Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dünden bugüne edep geleneğimiz (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
2316.jpg

Dünden Bugüne

EDEP GELENEĞİMİZ

Haluk Sena Arı - Kadriye Bayraktar

"Dünden Bugüne Edep Geleneğimiz" Radyo Onbeş'te yapılan "Edep Sohbetleri" programının kitaplaştırılmış; kitaplaşırken de şiirlerle, hikayelerle, resimlerle zenginleştirilmiş hali.

Bu kitabı okurken Osmanlı terbiyesi ile yetişmiş son şahsiyetlerin davranış biçimlerini görecek, göç ederken bıraktıkları hoş sedanın sesini duyar gibi olacaksınız. Kaybedilmiş bir hazinenin güzelliklerini yeniden elde etmek isteyenler için...

Semerkand Pazarlama | Dünden Bugüne Edep Geleneğimiz | Edebiyat Dizisi | Haluk Sena Arı - Kadriye Bayraktar - Semerkand Pazarlama | Pazarlama | Semerkand Dergisi | İndirimli Kitap CD VCD DVD ve ALKOLSÜZ Kozmetik Ürünleri Satış Noktası

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Kitabı okudum. Benim açımdan çok hoş bir kitap diyebilirim. Resimlerle ve sık sık menkıbelerle zenginleştirilmiş. Ailevi, mimari,ticari gibi akla gelecek her anlamda edebi manada ne gibi güzelliklerimiz var ve biz neleri yitirmişiz bunu öğrendim diyebilirim. Tavsiye ederim...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt