Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Din Konusunda Gençlerimize Baskı Yapmayın (1 Kullanıcı)

therisk

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
24 Şub 2009
Mesajlar
92
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
47
Dijital çağ denen her türlü bilgiye anlık olarak ulaşılan, insanların iletişim kurmada dünyanın öbür ucunda bile olsa hiç sıkıntı çekmediği gençlerin teknolojik ürünlerin tamamına sahip olabildiği ve yüksek kullanım oranına ulaştığı günümüz...

Duygu ve düşüncelerin hızlıca geliştiği, değiştiği, insanlar arasında paylaşıldığı, toplumun değer yargılarının geliştiği ve güncellendiği günümüz...

Teknolojinin ve iletişimin zirvede olduğu bugünlerde gençlerimiz her türlü kültür ve akımdan doğrudan etkilenmekte ve kendini geliştirmektedir.

Böyle bir ortamda gençlerimize Güzel Allah'ımızı sevdirmek, O'nunla buluşturmak, O'nu tanıtmak ve O'ndan nefret ettirmemek adına güzel bir videoyu çok ihtiyacın olduğu bu zamanda sizlerle paylaşmak istedim.

Bizlere ışık olması ümidiyle...[ame]https://www.youtube.com/watch?v=copxH8HP65A[/ame]
 
Son düzenleme:

huseyin yilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
12 Ağu 2006
Mesajlar
20
Tepki puanı
3
Puanları
0
Böyle bir zamanda nefse hakim olmak çok zor ümmeti Muhammed gecleri de kurtuluşa ermeleri ve bu yola girmeleri için önce ailede sonra içinde olması gerek kendi içinde olsa dahi aile de bi eksiklik varsa bu eksik er yada geç ke kendini belli eder ne buyuruyor kainatın efendisi gönül. Sultanımız eşlerinizi ve evlatlarınıza din konusunda ibadet konusunda ısrarcı olunuz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt