Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duaya ihtiyacı olan bütün kardeşlerimiz için İhlas hatmi (1 Kullanıcı)

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
S.a arkadaşlar banada 500 ihlas yazın okunmuş olarak

sağolasın inşallah zühre kardeşim...

ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin(Hayır kapılarımızın açılması tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

57. İHLAS SURESİ

leyla..............................500
kalbiminurlandır..............570 (okundu)
yılmazcan amca.............2000 (okundu)
namaz1.........................50
buğday tanesi.................150 (okundu)
allies.............................400
kırıktesti.........................30 (okundu)
yasemin01....................770 (okundu)
penyezz........................130 (okundu)
sevvda..........................100(okundu)
didmer..........................300 (okundu)
yagmurbey....................1.775 (okundu)
nermindemir...................100
mutlukul........................100 (okundu)
kardelele.......................100 (okundu)
atris.............................250
sevgipınarıözlem............200
hayal_8100.................50
ZÜHRE_........................500 (okundu)

okunan....8.447
kalan.......1.553

iştiraklerinizi bekliyoruz Mevlam kabul etsin inşALLAH

fatmaşen

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RIZASI İÇİN OKUMADAN GEÇMEYİNselamün aleyküm arkadaşlar
benim bir sorunum var bunu sizlerle paylaşmak istiyorum ve bu konuda dualarınıza ihtiyacım var
benim sorunum şu benim çocugum olmuyor dr gittik bir sorun bulamadıkları için tedavi falanda olamıyoruz 3 yılımıza girdik sizlerden çocugum olması için gönülden dualarınızı bekliyorum çok çaresizim eger sizlerinde bir sorunu olursa inanın elimden geldiği kadar bende sizler için dua edecegim ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIMCI OLUN DUALARINIZA İHTİYACIM VAR KARDEŞLERİM...

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RIZASI İÇİN OKUMADAN GEÇMEYİNselamün aleyküm arkadaşlar
benim bir sorunum var bunu sizlerle paylaşmak istiyorum ve bu konuda dualarınıza ihtiyacım var
benim sorunum şu benim çocugum olmuyor dr gittik bir sorun bulamadıkları için tedavi falanda olamıyoruz 3 yılımıza girdik sizlerden çocugum olması için gönülden dualarınızı bekliyorum çok çaresizim eger sizlerinde bir sorunu olursa inanın elimden geldiği kadar bende sizler için dua edecegim ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIMCI OLUN DUALARINIZA İHTİYACIM VAR KARDEŞLERİM...

kardeşimm kıyamam ya bak ne yapalım biliyormusun bizim bi gurubumuzu eş ve salih evlat için KURANI KERİMDEN ayetler okuyoruz hep beraber bir kardeimize 1000 adet.araya dahil edelim mi senıde senın için eş ayetini değil salih evlat için okunması gereken ayeti kerimeyi 2000 adet okuruz hep beraber inşALLAH ne dersin ekliyim mi

fatmaşen

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşimm kıyamam ya bak ne yapalım biliyormusun bizim bi gurubumuzu eş ve salih evlat için KURANI KERİMDEN ayetler okuyoruz hep beraber bir kardeimize 1000 adet.araya dahil edelim mi senıde senın için eş ayetini değil salih evlat için okunması gereken ayeti kerimeyi 2000 adet okuruz hep beraber inşALLAH ne dersin ekliyim mi

canım arkadaşım eklersen beni çok sevinirim ay cevabın beni o kadar çok mutlu ettiki :a15:ALLAH RAZI OLSUN SENDEN bende senin için dua ederim kardeşim rabbim seninde ne muradın varsa verir inş...:T

sevgipınarıözlem

Kayıtlı Kullanıcı
200 taneyi okudum....inşalllah 300 daha alıyorum..allah kabul etsin inşallah dualarımızı.......allah cümlemizden razı gelir inşallah

ozlemcuneyt

Kayıtlı Kullanıcı
ben 100 tane okudum ama okundu yazın demiştim eklenmemiş lisetedemi karışıklık oldu

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin(Hayır kapılarımızın açılması tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları İçin)

57. İHLAS SURESİ

yagmurbey....................2.025 (okundu)
sevgipınarıözlem............200 (okundu) + 300
özlemcüneyt.................100 (okundu)

okunan....8.725
kalan.......1.275

s.a 250 adet okunmuştur..

200 taneyi okudum....inşalllah 300 daha alıyorum..allah kabul etsin inşallah dualarımızı.......allah cümlemizden razı gelir inşallah

ben 100 tane okudum ama okundu yazın demiştim eklenmemiş lisetedemi karışıklık oldu
ve aleykumselam
kusura bakmayın yanlışlık olduysa.
allah kabul etsin inşallah
listede hata olmuş toplamda. düzelttim

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
canım arkadaşım eklersen beni çok sevinirim ay cevabın beni o kadar çok mutlu ettiki :a15:ALLAH RAZI OLSUN SENDEN bende senin için dua ederim kardeşim rabbim seninde ne muradın varsa verir inş...:T

tamam kardeşim hemen ekliyorum inşALLAH.RABBİM ENNNN hayırlsıdan ENNN sevimlisinden EENNN zekisinden EENNNN ahlaklısından EENNNN imalısından versin inşALLAH onunla yuvanız çok daha güzel olsun inşALLAH

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
canım benım listede 2300 adet okunmuş onuda ekle inşALLAH

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
bende 1.000 tane alayım en kısa zamanda okuyucam inşallah....::)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı

57. İHLAS SURESİ

yagmurbey....................2.025 (okundu)
sevgipınarıözlem............200 (okundu) + 300
özlemcüneyt.................100 (okundu)
küçükkul...................1000
körüğümün konusundan.............275

KALAN...........O
BİTTİ

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
2.İHLASI ŞERİF HATMIMIZDE BİTTİ İSTERSENIZ 3.YE GEÇELİM DAHA 15 EYLÜLE KADAR ÇOK VAR CANLAR NE DERSİNİZ.aslında 2.yi bitirelim sonra 41 bin ihlası şerif konmuza yönelelim diyecektim.ama o da bitmiş neredeyse daha 15 eylülede çok var bir taneye daha başlayalım isterseniz

benım konumdan 2025 adet arttı onuda ekleyip istersneiz başlayalım canlar

kalan.............

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

kadir gecesi için 3.ihlası şerif hatmi

Leyla..........................1000
ya mucib...........................100

okunan:1.100
kalan: 8.900

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selam Aleyküm kardeşlerim ALLAH hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
canım benım konuda 2025 adet okundu onuda ekle inşALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt