Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

EN İLGİNÇ KEDİ TÜRÜ...... (2 Kullanıcı)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
RE: EN İLGİNÇ KEDİ TÜRÜ......

selamunaleykum kardesim gerçekten çok ilginçler bende ilk defa boyle kedi goruyorum sanirim tuyleri yok bu kedilerin bide bisey sormak istiyorum bileneriniz cevaplarsaniz sevinirim hani buraya yazdigimiz mesajlardan sonra bitakim resimler ekliyorsunuz ya bende yapmak istiyorum fakat nasil yapildigini bilmiyorum uye olali çok olmadi ALLAH,a emanet olun insallah selam ve dua ile..B)B)B)

Kaan Erdem

Yönetici

A.S ASLINDA ÇOK BASİT RESİM EKLEMEK BENDE ONLA İLGİLİ BİR AÇIKLAMA HAZIRLIYODUM AMA ÇOK KARIŞTI BASİT OLMASINA RAĞMEN ''SERT'' İSİMLİ KARDEŞİMİZİN BUNLA İLGİLİ BİR YAZISI VAR BAKARSANIZ BULURSUNUZ...SELAM VE DUA İLE......ALLAH CC EMANET OLUN....

huzunlu_gurbet yazdı:
selamunaleykum kardesim gerçekten çok ilginçler bende ilk defa boyle kedi goruyorum sanirim tuyleri yok bu kedilerin bide bisey sormak istiyorum bileneriniz cevaplarsaniz sevinirim hani buraya yazdigimiz mesajlardan sonra bitakim resimler ekliyorsunuz ya bende yapmak istiyorum fakat nasil yapildigini bilmiyorum uye olali çok olmadi ALLAH,a emanet olun insallah selam ve dua ile..B)B)B)

kenanamca

Kayıtlı Kullanıcı

ET'NİN KEDİSİ OLMASI ONA ÇOK BENZİYOR İLGİNÇ ÖTESİ BİR VARLIK

kenanamca

Kayıtlı Kullanıcı

ET'NİN KEDİSİ OLMALI ONA ÇOK BENZİYOR İLGİNÇ ÖTESİ BİR VARLIK

kenanamca

Kayıtlı Kullanıcı

ET'NİN KEDİSİ OLMALI ONA ÇOK BENZİYOR İLGİNÇ ÖTESİ BİR VARLIK