Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua Bekleyen HACI ADAYLARIMIZ: Mavci,Leyla, kardele... (1 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum ve rahmetullah gonuldaslaaar :)
Bakin size mujdeli haberlerim vaar. Site moderatorlerimizden mavci agabey ve esi, ayrica ablamiz, canimiz Leyla-1, kardele ablamizin da hac kayitlarinin baslamasiyla birlikte niyetlerini almislar.
Onlar icin dua edelim ve guzel dileklerde bulunalim insaallah.
Ben dilemistim ama yine soyluyorum.

Insaallah Rabbim size benim gormeye layik olmadigim o kutsal topraklari, Medine'mi, Mekke'mi gormeyi nasip eder. Kabe'yi opersiniz alnindan, insaallah. Dondugunuzde gunahlardan arinmis olarak donersiniz.
Eger giderseniz, bizden de selam soyleyin emi :gulegule

Ayrica _Tuva kardesimizin anne babasi ve deniz yildizinin, canimin anne ve babasina da dua bekliyoruz :)

Haydi, siz de duanizi eksik etmeyin, bu gonlunu bizden esirgemeyen insanlara..

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ben senin yazdığın eklediğin içden duana amin amin amin diyorum inş nasip olur gidip gelirler bende yazılacakdım ama malesef kızım evlnecek biraz zor benim içinde edermisin kardeşim kimbilir belki kabul olur olmayacak bir yerden sebeb çıkar ve oraya o güzel beldeye gitmek nasip olur cümle din kardeşlerime ve evlatlarımıza inş ALLAH c.c. emanet olun

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Bizmi onlara dua edelim onlarmı bize ? :)

çok sevindim :)
İnşaALLAH ALLAH katında makbül ve çok kıymetli bir yeri olur hacılığınız :) hayırlısıyla gider gelirsiniz :)
Selamlarımızı söyleyin ve bizleride unutmayın inşaALLAH dualarınızda :)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
canım tabiki bizler edeçeğiz sen o şekilde konu açmışınya bende ekleme yaptım bizler içinde duanın içine al hacca gitmek nasip olsun onu demek isdedim

_Tuva

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum ve rahmetullah gonuldaslaaar :)
Bakin size mujdeli haberlerim vaar. Site moderatorlerimizden mavci agabey ve esi, ayrica ablamiz, canimiz Leyla-1 hac kayitlarinin baslamasiyla birlikte niyetlerini almislar.
Onlar icin dua edelim ve guzel dileklerde bulunalim insaallah.
Ben dilemistim ama yine soyluyorum.
Insaallah Rabbim size benim gormeye layik olmadigim o kutsal topraklari, Medine'mi, Mekke'mi gormeyi nasip eder. Kabe'yi opersiniz alnindan, insaallah. Dondugunuzde gunahlardan arinmis olarak donersiniz.
Eger giderseniz, bizden de selam soyleyin emi :gulegule
Haydi, siz de duanizi eksik etmeyin, bu gonlunu bizden esirgemeyen insanlara..

Bende hayırlısı ile bugün annem ve babamdan habersiz kayıtlarını yaptırdım.Çıkarsa büyük bir süpriz olacak inşallah.Nasip meselesi ama,dualarımda annemlerin yanına onlarıda eklesem fena olmaz galiba :) İnşallah bu sefer Rabbimin nasipli kulları arasındadırlar... Sizlerde dualarınızda bizimkileri unutmayın,hadi hayırlısı.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
ALLAH' ım hacca niyet etmiş kardeşlerimin hayırlısı ile hac farizasını eda etmelerini ve sağsalim sevenlerine kavuşmalarını ve bütün bu yolculuk sırasında ve ebedi sabırlar ihsan eyle. Senin rızanı kazanarak günahları affedilmiş şekilde tertemiz dönmelerini nasip et. Mübarek beldelerin manevi hazzı ile dönüp hayatlarını bu aşk ve şevkle idame etmelerini nasip et. Amin....

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım bizlerede o mübarek yeri görmeyi nasip et yarabbim aminnnn :a36: :a33:

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim tüm adayların ve aday olmayanların bile oraları görmesini nasip etsin inşaallah hayırlısıyla giderlerde bizdende selam götürürler inşaallah rabbimden tek isteğim bu gözler dünyadayken cenneti görsün inşaallah medine sokaklarında gezmek isterim beytullahı seyretmek ona doyamamak ya rab sen herkese nasip et amin amin amin..

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Bende hayırlısı ile bugün annem ve babamdan habersiz kayıtlarını yaptırdım.Çıkarsa büyük bir süpriz olacak inşallah.Nasip meselesi ama,dualarımda annemlerin yanına onlarıda eklesem fena olmaz galiba :) İnşallah bu sefer Rabbimin nasipli kulları arasındadırlar... Sizlerde dualarınızda bizimkileri unutmayın,hadi hayırlısı.

Bizde ekleyelim ne olacak can? :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH' ım hacca niyet etmiş kardeşlerimin hayırlısı ile hac farizasını eda etmelerini ve sağsalim sevenlerine kavuşmalarını ve bütün bu yolculuk sırasında ve ebedi sabırlar ihsan eyle. Senin rızanı kazanarak günahları affedilmiş şekilde tertemiz dönmelerini nasip et. Mübarek beldelerin manevi hazzı ile dönüp hayatlarını bu aşk ve şevkle idame etmelerini nasip et. Amin....

Amin.. o guzel duan icin agabeyim :)

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım bizlerede o mübarek yeri görmeyi nasip et yarabbim aminnnn

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi gördüm inanın kendim gidecekmişim gibi çok sevindim Mavci Leyla Rabbim hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin inşaallah gidene kadar Rabbim nasip ederse bir hatim okurum oralarda bizim içinde dualar edin inşaallah birgün Rabbim bizide çağırır Selam ve dua ile

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
:D he yarabbim başlık ve 1 satırdan sonrasını okumamışım, bende gidiyorlar zannettim hatta o akşam daha kurban bayramına çoook var ümreye gidecekler heralde diye düşünmüştüm :D olacak olacak sınav stresi :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi gördüm inanın kendim gidecekmişim gibi çok sevindim Mavci Leyla Rabbim hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin inşaallah gidene kadar Rabbim nasip ederse bir hatim okurum oralarda bizim içinde dualar edin inşaallah birgün Rabbim bizide çağırır Selam ve dua ile

Amin Hafize annem :a14:

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
:D he yarabbim başlık ve 1 satırdan sonrasını okumamışım, bende gidiyorlar zannettim hatta o akşam daha kurban bayramına çoook var ümreye gidecekler heralde diye düşünmüştüm :D olacak olacak sınav stresi :)
Baslik okuma yetisi, dikkatsizlik tabi normaL :D

merveneva

Kayıtlı Kullanıcı
canım kabem varsam sana yüzüm gözüm sürsem sana... Sevgili peygambrimizin öyle sözleri var ki gözlerin yaşarmaması mümkün değil. Onlardan bir tanesi "beni görmediği halde bana itaat eden ahir zaman kardeşlerimi görmeyi çok isterdim" bizde seni Ya Resul Allah bizde seni Ya Resul Allah

Kaan Erdem

Yönetici
Bu guzel duaya istirak ederek amin diyorum.
Hayirli haberlerinizi bekliyoruz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt