Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DÜNYA BOŞ (1 Kullanıcı)

onur34

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH(CC)DİYORKİ BEN DÜNYAYI GERCEKTEN SEVSEYDİM ONDAN KAFİRLERE YARARLANDIRMAZDIM.

------ ALLAH DÜNYAYI SEVENİ SEVMEZ--------

tekin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DÜNYA BOŞ

allah razı olsun onur sendende hepimizdende

nursena72

Kayıtlı Kullanıcı

ALAH RAZI OLSUN . GERÇEKTEN DE ALLAH(C.C) DÜNYAYA DEĞER VERSEYDİ AHİR ZAMAN PEYGAMBERİ RESULULLAH (A.S.V) 'I DÜNYADA BIRAKIRDI.BU YÜZDEN BİZDE DÜNYAYA DEĞER VERMEMELİ VE ŞEYTANIN HİLESİNE KAPILMAYALIM.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

içinde dünya sevgisi olanda ALLAH korkusu pek olmaz ne diyor Rabia-tül Adviyye Hazretleri ne buyuruyor. Ey Rabbim Dünyayı isteyene Dünyalık rızkımı ver Ahireti isteyen kardeşlerime Ahretteki alacaklarımı ver. Ben seni isterim çün ki o ilahi rıza meyvesinden dünyada ttanlardan rabbim bizlerede dünyada yok olmak nasip etsin. Evliyaullahta bir zat şöyle buyuruyor... HERŞEY YOKTUR BENDE YOKUM HEMEN ANCAK SEV VARSIN CENAB - I RABBİM...

onur34

Kayıtlı Kullanıcı

HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLERİM

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşim.Allah(CC) razı olsun...bu dünya sadece bizim imtihan yerimiz..rabbim yolundan ayımasın..SELAMETLE..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt