Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

EFENDIMIZI RUYADA GORMEK (1 Kullanıcı)

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: EFENDIMIZI RUYADA GORMEK

filiz_58 yazdı:
Gerçekten efendimizi(s.a.v) rüyada gören insanların bin yıl nafile ibadet etmiş kadar sevap kazandığını biliyorum ALLAH herkese nasib etsin inş. özellikle cuma günleri okunan salavat-ı şerifelerin efendimize bizzat ulaştığı hadislerle bildirilmiş çok çok selavat okuyalım Allah'a emanet olun.

ALLAH RAZI OLSUN, BENDE BİLMİYORDUM BUNU ... SAĞOLASIN KARDEŞİM ...

meryem02

Kayıtlı Kullanıcı

slmunaleykum.Ben O'nu hic gormedim ruyamda,ama ne kadar cok gormeyi istiyorum...Ama demekki yeterince istememisim ki hic gormedim.

karapece

Kayıtlı Kullanıcı

ONU RÜYADA GÖRMEK ÖYLE BİR DUYGU Kİ HANİ MEKKE VE MEDİNEYE GİDENLER GELDİKLERİNDE BİR DAHA İSTİYOR ORALARDAN BAHSEDİLİRKEN ÖZLEMLERİNDEN AĞLIYORLAR YA İŞTE BENDE BİR SENEDİR ONUN ÖZLEMİNİ TAŞIYORUM VE ŞUAN DA BİLE ONDAN BAHSEDERKEN ÖZLEMİMİ İÇİMDE TUTAMIYIRUM RABBİM TÜM SEVENLERE ONU GÖRMEYİ NASİB ETSİN ŞUANDA BENİ DUYMASI TEMENNİSİ İLE YA RESULALLAH SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇOOOOOK ÖZLÜYORUM NE OLUR GEL ARTIK BU YAZIYI OKUYAN KARDEŞLERİM NE OLUR DUA EDİN İNANIN ŞUANDA NEFES ALIŞLARIM DEĞİŞTİ ONU ÇOK SEVİYORUM ONUN HATRINA DUA EDİN

irem44

Kayıtlı Kullanıcı

Ne büyük şereftir efendimizi rüyada görmek.onu gören ne mutlu ne mesuttur.Dilerim bizlerede nasip olur...

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

meryem02 yazdı:
slmunaleykum.Ben O'nu hic gormedim ruyamda,ama ne kadar cok gormeyi istiyorum...Ama demekki yeterince istememisim ki hic gormedim.

EVET BENDE HEP BUNU DUSUNUYORDUM VALLA DUYGULARIMI OKUDUN SANKI YUREKTEN ISTEMIYORUZ BELKIDE BILMIYORUM

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

irem44 yazdı:
Ne büyük şereftir efendimizi rüyada görmek.onu gören ne mutlu ne mesuttur.Dilerim bizlerede nasip olur...

INSALLAH AMIN DIYELIM IREM HANIM

takan

Kayıtlı Kullanıcı

PEYGAMBERİMİZİ RÜYADA GÖRMEK NE GÜZEL Bİ DUYGUDUR.
ALLAH RAZI OLSUN....

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

çooooooooooookkkkkkkkk mutluyum hamdolsun rabbime hamdolsun almlerin sahibine .

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED.ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED.RABBİM BİZLERİ NE OLUR ONA LAİK BİR ÜMMET OLABİLMEYİ NASİP ET

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN KARDEŞLERİM ALLAH İNŞALLAH HEPİMİZE GÖRMEYİ GÖRENLEREDE TEKRAR TEKRAR GÖRMEYİ NASİP ETSİN BENDE ÇOK İSTİYORUM. İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA GÖRÜRÜZ.(AMİN)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt