Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Değerli Kullanıcılarımız,
    İslami Sayfa, yenilen altyapısı ve tasarımı ile sizlere çok daha iyi hizmet sunabilmek adına büyük bir değişim ve yenilenme içerisindedir.
    Bu süreç içerisinde sizlerden ayrı kalacağımız kısa aralıklar olabilir, ek olarak kullanıcılarımız sitemizde mevcut üyeliklerine giriş yapmak istediklerinde "Şifre Sıfırlama"bağlantısını kullanarak mevcut e postaları ile bu süreci kolayca tamamlayabilirler.

Dini Hikayeler

Matemkar

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Tem 2012
Mesajlar
28
Tepki puanı
0
Puanları
1
Yaş
35
Web Sitesi
www.islamilink.com
Doğruların Öyküsü - Üstad Mutahhari

Doğruların Öyküsü, İslam dünyasının en saygın düşünürlerinden Murtaza Mutahharî’nin kaleminden çıkmış seçkin bir eserdir. Büyük düşünür, kendisinden beklenmeyen ama ortaya çıktıktan sonra herkesin büyük beğeniyle karşıladığı bir eser sunmuştur. Eser, 1966 yılında UNESCO tarafından ödüllendirilmiş, hem İran’da hem de tercüme edildiği diğer ülkelerde büyük ilgi görmüştür.

Doğruların Öyküsü, gerçek tarihî olayların tarih kaynaklarından alınarak, güzel bir dille sunulmasından oluşan hikâyeler dizisidir. Hikâye türü eserde dilin önemi göz önünde tutularak kitabın akıcı, cazip bir dille çevrilmesine özen gösterilmiştir.

Doğruların Öyküsü, okunması zevk veren, Peygamberlerin, Ehl-i Beyt ve Ashabın ibret dolu kısa hikâyeleriyle sizi İslam tarihinin fazilet, hoşgörü ve hikmet dolu iklimine götürecektir.

2hd5uah.jpg


Kitabı buradan okuyabilirsiniz: Doğruların Öyküsü - Murtaza Mutahhari

veya buradan: Doğruların Öyküsü - Murtaza Mutahhari
 

Griş Yapın veya Üye Olun

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni hesap oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!
Üst Alt