Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

EĞER BU SABAH (2 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
eğer bu sabah sağ olarak uyanmış iseniz

eğer bu sabah sağ olarak uyanmış iseniz, dün ölen
''330 milyon'' insandan daha şanslısınız

eğer bu sabah hastalıklı değilde, sağlıklı uyanmış iseniz şu anda hasta olan ''1 milyar'' insandan daha şanslısınız.

- bir harp tehlikesi ile,işkence görmek ihtimali ile,sağ kalmak korkusu ile,
karşı karşıya değilseniz ''500 milyon'' insandan daha şaslısınız

-buzdolabınızda yiyeceğiniz,üzerinizde elbiseniz, başınızı sokup uyuyabileceğiniz bir eviniz varsa dünyadaki ''3 milyar'' insandan daha zenginsiniz**

- cebinizde veya bankanızda paranız varsa,dünyanın en imtiyazlı olan ''1 milyar'' insanından birisiniz...

- bu yazıyı okuyabiliyorsanız demekki okuma yazma bilmeyen ''2 milyar'' insandan biri değilsiniz...

- anneniz babanız sağ ise,eşiniz ve çocuklarınızla mesut bir aile iseniz, siz bu dünyadaki nadir insanlardan birisiniz..

o halde ne duruyorsunuz, halinize şükredin :)

handan06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: EĞER BU SABAH

HAMDOLSUN ŞÜKREDİYORUM RABBİME
EMEĞİNE SAĞLIK

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

handos yazdı:
HAMDOLSUN ŞÜKREDİYORUM RABBİME
EMEĞİNE SAĞLIK

HER DUYDUĞUM :(SELA SESİNDE ALLAHIM YAŞIYORUM SIRAM GELMEDEN TÖVBELERİMİ KABUL ET GÜNAH İŞLEMEYİ NASİP ETME DİYORUM :(

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

S.A Hafize annem emeğine sağlık halmıze sonsuz şükürler olsun inş Selam ve Dua ile...S.A
B)B)B):(:(:(B)B)B) Rabbim herkesin yardımcısı olsun inş

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

S.A.ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN.ALLAH RAZI OLSUN.BİZE BUNU SIK SIK HATIRLATIN.A.E.O.

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı

hafize annem alah razı olsun.gerçektende elimizdekiler için ne kadar şükretsek yine az.bizim az gördüğümüz şeylerle bir hayat sürecek o kadar çok insan varki.allahım sonsuz şükürlr olsun sana.s.a

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. HAFİZE ANNEM HATIRLATTIĞIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN..RABBİME BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN.ŞANSLIYIZ,ÇÜNKÜ ŞUAN YAŞIYORUZ,ŞÜKREDEBİLİYORUZ.SELAMETLE KALIN İNŞAALLAH...B)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME. ALLAH RAZI OLSUN EMEĞİNE SAĞLIK

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

paspas_kurban yazdı:
Çok şükür bin şükür..

EN BÜYÜK NİMETLERDEN BİRİ ALLAH'A ŞÜKRETMEK

İnsan, hayatının her anını Allah'a muhtaç olarak yaşar. Soluduğu havadan yediği yemeğe, elini ayağını kullanabilmesinden konuşabilmesine, barınabilmesinden, gülüp neşelenmesine kadar Allah'ın yarattıklarına ve kendisine bağışladıklarına muhtaçtır. Ancak insanların büyük bir çoğunluğu acizliklerini ve Allah'a muhtaç olduklarını anlamazlar. Onlar her şeyin kendiliğinden geliştiğini veya sahip oldukları şeylere kendi çaba ve çalışmaları sonucunda ulaştıklarını zannederler. Bu, hem büyük bir yanılgı hem de Allah'a karşı büyük bir nankörlüktür. Kendilerine küçücük bir hediye alan bir kişiye bile nasıl teşekkür edeceklerini bilemeyen bu insanlar, Allah'ın hayatları boyunca kendilerine verdiği sayısız nimeti görmezden gelerek yaşarlar. Oysa Allah'ın verdiği nimetler, sayarak bitirilemeyecek kadar çoktur. Bu filmde Allah’ın insanlara verdiği nimetler hatırlatılmak ta ve bu nimetler için ona şükretmenin ne kadar önemli bir ibadet olduğu hatırlatılmaktadır. B)

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun aannnecımm anllaha emanet olunnnnnnn
,annecım deduıımm de sıtenın annesıısnız dımı:D:D

beynelmilel

Kayıtlı Kullanıcı

B)Şükürler olsun..Paylaşımınız için Allah razı olsun ...!!!B)

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. HAYIRLI SABAHLAR ELHAMDÜLİLLAH ŞÜKÜR HALİMİZE YARABBİ ! SELAM VE DUA İLE.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

ruzgar_17 yazdı:
allah razı olsun aannnecımm anllaha emanet olunnnnnnn
,annecım deduıımm de sıtenın annesıısnız dımı:D:D

Allah sendende razı olsun yavrum site anneliğe layık gördü bende oldum bir sürü evlatlarım var bunada şükür ben çok memnunum :D

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

hafize yazdı:
eğer bu sabah sağ olarak uyanmış iseniz

eğer bu sabah sağ olarak uyanmış iseniz, dün ölen
''330 milyon'' insandan daha şanslısınız

eğer bu sabah hastalıklı değilde, sağlıklı uyanmış iseniz şu anda hasta olan ''1 milyar'' insandan daha şanslısınız.

- bir harp tehlikesi ile,işkence görmek ihtimali ile,sağ kalmak korkusu ile,
karşı karşıya değilseniz ''500 milyon'' insandan daha şaslısınız

-buzdolabınızda yiyeceğiniz,üzerinizde elbiseniz, başınızı sokup uyuyabileceğiniz bir eviniz varsa dünyadaki ''3 milyar'' insandan daha zenginsiniz**

- cebinizde veya bankanızda paranız varsa,dünyanın en imtiyazlı olan ''1 milyar'' insanından birisiniz...

- bu yazıyı okuyabiliyorsanız demekki okuma yazma bilmeyen ''2 milyar'' insandan biri değilsiniz...

- anneniz babanız sağ ise,eşiniz ve çocuklarınızla mesut bir aile iseniz, siz bu dünyadaki nadir insanlardan birisiniz..

o halde ne duruyorsunuz, halinize şükredin :)

s.a Ablacım ALLAH razı olsun emeğine sağlık

YÜCE YARATANA SONSUZ HAMD SENA VE ŞÜKÜRLER OLSUN MEVLAM BU GÜNLERİMİZ ARATMASIN AMİN B)B)B)

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM HAFİZE ANNEM.ALDIĞIM NEFES ADEDİNCE ŞÜKREDİYORUM VE ŞÜKREDEBİLDİĞİM İÇİN DE ŞÜKREDİYORUM.RABBİMİ VE RASULUNU ÇOK SEVİYORUM...B)B)B)
BİR KERE DAHA HATIRLATTIĞIN İÇİN DE ALLAH RAZI OLSUN SENDEN.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

YÜCE RABBİMİN HERGÜNÜNE SAYISIZ ŞÜKÜRLER OLSUNB)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

cennet_agaci yazdı:
S.A Hafize annem emeğine sağlık halmıze sonsuz şükürler olsun inş Selam ve Dua ile...S.A
B)B)B):(:(:(B)B)B) Rabbim herkesin yardımcısı olsun inş

Aleykümselam

Şükretmek

10/59- De ki: “Allah’ın size indirdiği; sizin de, bir kısmını helâl, bir kısmını haram kıldığınız rızıklar hakkında ne dersiniz?” De ki: “Bunun için Allah mı size izin verdi, yoksa Allah’a iftira mı ediyorsunuz?”

10/60- Allah’a karşı yalan uyduranların, kıyamet günü hakkındaki zanları nedir? Şüphesiz Allah insanlara karşı çok lütufkârdır, fakat onların çoğu (O’nun nimetlerine) şükretmezler

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

ADALETIMAHZA yazdı:
S.A.ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN.ALLAH RAZI OLSUN.BİZE BUNU SIK SIK HATIRLATIN.A.E.O.

Aleykümselam

12/37- Yûsuf dedi ki: “Sizin yiyeceğiniz yemek size gelmeden önce onun ne olduğunu bildiririm. Bu, bana Rabbimin öğrettiklerindendir. Ben, Allah’a inanmayan ve ahireti inkar eden bir milletin dinini bıraktım.”

12/38- “Atalarım İbrahim, İshak ve Yakub’un dinine uydum. Bizim Allah’a herhangi bir şeyi ortak koşmamız (söz konusu) olamaz. Bu, bize ve insanlara Allah’ın bir lütfudur, fakat insanların çoğu şükretmezler.”

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt