Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

EKMEK İSRAFINA SON.. (1 Kullanıcı)

ANELKA

Kayıtlı Kullanıcı
RE: EKMEK İSRAFINA SON..

NE KADAR GÜZEL KONU ŞEÇMİŞİN KARDEŞİM.HERKES NE KADAR DUYARLI..SENDEN ALLAH RAZI OLSUN.HAYIRLI AKŞAMLAR....B)

ANELKA

Kayıtlı Kullanıcı

BAŞARININ DEVAMINI DİLERİM KARDEŞİM...HAYIRLI AKŞAMLAR...B)B)B)B)B)

ANELKA

Kayıtlı Kullanıcı

HAYIRLI AKŞAMLAR......................B)B)B)B)B)B)B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim.sağolasın.DUN_SURGUNU_YA jardeşim.ewet çok yumuşacık oluyorlar ..bende çok yapıyorum:)inşAllah herkes yapmaya özen gösterir..selam ve dua ile

melinda

Kayıtlı Kullanıcı

Sevgili kardeşim ekmek konusuna eğilmeniz negüzel! Farklı bir uygulamada ben vereyim. Bayatlamış ekmeklerinizi küçük küçük parçalara ayırın ve iyice kurutun.Kuruyan ekmeklrinizi doğrayıcınızdan veya robotunuzdan geçirin.Torbalayıp köfte yaparken kullanın.

aise_sahra

Kayıtlı Kullanıcı

Güler ablacım çok güzel bi konuya değinmişsin ALLAH senden razı olsun ben bunu biliyodum saolsun Anneannem önceden yapardı annemede bizede o öğretmişti.ALLAH ondan razı olsun.Bildiğim halde burda bunu söylemek aklıma bile gelmemişti.gerçekten çok ii düşünmüşsün.ALLAH emeklerini karşılıksız bırakmaz inşaALLAH. bütün din kardeşlerimizin bu konuda duyarlı olmasını diliyorum .RABBİM yar ve yardımcınız olsun selam ve dua ile...B)

zeynep1111

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun bizde değişik taktikler uyguluyoruk ama bunuda yarın denytcem inşallah
ekmek atılan evde bereket kalmazB)

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH razi olsun guler kardesim senden guzel bi konuyu ele almissin.o kadar ac insan varken bizler bayatladi diye gozden cikariyoruz ekmegi ne yazikki:(onu bulamayanlar varken:(bu konuya bende dikkat ediyorum ha oldugu zamanda ne yazkki:(islatiyorum kucuk parcalar halinde bi kaba koyu balkona koyuyorum cunki sabahlari kuslar geliyor yesinler diye

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

ecmain kardeşleirm inşAllah.rabbim inşAlah sizin gibi hrkese duyarlılığı nasip eder.Allahım razı olsun..selam ve dua ile...hayırlı akşamlar..

yusufk

Kayıtlı Kullanıcı

Afrikada her gün 1500 çocuk açlıktan ölürken sorumsuzca ekmek ziyan etmek ayıptır ve günahtır Dinimizde de şeytanla işbirliği olarak kabul edilir.

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

yusufk yazdı:
Afrikada her gün 1500 çocuk açlıktan ölürken sorumsuzca ekmek ziyan etmek ayıptır ve günahtır Dinimizde de şeytanla işbirliği olarak kabul edilir.
ewet kardeşim haklısın..acizane ben bir öneride bulundum kardeşlerimde çok eklediler..inşAllah bir yararı olur ve güzel şeylere vesile olur..selam ve dua ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt