Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dini Hikayeler (1 Kullanıcı)

Matemkar

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Tem 2012
Mesajlar
34
Tepki puanı
0
Puanları
1
Yaş
36
Web Sitesi
www.islamilink.com
Doğruların Öyküsü - Üstad Mutahhari

Doğruların Öyküsü, İslam dünyasının en saygın düşünürlerinden Murtaza Mutahharî’nin kaleminden çıkmış seçkin bir eserdir. Büyük düşünür, kendisinden beklenmeyen ama ortaya çıktıktan sonra herkesin büyük beğeniyle karşıladığı bir eser sunmuştur. Eser, 1966 yılında UNESCO tarafından ödüllendirilmiş, hem İran’da hem de tercüme edildiği diğer ülkelerde büyük ilgi görmüştür.

Doğruların Öyküsü, gerçek tarihî olayların tarih kaynaklarından alınarak, güzel bir dille sunulmasından oluşan hikâyeler dizisidir. Hikâye türü eserde dilin önemi göz önünde tutularak kitabın akıcı, cazip bir dille çevrilmesine özen gösterilmiştir.

Doğruların Öyküsü, okunması zevk veren, Peygamberlerin, Ehl-i Beyt ve Ashabın ibret dolu kısa hikâyeleriyle sizi İslam tarihinin fazilet, hoşgörü ve hikmet dolu iklimine götürecektir.

2hd5uah.jpg


Kitabı buradan okuyabilirsiniz: Doğruların Öyküsü - Murtaza Mutahhari

veya buradan: Doğruların Öyküsü - Murtaza Mutahhari
 

Benzer konular

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt