Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

***EFENDİMİZİN ŞEYTANLA SOHBETİ*** (1 Kullanıcı)

sevil1

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ***EFENDİMİZİN ŞEYTANLA SOHBETİ***

EY GÜNAHKARLAR!BUGÜN BİR TARAFA AYRILIN!EY ADEM OĞULLARI! BEN SİZE;
"ŞEYTANA KULLUK ETMEYİN TAPMAYIN ÇÜNKÜ O,SİZİN APAÇIK DÜŞMANINIZDIR.BANA KULLUK EDİN,İŞTE DOĞRU YOL BUDUR."DİYE BİLDİRİP EMRETMEDİMMİ?YASİN/59-60-61

İŞTE YÜCE ALLAH, İNSANLARI BÖYLECE UYARMAKTADIR.
RABBİM CÜMLEMİZİ ŞEYTAN ŞERRİNDEN KORUSUN AMİN

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

sevil1 yazdı:
EY GÜNAHKARLAR!BUGÜN BİR TARAFA AYRILIN!EY ADEM OĞULLARI! BEN SİZE;
"ŞEYTANA KULLUK ETMEYİN TAPMAYIN ÇÜNKÜ O,SİZİN APAÇIK DÜŞMANINIZDIR.BANA KULLUK EDİN,İŞTE DOĞRU YOL BUDUR."DİYE BİLDİRİP EMRETMEDİMMİ?YASİN/59-60-61

İŞTE YÜCE ALLAH, İNSANLARI BÖYLECE UYARMAKTADIR.
RABBİM CÜMLEMİZİ ŞEYTAN ŞERRİNDEN KORUSUN AMİN

S.A

AMİN İNŞAALLAH...ALLAH CC RAZI OLSUN...

metfamu

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. Allah razı olsun gerçekten alınacak çok şey var.bilmek ,bilmek, dostu düşmanı bilmek ve ona göre önlemleri almak
şeytan istemesede bize Rabbimin izniyle her şeyi anlatmış.şimdi bize ve her akıllı insana düşen o ki o lainin tuzaklarına düşmemek.davranışlarımızı tartmak .
davranışlarımızla kimi sevindiriyoruz.nasıl efendimizin hareketlerini yaparak şefaati umuyorsak şeytanın sevdiği davranışlardan uzak kalarakta onun nefretini kazanalım inşaallah.
Rabbim ŞEYTANIN VE ŞEYTANLAŞMIŞ İNSANLARIN şerrinden bizleri muhafaza eylesin.her hareketimizde efendimizi sevindirmek ve şefaatine nail olmak nasip eylesin.
Allah'a cc emanet olun

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

metfamu yazdı:
s.a. Allah razı olsun gerçekten alınacak çok şey var.bilmek ,bilmek, dostu düşmanı bilmek ve ona göre önlemleri almak
şeytan istemesede bize Rabbimin izniyle her şeyi anlatmış.şimdi bize ve her akıllı insana düşen o ki o lainin tuzaklarına düşmemek.davranışlarımızı tartmak .
davranışlarımızla kimi sevindiriyoruz.nasıl efendimizin hareketlerini yaparak şefaati umuyorsak şeytanın sevdiği davranışlardan uzak kalarakta onun nefretini kazanalım inşaallah.
Rabbim ŞEYTANIN VE ŞEYTANLAŞMIŞ İNSANLARIN şerrinden bizleri muhafaza eylesin.her hareketimizde efendimizi sevindirmek ve şefaatine nail olmak nasip eylesin.
Allah'a cc emanet olun

A.S

ŞEYTANIN BİZE ULAŞMASINDAKİ EN ETKİLİ YOLU YİNE KENDİNE TABİ OLAN İNSANLARDIR...O YÜZDEN ŞEYTAN KADAR İNSAN KILIĞINDAKKİ ŞEYTANADA DİKKAT EDELİM...SOKAKLARDA CADDELERDE 1 SAAT GÖZLEM YAPMAMIZ YETERLİ...ŞEYTANIN BENİM İKAMETİM PAZAR YERLERİDİR SÖZÜ BUNU DOĞRULIYOR...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt