Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

duanizi bekliyorum can kardeslerim... (1 Kullanıcı)

MaVi_GüL

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum can kardeslerim,

basimdan gecen seneden bu yana cok kötü seyler gecti,konu cok uzun yazamiyorum bile, satirlara dökmek bile cok güc... :(
kisacasi söyle söyliyim,bir düsmanim var,ve rahat birakmiyor,halen daha tehtidler fln sürüyor,ailem ne kdrda arkamda olsa herseyden haberleride olsa, benim icimi korku aliyor,bunaliyorum ve bu dert beni yedi bitirdi... cok güclükle toparlaniyorum kardeslerim,yaradana sihindim tek ümidim rabbim, ama bilirsiniz,bir müslüman kardesin,diger kardesine yaptigi dualari rabbim asla geri cevirmez, sizlerden ricam benim icinde dua edin olurmu,seytan bu aralari benimle cok ugrasiyor:( sabrim tükenmekte gibi bir haldeyim :( rabbimizin rizasiyla bu intihandan cikmak istiyorum,nolur bu caresiz,aciz kardesinizi gece dua ederken duanizda unutmayin, rabbim sizlerden razi olsun,herseyin hayirlisini verir insallah,gönlünüzdekini hayirli kilsin,ne muradiniz varsa hayirlisiyla versin insallah, iki cihandada razi oldugu kullardan eylesin rabbim bizleri... rabbimin rahmeti üzerinize olsun...:a35:

MaVi_GüL

Kayıtlı Kullanıcı
:a17::a17:79.kere görüntülenmis ama bir dua edenim dahi olmamis :a17:
hayirlisiyla bu beladanda kurtulucam insAllahh,yinede hepinizden allah razi olsun kardeslerim...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
gönül dostum ben göremediğim için yardımcı olamadım.
ama şimdi senin için dua ediyorum.
ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
bende yenı gordum Rabbım yar ve yardımcınız olsun dua edicem inş.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Canım benim görmedim Rabbim yar ve yardımcın olsun Allah her zaman doğrunun haklı olanın yanındadır yapanlarında ellerine ayaklarına dolaşır hiç merak etme sen Allaha tevekkül et bekle Allaha emanet ol

SerkanMuhammedSAV

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum can kardeslerim,

basimdan gecen seneden bu yana cok kötü seyler gecti,konu cok uzun yazamiyorum bile, satirlara dökmek bile cok güc... :(
kisacasi söyle söyliyim,bir düsmanim var,ve rahat birakmiyor,halen daha tehtidler fln sürüyor,ailem ne kdrda arkamda olsa herseyden haberleride olsa, benim icimi korku aliyor,bunaliyorum ve bu dert beni yedi bitirdi... cok güclükle toparlaniyorum kardeslerim,yaradana sihindim tek ümidim rabbim, ama bilirsiniz,bir müslüman kardesin,diger kardesine yaptigi dualari rabbim asla geri cevirmez, sizlerden ricam benim icinde dua edin olurmu,seytan bu aralari benimle cok ugrasiyor:( sabrim tükenmekte gibi bir haldeyim :( rabbimizin rizasiyla bu intihandan cikmak istiyorum,nolur bu caresiz,aciz kardesinizi gece dua ederken duanizda unutmayin, rabbim sizlerden razi olsun,herseyin hayirlisini verir insallah,gönlünüzdekini hayirli kilsin,ne muradiniz varsa hayirlisiyla versin insallah, iki cihandada razi oldugu kullardan eylesin rabbim bizleri... rabbimin rahmeti üzerinize olsun...:a35:

Merak Etme Kardeşim Allahı kimse mağlup edemez birşey olmuyacak Sana görüceksin :)

MaVi_GüL

Kayıtlı Kullanıcı
dualarinizi görünce ne kadar cok sevindim bilemessinizzzz <3<3<3 :D
ALLAH RAZI OLSUN, CÜMLE ISLAMLA BIRLIKTE INSALLAHHH =))

SerkanMuhammedSAV

Kayıtlı Kullanıcı
Sendende Allah Razı olsun Kardeşim :) Niye korkuyosun ki Sonuçta Allaha dönüceksin Allah gecinden versin yok olma yok nasıl olsa :)

MaVi_GüL

Kayıtlı Kullanıcı
Canım benim görmedim Rabbim yar ve yardımcın olsun Allah her zaman doğrunun haklı olanın yanındadır yapanlarında ellerine ayaklarına dolaşır hiç merak etme sen Allaha tevekkül et bekle Allaha emanet ol

insallahhh,allah razi olsun ablacimm,zaten öyle yapiyorum rabbime sigindim ve bekliyorummm hayirlisini versin hepimizin hakkinda insallahh,9 ay oldu halq bekliyorum,sabrediyorum,sabretmeye calisiyorum, insallah bu sabrimin mükaafatini verecektir rabbim,ona güvenim sonsuz!! =))

MaVi_GüL

Kayıtlı Kullanıcı
Sendende Allah Razı olsun Kardeşim :) Niye korkuyosun ki Sonuçta Allaha dönüceksin Allah gecinden versin yok olma yok nasıl olsa :)

amin cümlemizden insallah,evet hakklisin kardesimde,cok büyük badiler attlattim,ve bu sefer cok uzun sürdü sürüyor,kendim yalnis birsey yaparim diye korkuyorum, sonucta seytan vesvesesi,kendi nefsimiz yetiyor ayagimizin kaymasina,sabretmekte bazen güclük cekiyorum bazende umursamiyorum,rabbime siginiyorum sadece...!!! =))

SerkanMuhammedSAV

Kayıtlı Kullanıcı
Sabret boşver bea Onlar kötü davransınlar İyilik İnsan olabilenlerin işidir Kardeşim sıkma canını Allah yardım eder Sabredenlerle beraberdir zaten :)))

MaVi_GüL

Kayıtlı Kullanıcı
Sabret boşver bea Onlar kötü davransınlar İyilik İnsan olabilenlerin işidir Kardeşim sıkma canını Allah yardım eder Sabredenlerle beraberdir zaten :)))

evet hakklisin ona amenna ztn kardesim,insallahhh,sabrediyorum ztn,dua etmekten, rabbime siginmaktan baska carem yok,aciz bir kulum,görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler...!! =)

SerkanMuhammedSAV

Kayıtlı Kullanıcı
Sendende Allah Razı olsun :) Mutlu olmana Sevindim Allah devamını getirsin :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt