Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Duâ" Kardeşliği >>Kur'an Okuya biliyormusunuz<< (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berraozkal

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kuran-ı Kerim okuya bilen var mı?

biliyorum fakat seri okuyamıyorum eğer benide kabul ederseniz inşallah ilerletirim diye düşünüyorum cümlenizden şimdiden ALLAH razı olsun kardeşlerim

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Selamünaleyküm;

Hiç birşey için geç değilsiniz! sizede temiz bir sayfa acabileceğim dua defterim hala mevcut. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin inşAllah

Her perşembe saat 23:30 dualarda buluşalım Kuranda semada Allahın huzurunda buluşalım Tövbe edip Afdilenelim inşAllah! Dualarda onumayın selameyle

mmhn

Kayıtlı Kullanıcı

çok özür dilerim ama ben bayagı bi geç kalmışım:( ama katılmak istiyorum.perşembe günleri okunacak degilmi hem yasin okurum hemde cuma suresi.tabi hala daha devam ediyorsanız bu perşembe başlıyorum okumaya.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

sayın yöneticim!!!!ben daha yeni öğreniyorum yani öğrendim inşallah ama heceliyorum daha ve hergün kendi kendime işten gelince enaz 1 sayfa okumaya çalışıyorum,şimdi size katılmayı çok istiyorum ama başımda biri olmadan da korkuyorum açıkcası en iyisi ben iyce sökmeden katılmıyım size,dua edin de çabuk sökiymm,A.E.O B)B)B)

bahar56

Kayıtlı Kullanıcı

Ben de Kur-anı Kerim okumasını biliyorum.Ben de seve seveKuran okuma grubuna katılmak istiyorum.Selam ve dua ile..

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

yakalzey yazdı:
sayın yöneticim!!!!ben daha yeni öğreniyorum yani öğrendim inşallah ama heceliyorum daha ve hergün kendi kendime işten gelince enaz 1 sayfa okumaya çalışıyorum,şimdi size katılmayı çok istiyorum ama başımda biri olmadan da korkuyorum açıkcası en iyisi ben iyce sökmeden katılmıyım size,dua edin de çabuk sökiymm,A.E.O B)B)B)

SELAMÜNALEYKÜM;

ARAMIZA HOŞGELDİNİZ HİÇ BİRŞEY İÇİN GEÇ DEĞİLDİR HER ZAMAN ARAMIZA DAİM SİZNİZ İNŞALLAH RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN TEZZAMANDA KAVRAMAYI NASİP ETSİN SİZE VEDE DİĞER KARDEŞLERİMİZE AMA BURDAN DUYUTRULUR TÜRKÇESİNDEN KOKUMAKTA GEÇERLİDİR BOŞ DURMAYALIM KATILIMLARIMIZLA DUA EDELİM KARDEŞLERİMİZE İNŞALLAH

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN .TÜRKÇE AÇIKLAMASINDAN MI ,OKUNUŞUNDAN MI ????TABİKİİİ HEMEN BENİ YÖNLENDİRİRMİSİNİZ LÜTFEN YANİ ÖDEVİMİ SÖYLERMİSİNİZ NE OKUMAM GEREKTİĞİNİ ..ÖDEVİMİ BEKLİYORUM HEYECANLA SELAM VE DUA İLE B)

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

aska mecnun yazdı:
Selamünaleyküm;

Hiç birşey için geç değilsiniz! sizede temiz bir sayfa acabileceğim dua defterim hala mevcut. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin inşAllah

Her perşembe saat 23:30 dualarda buluşalım Kuranda semada Allahın huzurunda buluşalım Tövbe edip Afdilenelim inşAllah! Dualarda onumayın selameyle

A.S.ASKA MECNUN KARDEŞ,ALLAHIN İZNİYLE HER PERŞEMBEYİ HER GECE YAPTIM.TEBAREKE Yİ DE OKUYORUM.İNŞAALLAH YENİ ÖĞRENEN ARKADAŞLARA TAVSİYEM YASİN-İ ŞERİF İ OKUMAYA ÇALIŞSINLAR,MANEVİ OLARAK KURAN IN KALBİ OLDUĞU GİBİ OKUNUŞ OLARAK DA YASİN İ OKUYAN DİĞER SURELERİ DE ÇOK RAHAT OKUYABİLİR İNŞAALLAH.SELAM VE DUA İLE......

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
Selamünaleyküm;

S.A KARDEŞİM BEN 23.30 DAN SONRA MÜSAİT OLMUYORUM YANİ BİŞİLER ÇIKIYO AMA İÇİM RAHAT OLMUYO SÖZ VERDİM GİBİ YAA.NAMAZI ERKEN KILINCA ARKASINDAN OKUYORUM OLMAZ MI EN AZINDAN SADECE PERŞEMBE23.30 DA OKUYUM...HABERİNİZ OLSUN RAHATSIZ OLUYORUM SANKİ OLMUYOMUŞ GİBİ YANİ ANLATABİLDİM Mİ DERDİMİ AŞKA MECNUN KARDEŞİM:( K.S.E.O SELAMETLEE

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

yakalzey yazdı:
ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN .TÜRKÇE AÇIKLAMASINDAN MI ,OKUNUŞUNDAN MI ????TABİKİİİ HEMEN BENİ YÖNLENDİRİRMİSİNİZ LÜTFEN YANİ ÖDEVİMİ SÖYLERMİSİNİZ NE OKUMAM GEREKTİĞİNİ ..ÖDEVİMİ BEKLİYORUM HEYECANLA SELAM VE DUA İLE B)

amin ecmian inşAllah Fatiha suresinden başlayın her perşembe 23:30 yasin-i şerifi Türçkesinden okuyun arapçasını iyi kavrayana kadar Allah'a emanet olun selam ve dua ile

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Avukat yazdı:
aska mecnun yazdı:
Selamünaleyküm;

A.S.ASKA MECNUN KARDEŞ,ALLAHIN İZNİYLE HER PERŞEMBEYİ HER GECE YAPTIM.TEBAREKE Yİ DE OKUYORUM.İNŞAALLAH YENİ ÖĞRENEN ARKADAŞLARA TAVSİYEM YASİN-İ ŞERİF İ OKUMAYA ÇALIŞSINLAR,MANEVİ OLARAK KURAN IN KALBİ OLDUĞU GİBİ OKUNUŞ OLARAK DA YASİN İ OKUYAN DİĞER SURELERİ DE ÇOK RAHAT OKUYABİLİR İNŞAALLAH.SELAM VE DUA İLE......

Allah razı olsun abla teşekkür ederim Allah kabul etsin duaları9nızda unutmayın benide kardeşlerimizde inşAllah

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

makinaci06 yazdı:
aska mecnun yazdı:
Selamünaleyküm;

S.A KARDEŞİM BEN 23.30 DAN SONRA MÜSAİT OLMUYORUM YANİ BİŞİLER ÇIKIYO AMA İÇİM RAHAT OLMUYO SÖZ VERDİM GİBİ YAA.NAMAZI ERKEN KILINCA ARKASINDAN OKUYORUM OLMAZ MI EN AZINDAN SADECE PERŞEMBE23.30 DA OKUYUM...HABERİNİZ OLSUN RAHATSIZ OLUYORUM SANKİ OLMUYOMUŞ GİBİ YANİ ANLATABİLDİM Mİ DERDİMİ AŞKA MECNUN KARDEŞİM:( K.S.E.O SELAMETLEE

olur kardeşim namazınızdan sonra kılın olsun sonuçta perşembe akşamaı oluyor Allah kabul etsin ama okumayı imhmal etmeyelim inşAllah selametle dua edin inşAllah

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
yakalzey yazdı:

amin ecmian inşAllah Fatiha suresinden başlayın her perşembe 23:30 yasin-i şerifi Türçkesinden okuyun arapçasını iyi kavrayana kadar Allah'a emanet olun selam ve dua ile
Allah razı olsun kardeşim türkçe okunuşuyla okuycam inşallah ama her perşembe diil hergün okuycam inş.Allaha emanet selam ve dua ileB)

esmanurca

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH C;C HEPINIZIN BU YUREK COSKUSUNU DAIM EYLESIN:::ben arapca bilmiyorum yasinimi insallah turkceden nasip olan cuma geceleri okurum ALLAH C;C okudugum gibi kabul buyursun insallah ve beni affetsin efendimize s.a.s ashab kiramina ehli beytine silsilei alliye hzlerine selam olsun yurekten dualarinizin icinde olmak istiyorummmm

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

esmanurca yazdı:
ALLAH C;C HEPINIZIN BU YUREK COSKUSUNU DAIM EYLESIN:::ben arapca bilmiyorum yasinimi insallah turkceden nasip olan cuma geceleri okurum ALLAH C;C okudugum gibi kabul buyursun insallah ve beni affetsin efendimize s.a.s ashab kiramina ehli beytine silsilei alliye hzlerine selam olsun yurekten dualarinizin icinde olmak istiyorummmm

Allah razı olsun Rabbim ibadetlerinizi kabul buyursun inşAllah Rabbim yar ve tardımcınız yardımcımız olsun inşAllah selam ve dua ile

metfamu

Kayıtlı Kullanıcı

esselamü aleyküm.sitenizle yeni tanıştım ve aktiveteleriniz hakkında hiç bir bilgim yok bende katılmak isterim.kuran okumayı biliyorum rabbimin izin verdiği müddetçe bende iştirak etmek isterim.beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim .ne zaman nekadar hangi sureyi okuyacağım.yalnız ben her zaman giremeyebiliyorum mesaj yollarsanız memnun olurum.allaha emanet olun selam ve dua ile

hafiz mehmet

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm abim ALLAHa şükürler olsunki hafızlığı bana nasip etti kuranı çok şükür ezbere biliyorum ne kadar istersen okurum bana bilgi ve yeterki selam ve dua ile ALLAH a emanet ol

duru es

Kayıtlı Kullanıcı

ben de katılabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt