Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ekran yazıları büyüdü yardım!!!!! (1 Kullanıcı)

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
slm arkadaslar sabah pc yi açtığımda ekranda masa üstü simgeleri çok büyümüştü.internete girdiğimdede aynı sorun vardı yazılar çok büyüktü.sorunumu çözemedim yardım edermisiniz.birde system32\volume information klasörüne virüs girmiş silsem birşey olurmu?

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
slm arkadaslar sabah pc yi açtığımda ekranda masa üstü simgeleri çok büyümüştü.internete girdiğimdede aynı sorun vardı yazılar çok büyüktü.sorunumu çözemedim yardım edermisiniz.birde system32\volume information klasörüne virüs girmiş silsem birşey olurmu?

masa üstüne sağ tıkla özellikler de gelen pencerede ayarlar kısmını aç ordan ekran çözünürlüğünü ayarlayabilirsin

o virüsü sildiğinizde bilgisayarda ses sorunu olabilir iyi akşamlar

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm kardeşim.
İsmaile kardeşimin söyledigine ek olarak sistem geri yükleme yapabilirsin bikac gün öncesine. silinecek dosyan yoksa tabi.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bir ekran görüntüsü ekleyebilirsen foruma, daha etkili bir yardımımız olabilir diye düşünüyorum.

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
tskler yardımınız için.spyware doctorla tarattıktan sonra kendiliginden ekran yazısı düzeldi.pc yi güvenli modda açıp avastla virüs taraması yaptım.2 virüs buldu ama volume information klasöründe olduğu için silmeyip karantinaya alayım dedim ama karantinaya alınamıyor gibi bir mesaj çıktı mecburen devam tuşuna bastım.nasıl silebilirim bu virüsleri bilen varmı

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bana sorarsan nod32 yada kaspersky ile tarasan derim. Ama ekran görüntüsü koysan keşke.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Evet nod32 siliyor bende hiç Böyle problem olmadı. Tabi fül sürüm olması lazım

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
ama system 32 klasöründe volume information dosyasında virüsler.silersem windows düzgün çalışmaz diye korkuyorum ve windows cd de yok maalesef.

REJBER

Kayıtlı Kullanıcı
slm duydu bilgisayar ekranından özellikler deyip ayardan 1024*868 yaptıktan soonra ekran kuculecek

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Konu açılalı 2 ay olmuş. Bu kişi hiç mi bilgisayar kullanmadı o günden bu yana. Bence gereksiz mesaj yazmayalım artık bu konuya.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt