Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<<dua bölümdeki biten konulari silmeye davet ediyorum>> (3 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamüaleykum...

Esselamüaleykum...

Dua Listesine kaydırdım kardeşim...
İnşallah herkes biten konuları için buraya uğrar...

berat05

Yönetici
vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuhu

vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuhu

Maaşallah Mavci abimiz...iyi yapmışsınız...tüm kardeşlerimiz görür

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm,bitmiş ve eski konulari bildirmenizi rica etmiştik.
Pek bildirim olmadi şu ana kadar.
Yarindan sonra çok eski ve bitmiş konulardan başlayarak silme işlemini başlatmayi uygun görüyorum.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Herkesin yaptığını Rabbim görüyor canla başla çalışan kardeşlerimizi kimse zaten inkar etmiyor:(
Hepimiz Allah rızası için burdayız eğer Allah rızası için birşeyler yapıyorsak ne mutlu bizlere.
Selam ve dua selametla kalınız.

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm kardeşim allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin rabbim.
Herkesin yaptığını rabbim görüyor canla başla çalışan kardeşlerimizi kimse zaten inkar etmiyor:(
hepimiz allah rızası için burdayız eğer allah rızası için birşeyler yapıyorsak ne mutlu bizlere.
Selam ve dua selametla kalınız.

amin amin,kardeşim.
Inşaallah hayirla sonuçlanir.
Rabbim size de sağlik sihhat versin,tüm sikintilarinizi gidersin.
Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Biten konuları olan kardeşlerimiz konular aynı olan kardeşlerimiz konularımızı hep beraber birleştirip öyle okuyalı lüften konular atık tek tek açılmasın gerçekten dua bölümündeki konular çok birikte gönül ister ki her kardeşimizin duasına katılalım ama herkese tek tek yardım imkanıda olmuyor maalesef hep beraber olursa konular aynı anda birbirimize Allah rızası için yardım ederiz Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt