Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Duâ" Kardeşliği >>Kur'an Okuya biliyormusunuz<< (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dolunayhilal

Kayıtlı Kullanıcı
Arapça Kurani Kerim Okumasini Tam Bilmiyorum Yanliş Okurum Diye Genelde Latinceden Okuyorum

huma

Kayıtlı Kullanıcı
B)allahın izniyle okuyabiliyoruz benimde bir duam bulunursa sevinirim allah kabul etsin

kbraa

Kayıtlı Kullanıcı
EVET BENDE OKURUM COK GÜZEL BİR FİKİR ALLAH RAZI OLSUN....:d

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum bende Kur'an okuyabiliyorum.size yardimci olabilirsem sevinirim.AEO

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM BENDE KATILMAK İSTİYORUM KURAN'I KERİM OKUMASINI BİLİYORUM
ALLAH'A EMANET OLUN

rojhat

Kayıtlı Kullanıcı
ben kuran-I kerim okuyabiliyorum ama duz okuyorum tecvitsiz her persembe aksami yasin suresini okuyor olmuslerin ruhuna gonderiyorum

kehribar35

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.kuranı kerimi arabçasından okuyabiliyorum.ben de katılabilirim.

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı
:(:(:(hadi ümmet_i muhammed, kuran_ı kerim bizlere şahitlik ettiğinde inşallah rabbim günahlarımızı biraz olsun hafifletsin..

ne olur banada yardımcı olun ben henüz elifi besini bilmiyorum hep gözüm düşüyor okuyanlara ve hıçkıra hıçhıkra aglıyorum utanıyorum ama ögrenmeliyim hamdolsun 3 cocumun 3de okuyor oyüzden cok mutluyum hamdolsun allahım hayırlı geceler kardeşlerim

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bukadar çok forum açılınca bunları göremiyoruz eğer mümkünse ben yeni gördüm bende okuyorum eger yer varsa katılmak isterim dua kardeşliğine rabbime emanet olun birde size mektubat hakkında soru sormuştum sorum mektubatı kırık manalıdanmı yazıyorsunuz yoksa sırf açıklamalı olandanmı cevaplandırırsanız benim için iyi olur rabbime emanet olun

latifilmezli

Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim bende kuranı kerımı okuyorum sevs seve katılırm allah hepınizden razı olsun

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum bende KURAN biliyorum ve okumayida cok seviyorum her an hazirim basliyacagin zamani bildir yeter

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
kuran OKUMAYA BASLANDIMI EVET SE NASIL KATILACAGIM HERHHANGI BIR CUZ MÜ VERIYORSUNUZ HANI DOST TV DE KANDILLERDE ISTEDIGIMIZ GIBI YOKSA SIZ BASKA BIR YONTEM MI KULLANIYORSUNUZ ACIKLARSANIZ SEVINIRIM allaha emanet olun

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
özür harfleri yanlis yazdim KURANIMIZI VE ALLAHA EMANET OLUN yazisini büyük yazacaktim

muddessir

Kayıtlı Kullanıcı
bende okumak isterim sizlerle birlikte yalnız ne okuyacağımı ve ne zaman okuyacağımı belirtin devamlı okumaya çalışırım inş.​

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
S:A. aska mecnun kardesim yeniden soruyorum ALLAHIN izniyle ne zaman basliyoruz okumaya veya basladinizmi bilgi verirseniz sevinirim
ALLAHA emenet ol

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
S,A, güzel kardesim bir KURAN okuyalim diye cok güzel bir öneride-teklifte bulundunuz ve okadar cok ilgilenen varki fakat ne zaman nasil baslancak diye bir sey söylemediniz!!! benim bir fikrim var tabi onaylarsaniz dost tv de MUBAREK KANDIL"LERDE tlf acip CÜZ aliyoruz ve bir kac hafta icinde hatim indiriyoruz.mesela her HZ: KURANI okumak isteyen buraya bakip kimin hangi CÜZ okudugunu görüp kendisinin okuyacagi CÜZ:Ü YAZAR VE BÖYLECE TEK BIR HATIM DEGIL DAHA COK INDIRMIS OLURUZ: böyle birseyde yapabiliriz bence okadar cok okumak isteyenler varki beklemenin ne anlami var her saniye her dakika kutsaldir tabiki bu benim fikrim yanlis anlasilmak istemem ALLAHA EMENET OLUN

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Aşka Mecnun Kardeşim Yeni Gördüm Malesef.bende Katilmak Istiyorum.affedin Bir Sorum Var Fatihadan Başlayarak Diyorsunuz Ya Fatihadan Sonra Bakara Suresinden Yani Birinci Cüzden Mi Okuyacağiz Yoksa Fatiha Okuyup Yasin Okuyup Duami Edecez.kusura Bakmayin Mesajlarin çoğunu Okudum Ama Anlayamadim Hakkinizi Helal Edin Selametle.....

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam.....

-Bakara suresinden devam inşALLAH Arapça kur'an-ı Kerimi okumasını bilmeyenler Türkçesinden yasin-i Şerif okuya bilirler. ALLAH c.c. kabul buyursun inşALLAH selam ve dua ile kalınız

S.A.ABİ RAMAZANDA HATİM BİTİNCE HEMEN BAŞTAN BAŞLAMIŞTIM KALDIĞIM YERDEN DEVAM ETSEM OLUR MU..

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa aşka mecnun kardeşim.bu formlara bakınca içim cız edyor .kuran bilmediğim için katılamıyorum.keşke bilsemde bende katılsam.müslümanım diyoruz ama kuran bilmiyoruz .nekadar acı değilmi?ama bugünlerde bu konuya fena taktım.inşallah habewr bekliyorum öğrenicem ve bende size katılıcam.allah yardımcınız olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt