Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Emre uygun BASORTU BAGLAMA TEKNIKLERI (Kendi kalemimden) (1 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam....

Konuyu açan kardeşimiz bana sakın gönül koymasın ama ''Emre Uygun'' değil bunlar.Renk,dış görünüş;bağlaması vs...Biraz nefse uygun örtünmedir.Hacı anne diye adlandırılmış olan emre uygun olana biraz daha yakın olandır.Selametle kalınız.Hakkınızı helal ediniz.....

Yok estagfirullah..
Ama yazdiklarimi okuduysaniz, fotograflari dikkate almamalarini, yalnizca "esarp" kelimesini anlamalari acisindan koydum ben onlari. Zaten hakkiyla tesetturlenenlerin fotograflarini bulamazsiniz sanal ortamda. Haci anna diye adlandirilmis olan fotograf, benim kasteddigimdir. Takdir ederseniz ki bir bayan olarak kendi fotografimi koyup gosteremezdim degerli agabeyim :)
Allah ebeden razi olsun.
Benim uzerinizde bir hakkim varsa helaldir. Sizde bana helal edin.

Kaan Erdem

Yönetici
Çok vaktim olmadığından konu içeriğini şimdilik okuyamadım.Resimler üzerinden yorum yaptım sui zan'da bulunmadım buna çok mutluyum.Dedikleriniz içerisindeki en güzel yorumunuz ise ''Zaten hakkiyla tesetturlenenlerin fotograflarini bulamazsiniz sanal ortamda.'' bu cümlenizdir.Saygı ve selamlarımla değerli kardeşim........

Yok estagfirullah..
Ama yazdiklarimi okuduysaniz, fotograflari dikkate almamalarini, yalnizca "esarp" kelimesini anlamalari acisindan koydum ben onlari. Zaten hakkiyla tesetturlenenlerin fotograflarini bulamazsiniz sanal ortamda. Haci anna diye adlandirilmis olan fotograf, benim kasteddigimdir. Takdir ederseniz ki bir bayan olarak kendi fotografimi koyup gosteremezdim degerli agabeyim :)
Allah ebeden razi olsun.

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

Yok estagfirullah..
Allah ebeden razi olsun.

Çok vaktim olmadığından konu içeriğini şimdilik okuyamadım.Resimler üzerinden yorum yaptım sui zan'da bulunmadım buna çok mutluyum.Dedikleriniz içerisindeki en güzel yorumunuz ise ''Zaten hakkiyla tesetturlenenlerin fotograflarini bulamazsiniz sanal ortamda.'' bu cümlenizdir.Saygı ve selamlarımla değerli kardeşim........

Maaşallah ve Barekallah diyorum

Her daim anlamak , anlaşılmak duası ile..

Tebliğ ve desteğe devam inşaallah

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı

:) E oyle oldugu icin, bende size boyle soyledim.
Hakkiyla tesetturlenenler, tesetturun ne demek oldugunu iyi ogrendiklerinden, sanal ortamda bulamayiz :)
Elhamdulillah, hakkiyla tesetturlenmeye calisiyoruz.
Allah'a emanet olun.

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
ablam bekleme ya bekledikçe zorlaşıyor inan bana.... yarına garantimiz yokki her geçen gün ömürden bizden gidiyor... hadi kalk vve yap.. bi yazı okumuştum arkadaşlardan biri yazmıştı kapandığı zaman bende aynı şeyleri hissettim diyorduki... ZOR OLUR SANMIŞTIM EN KOLAY NEYİ BİLİYORSANIZ ONDAN DAHA KOLAYDI.. ANLADIMKİ NEFSİM BANA FENA OYUN OYNAMIŞ... nefis oyun oynuyor bizlere yapmayalım aldanmayalım ona bukadar istiyorsun bukadar hazırsın madem bekleme sakın bekleme beklediğin boşa geçirdiğin günlere yanacaksın

Canım benim en doğrusu bu değilmi haklısın.Yarına kimin garantisi varki.:((

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
değilmi ablacım ya üniversite birinci sınıftaydım ilk örtü aşkı içime düştüğünde ne aşk birsabah aklıma HZ ÖMERİN br kıssası düşmüştü... hz ÖMER öğlen namazı için camiye gidiyormuş önünden 7 yaşında bir çocuğun koştuğunu görmüş nereye diye sormuş çocuk namaza demiş daha çok var demiş hz ÖMER çocuk dönmuş gülerek daha dün benden küçük biri öldü demiş,,,, o gün kapanmaya karar verdim ailem direk gibi karşımdaydı ben 18 yaşındaydım yapamadım 10 yıl sonra nasip oldu bana... ne mi oldu 10 yılı kaybettim o on yılda ölebilirdim... ALLAH bana bukadar istiyordun da niye yapmadan geldin diyecekti.... yarın nefes alamayabiliriz ebedi yolculuk başlamış olabiilir ve biz yapmamız gereken şeyi yapmadan gidebiliriz.... hadi ablam bi cesaret geçen günlerine yanacan zaten yanacak daha çok günün olmasın

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Ah Seyren ablam..
Sen baksana "Kapanmak isteyipte kapanamayan arkadaslarin" konusuna..
O kadar farkli ki..
Pisman olacaksin sonra .
Senin gibi cok sevdigim bir insanin tesetture girmesini cok isterim.

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
YA ALLAH DİYORUM ALLAHIM kısa zamanda nasip etsin içimde o aşkla yanıyorum.:(Hayırlı haberler vereceğim inşallah ne olur dua edin esirgemeyin dualarınızı.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
ALLAHU zül celal bütün bacılarımın tesettüre uygun giyinmesini nasip etsin.
İnşa-ALLAH.
Bu iş dua ve beyinde biter karar verin ve uygulayın.
Dualarım sizlerle.

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH için bende seni ve sizleri seviyorum.Sohbet ortamlarında Muhtazaf Kalbun kesir Çeşmi Bülbül Leyla ve SEN adınızı sıkça zikredip örnek almaya çalıştığımı ve hayıflanarak baktığımı imrendiğimi anlatıyorum.Allah razı olsun.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH için bende seni ve sizleri seviyorum.Sohbet ortamlarında Muhtazaf Kalbun kesir Çeşmi Bülbül Leyla ve SEN adınızı sıkça zikredip örnek almaya çalıştığımı ve hayıflanarak baktığımı imrendiğimi anlatıyorum.Allah razı olsun.

Estağfırullah abla.. Allah celle celaluhu razı olsun sizden.. Tüm kardeşlerimden..
Rabbim en güzel örneğimizi, Kur'an ahlakıyla ahlaklanan Efendimiz'i (sallallahu aleyhi ve sellem),
mübarek eşlerini, sahabe-i kiramı örnek almamızı, hayatlarıyla hayat bulmamızı cümlemize nasip eylesin..
İmanlarının yüceliği, kişiliklerinin büyüklükleri.. Yenildikçe, ezildikçe imanlarından gelen büyük güçleriyle,
her biri bizler için mükemmel ötesi örnekler.. Rabbim onlardan razı olsun.. Yolundan gidenlerden de..
'' Gökteki en parlak yıldızı nişan alın. Bir yağmur damlası da vursanız, karlısınız ''
Rabbim yardımcınız olsun abla.. Dua eder, dua beklerim..

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı

Estagfirullah ablacim, asil ben sizlerin imanini, samimiyetini ornek aliyorum.
InsaAllah dualarim seninle.
Guzel haberlerini bekliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt