Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

“Emanetini geri aldı!” (2 Kullanıcı)

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için çok teşşekkürler ALLAH CELLE VE CELALÜHU razı olsun

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim yazınızı bilgisayrıma ekledim hakkınızı helal edin lütfen...:(:(:(:(.....

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
paylaşımın çok güzeldi allah razı olsun şuanki zamanda yine rabbim emanetini aldığında böyle sabırlı davranabilen varmıdır acaba... ben ne günah işlemişim annemi kaybettiğimde çok isyan ettim ve daha sonraları sabredemedim bi yere kadar sabır ama sonra yine en basiti isyan hep kolay neyse ona kaçmışım lütfen size yalvarıyorum benim içinde dua edin allahım affet
.
Cenab-ı hak cümlemizden razı olsun.Annenize rahmet eylesin.Unutmayalım ki,Allahü teala verir imtihan eder,alır imtihan eder.İsyan etmek nefsin sevdiği işlerdendir onun için bundan çok sakınalım.Bir hadis-i kudsi de;Kaza ve kaderime razı olmayan yeryüzünde kulum diye bulunmasın gitsin kendine başka bir rab arasın buyurulmuş.İşin sonunun nereye varacağını düşünmeli nefsin istediğinin tam tersini yapmalıdır.Allahü teala yardımcınız olsun.Selametle kalın.
cok guzel bır paylasım. elıne saglık

Estağfirullah.Teşekkür ederiz,Cenab-ı Hak razı olsun.

cananca

Kayıtlı Kullanıcı
Allahim herkese burdaki gibi islami tam anlayip iyi bir müslüman olmayi nasip etsin sadece imaninin kuvvetli olmasi sayesinde bunu bu şekilde daha kolay kabullene bilmiş .
Paylaşiminizdan dolayi allah razi osun kardeşim

teşekürler

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
:(( Allah razı olsun kardeşim çok güzel bir paylaşımdı.gözlerm dolu dolu okudum bizlerde böyle şuur nasip etsin rabbim..:(
Amin.Cenab-ı hak cümlemizden razı olsun kardeşim.Dualarınız kabul olsun inşallahü teala.
Aleyküm Selam.
paylaşım için çok teşşekkürler ALLAH CELLE VE CELALÜHU razı olsun

Biz teşekkür ederiz kardeşim.Allahü teala cümlemizden razı olsun.Selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt