Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dostlarım yine size ihtiyacım var :( (1 Kullanıcı)

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
amin rabbim razı olsun.namazını tam anlamıyla kılmaya çalışıyorum.şimdiki diğer hedefim kapanmak.ama hemen yapamıyorum.cesaretim yok.hem rabbimden korkuyorum hem kapanamıyorum.inşaallah bunu da başarıcam .bana sadece bana güç verecek manevi destek olacak bi dost gerek çevremde.allah cümlemizin yardımcısı olsun.amin

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Ben dost sayılmam mı? (çevrenizde olmasam da)

Müslümanlar hem dost, hem kardeş!

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
olmazmısın aysel kardeşim.bak benim için nasıl çabalıyorsun yardımcı olmaya çalışıyorsun
ne mutlu bana.
çevremde derken yakınımda olan sürekli bana yardımcı olacak bana güç verecek.çünkü ben açığım.ben 28 yaşındayım evli ve bir oğlum var.6 yaşında.çevrem de süslü püslü biri gibi görülüyorum.ama içimdeki fırtınayı bi görseler.bana biraz cesaret lazım canım.açıkken birden kapanmak için cesaret.o yüzden yanımda bi dostum olsa bana yardımcı ve bana gelen tepkilere azmetmem için yani.
aysel kardeşim sen çok iyisin.rabbim gönlünün muradını hayırlısı ile versin .amin

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Allah hayırlı bir evlat etsin oğlunuzu.Teşekkürler! Cabalıyorum derken bu benim borcum. Olacak o kadar işte!

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
olmazmısın aysel kardeşim.bak benim için nasıl çabalıyorsun yardımcı olmaya çalışıyorsun
ne mutlu bana.
çevremde derken yakınımda olan sürekli bana yardımcı olacak bana güç verecek.çünkü ben açığım.ben 28 yaşındayım evli ve bir oğlum var.6 yaşında.çevrem de süslü püslü biri gibi görülüyorum.ama içimdeki fırtınayı bi görseler.bana biraz cesaret lazım canım.açıkken birden kapanmak için cesaret.o yüzden yanımda bi dostum olsa bana yardımcı ve bana gelen tepkilere azmetmem için yani.
aysel kardeşim sen çok iyisin.rabbim gönlünün muradını hayırlısı ile versin .amin

Rabbim Çocuğunuzu Size Bağışlasın. Rabbim Sizin Gönlünüze Göre En Güzelini Versin. Sizleri Hiç Darda ve Sıkıntıda Koymasın. Allah Evinize En-Nur İsmiyle Aydınlık Versin. Huzur ve Mutluluğu Evinizden Eksik Etmesin. Bela Ve Müsibetlerden Sizleri Korusun. Fitneden Fesattan ve Şeytanlardan Sizleri Korusun. Kendi Kapısından Hariç Kul Kapılarına Muhtaç Etmesin. O Ki Görünen Görünmeyen Herşeyi Hakkıyla Bilendir. Rahmandır Rahimdir. Sizleri Esirgesin ve Bağışlasın. Rabbim Yar ve Yardımcınız Olsun Selametle Kalın Hayırlı Günler.

.................

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim Çocuğunuzu Size Bağışlasın. Rabbim Sizin Gönlünüze Göre En Güzelini Versin. Sizleri Hiç Darda ve Sıkıntıda Koymasın. Allah Evinize En-Nur İsmiyle Aydınlık Versin. Huzur ve Mutluluğu Evinizden Eksik Etmesin. Bela Ve Müsibetlerden Sizleri Korusun. Fitneden Fesattan ve Şeytanlardan Sizleri Korusun. Kendi Kapısından Hariç Kul Kapılarına Muhtaç Etmesin. O Ki Görünen Görünmeyen Herşeyi Hakkıyla Bilendir. Rahmandır Rahimdir. Sizleri Esirgesin ve Bağışlasın. Rabbim Yar ve Yardımcınız Olsun Selametle Kalın Hayırlı Günler.

.................

Aynen.....

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
kürşat kardeşim ne güzl dua etmişin.çok memnun mutlu oldum.allah kabul etsin.tüm müslüman kardeşlerim ve senin içinde bende aynı tememnileri diliyorum rabbimden.allah razı olsun.ne güzel yaşın çok genç.ve çok güzel şeyler yazmışsın.senin gibi böyle evlatlar nasib etsin tüm anne babalarımıza.amin
selametle...
--------

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
aysel kardeşim benim herhale biraz zaman alıcak kapanma sevdam.okadar ömrüm varmı bilmiyorum :( allahım bana da güç ver. allahım beni affet.
hep dualarımdasınız..
rabbim güzel gönlünüze göre versin amin amin amin

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
Böyle konuşmayın. Allah ömür verdiğince yaşamaya çalışacaz ama Şehitlerle bir makamda oluruz inşaALLAH!

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
gecelerin sahibine
sabahların rabbine
zorlukların ardındaki
kolaylığın malikine emanet olun inşaallah.
amin...

Kaan Erdem

Yönetici
namaz konusundaki hassasiyetinizi diğer farzlarınız içinde göstermenizi dua ve ümid ederim sayın kardeşim.

ilkcemre

Kayıtlı Kullanıcı
elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum kaan kardeşim.allah razı olsun.
selametle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt