmilyarlar vererek düğün yapmak değil.milyon dolarları boğazın güzelliklerinde mest olarak harcamak değil.onlar o şatafatı sergilerken israıl filistine bomba yağdırıyordu.sanırım o kadehlerde içtikleri dünyanın en ekzotik yerlerinden toplanan tropikal meyvelerin suyu değil ,filistinli kardeşimin ,kundaktaki bebeğin kanıydı.ALLAH ıslah etsin.
ben bunu yapanlara ithaf ettim.genelleme yapmıyorum ,diğerlerini tenzih ederim.biz burada masa başında ahkam keserken orada dışarıdan gidip savaşan kardeşlerimizde var.ama onlar yüzlerce kişilik heyetlerle turistik gezi yapmaya gidenlerle kıyaslanabilirmi

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

dogrusun kardeşim allah razı olsun.dua edelim inşaallah allah a emanet olun.B)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

mk5834 yazdı:
s.a.
dün haberleri takip ederken arap birliği filistine ambargoyu delme kararı aldıklarını açıkladı.bu güne kadar bu ambargoya destek mi veriyorlardı.bu nasıl bir zillet.bu nasılbir vurdumduymazlık.saolsunlar ama atı alan üsküdarı geçti.gaybı ancak ALLAH bilir ama benim bir düşüncem var yanlışım varsa rabbimden af dilerim.bence zulüm gören kanı akıtılan müslümanların hesabını ahrette onlara zulmedenler kadar onlara seyirci kalan ,rabbimin verdiği petrol nimeti ile saltanat süren ,cebi akrep yuvası olmuş kişilerde verecekler.yanılıyormuyum yanılıyorsam beni ikaz edin.önemli olan hiç içki servisi yapılmamış diye yeni kadehlere .bardaklara onmilyarlar vererek düğün yapmak değil.milyon dolarları boğazın güzelliklerinde mest olarak harcamak değil.onlar o şatafatı sergilerken israıl filistine bomba yağdırıyordu.sanırım o kadehlerde içtikleri dünyanın en ekzotik yerlerinden toplanan tropikal meyvelerin suyu değil ,filistinli kardeşimin ,kundaktaki bebeğin kanıydı.ALLAH ıslah etsin.
ben bunu yapanlara ithaf ettim.genelleme yapmıyorum ,diğerlerini tenzih ederim.biz burada masa başında ahkam keserken orada dışarıdan gidip savaşan kardeşlerimizde var.ama onlar yüzlerce kişilik heyetlerle turistik gezi yapmaya gidenlerle kıyaslanabilirmi

S.A. ABİM
BU SÖYLEDİKLERİNDE EKSİK VAR FAZLA YOK. BEN SENİN SÖYLEDİKLERİNİ OLDUĞU GİBİ HATTA DAHA FAZLASINI SÖYLÜYORUM. KİMSEDEN DE ÇEKİNİP KORKMUYORUM. KİM NE ANLARSA ANLASIN İSTER İYİ İSTER KÖTÜ. BEN BUNDAN DAHA ZELİL BUNDAN DAHA KÖTÜ NASIL OLABİLİRİM Kİ.
ŞİMDİ SENİN BU SÖYLEDİKLERİNİ BİRİLERİNİN YANINDA KONUŞTUĞUN ZAMAN , NE YANİ ELİMİZE SİLAH ALIP SAVAŞMAYAMI GİDELİM DİYOR.
BEN DE DİYORUM Kİ EVET ALLAH BANA ÖYLE BİR İMKAN, OLANAK, YOL VERSİN SABAHI BİLE BEKLEMEM.
ŞEREFSİZCE YAŞAMAKTANSA ŞERFELİ VE ONURLU ÖLÜRÜM.
(ŞEHADETE GİTMEKTE ÇEKİNCELERİ OLANLARADA ABDULLAH BİN REVAHANIN MUTE SAVAŞINDA Kİ HALİNİ OKUMALARINI TAVSİYE EDERİM.)
K.S.E.O.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

a.s
ALLAH razı olsun.biraz rahatladım.cihad illaki silah la olmuyor biliyorsunuz.sözlede oluyor,onuda yapamıyorsak buğz etmekle oluyor.ama imkanı varken altlarına efendilerinin sürdüğü koltukta rahat rahat gerinmek utanç verici.unutmasınlar talibaanı afganistana yerleştiren de amerkaydı.saddamı irana karşı oraya getiren de amerika.sonuç ne baksınlar görecekler.birgün kendilerinide oradan sefil bir şekilde alacaklar bu gidişle yine amerika.plan bu önce para ile ,güç ile ,mevki ile onları din kardeşlerine duyarsız yapmak sonra aralarını açmak.
tarihtede yaşadık böl parçal yut .osmanlıya ayaklanan zihniyetle o para babalarının zihniyeti aynı değilmi

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

:(B)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

:**** şaşkınım sadece.nasıl bu duruma düştük.bizim hakkımızda başkalarının karar almasına neden müsade ettik?

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

mk5834 yazdı:
:**** şaşkınım sadece.nasıl bu duruma düştük.bizim hakkımızda başkalarının karar almasına neden müsade ettik?

KARDEŞ SENİ ANLIYORUM
İNKILAPLARLA BAŞLAMADIKMI SENCE?

MEŞHUR BİR SARI ÖKÜZ MİSALİ VARDIR BİLİRMİSİN BİLMEM. BENDE DİLİMİN DÖNDÜĞÜ KADAR ANLATAYIM.

BİR ORMANDA ASLAN SÜRÜRSÜ VE ÖKÜZ SÜRÜSÜ BİR ARADA YAŞARLARMIŞ,
AMA ASLANLAR ÖKÜZLERİN VARLIĞINDAN RAHATSIZ VE HER GÖRDÜKLERİNDE ONLARA SALDIRIYORLAR AMA BAŞARILI OLAMIYORLAR KALABALIK OLAN ÖKÜZLERE GÜÇ YETİREMEZLERMİŞ
BİR GÜN ASLANLAR KENDİ ARALARINDA TOPLANIP BİR KARARA VARMIŞLAR VE KARARI UYGULAMAYA KOYULMUŞLAR,
ÖKÜZLERİN İLERİ GELENLERİNİ DAVET EDİP KONUYU AÇMIŞLAR
ASLAN DEMİŞKİ; ÖKÜZ KARDEŞ BİZİM SİZİNLE HİÇ BİR SORUNUMUZ YOK, BUARADA KARDEŞ KARDEŞ GEÇİNİRİZ. AMA ŞU SARI ÖKÜZ VAR YA O BİZİM GÖZÜMÜZE ÇİRKİN GÖRÜNÜYOR, BİZİ TAHRİK EDİYOR. ONU BİZE VERİN SİZE SALDIRMAYALIM GÜL GİBİ GEÇİNELİM BİZDE RAHAT EDİM BİZDE DEMİŞ.
ÖKÜZLER KENDİ ARALARINDA DOĞRU DEMİŞLER, HERGÜN İSTİM ÜSTÜNDE OLMAKTANSA, SARI ÖKÜZÜ VERİP KURTULALIM DEMİŞ VE SARI ÖKÜZÜ VERMİŞLER.
ZAMAN GEÇMİŞ ASLANLAR YİNE ACIKMIŞ BAŞKA BİR BAHANE İLE BAŞKA BİR ÖKÜZÜ İSTEMİŞ VE ALMIŞLAR.
ASLANLAR BU ŞEKİLDE KÖRDÜ, TOPALDI, KARAYDI DİYE DİYE ÖKÜZLERİN ÇOĞUNLUĞUNU GÖTÜRMÜLER. ARTIK ÖKÜZLER AZALDIĞI İÇİN İSREMEYE BİLE GEREK KALMADAN AVALANACAK DURUMUA DÜŞMÜŞLER.
O ZAMAN ÖKÜZLER KENDİ ARALARINDA BİZ NEREDEHATA YAPTIK DİYE DÜŞÜRKEN İÇLERİNDE BİLGE OLANI SARI ÖKÜZÜ VERİDĞİMİZDE BİZ KAYBETTİK DEMİŞ.

HİKAYEYİ TAM ANALATAMAMIŞ OLABİLİRM. AMA ANA FİKRİNİ ANLATABİLDİĞİMİ SANIYORUM.

YAA BİZ O ZAMANDAN KAYBETTİK. İNKILAP ADI ALTINDA BİZİM HERŞEYİMİZİ BİZİM İYİLİĞİMİZ!! İÇİN ALDILAR. ŞEYTANDA CENNETE HARAM MEYVEYİ ADEM A.S. YEDİRİRKEN ONLARIN İİYLİĞİ İÇİN YAPTIĞINA İKNA ETMİŞTİ DEĞİLMİ?

K.S.E.O.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt